bugün

--spoiler--
sheldon ile amy 'nin öpüştüğü
--spoiler--

sevgililer günü bölümü ile seyirciyi mest etmiş olan dizi.
8. sezonda olmasına rağmen ilginç bi şekilde hala sıkmayan dizidir.

Star Wars serisine başlama sebebimdir ayrıca.
bu diziyi sevenlerin 3. sezon 8. bölümü tekrar izlemesini tavsiye ederim. favori bölümümdür.
Jeneriği mükemmel dizi.

"Maths science history unraveling the mystery that all started with the big bang!"
güzel dizi. penny'nin hastasıyız.
guzel dizi. penny'nin hastasiyiz.
kendini zeki sanan doğuştan platonik abazanların bayıldığı dandik komedi dizisi. baş roldeki inek elemanın kızı kaptığını gören odunlar kendilerinin de öyle bir kızla şansı olabileceğine inanıyor ya ona yanıyorum. bir kısım abazan ise kendisini howard karakteriyle özdeşleştirdiği için izliyor sanırım.
Muhteşem dizi. Sheldon reyiz çok yaşa.
2007'den beri yayınlanmakta olan ve bir grup bilim adamının hayatını anlatan amerikan sitcom'u. simon helberg'in oyunculuğuna taptığım ve kahkahalar ile güldüğüm dizidir ayrıca.

son sezonun başlangıcı hoşuma gitmediği için izlemeye ara vermiştim. izlemeye devam etmeli miyim merak ediyorum açıkçası, önerilerinizi bekliyorum sözlük yazarları.

edit: teşekkürler sayın sözlük yazarları, anlaşılan devam ediyorum.
8. sezon tutuk başlamıştı ama her geçen bölümde eski tadını yakalamaya başladı dizi. özellikle s8e17'de bazı sahneler tekrar tekrar izlettiriyor kendini. bir turta olayı var ki yarılmak kelimesi buraya çok uygun. 8 sezon daha devam etse bu dizi izlenir.
başına bakmadığım için izlemediğim ama hep merak ettiğim dizidir.
bu dizinin hastasıyız.
içinde subliminal mesajlar olduğunu düşündüğüm dizi.
big bang amk baksana.
penny nin kısa saç modeli bi beni mi rahatsız ediyo acaba dediğim dizi. o nedir öyle ya? olmuş sana bi nerd daha. amaç da buydu heralde.
dizi veya film izlemeyi sevmediğim halde en sevdiklerimden olmayı başarabilen, eski bölümlerinin bile hala izlenilebilitesi olan şey.
leonard,howard,raj üçlüsü sap erkeklerken daha komik bir diziydi bence.işin içine kızlar girince o ince cinsel espriler azaldı.

penny hariç diğer kızlar gereksiz bence.ama yine de izletiyor kendini.howarddan eskisi gibi taklitler bekliyoruz.
2 kere başladığım ama ikisinde de 2. Sezona geçmeden bıraktığım dizi. Bolumler uzun ve akmıyo. izlerken bayabiliyor o yüzden. Ama asıl izlememe sebebim bu değil muhtemelen ilerleyen sezonlar da çok eğlendirecekti ama o esprilerden sonra arkadan gelen gülme efekti Çok sinir bozucu. Soğuma sebebi. Arada sırada olsa neyse çok sık veriyorlar efekti. Oyle olmasaydı daha iyiydi. En azından benim açımdan.
son bölüm gerçekten uzun bir aradan sonra gayet kaliteliydi bence. uzun zamandır beğenerek izlemiyordum. umarım bu tempoyu devam ettirirler.
sekizinci sezonunu başlayıp yarım bıraktığım dizi. sekize kadar gayet beğenerek izliyordum ama sekizinci sezon eski havasını bozmuş gibi geldi.
1. sezonunu izleyip beğendim. sözlükteki yorumları okumadım ve izlemeye devam edeceğim. Türkçe altyazılı izliyorum ancak gerçekten çok detaylı bilgiler veriliyor fizikle ilgili. Bazen yetişemiyorum hikayelere. iyi yazılmış senaryolar. fizik bilgimi geliştirip darwinle kanka olacağım sanırım.
Dizideki gozluklu paspal hatun gercek hayatta da bilim adamidir.
bilim adami olmuslarda bi baltaya sap olamamislar.
dördüncü sezona kadar izlediğim, yaz gelse de bütün sezonlarını bitirsem dediğim dizidir.
diziden iyice koptuğum sekizinci sezonu enfes bir sezon finaliyle bitiren dizi. sheldon'ın o sondaki hali gelecek sezonu merakla beklemeye sebeptir. yanındayız cooper!
hımym ın ardından hissedilen boşlukta gideri olan dizi. yer yer güldürüyor. hintli elemana yapılan şakalar ve onun hiç konuşmaması komik.