bugün

ilk sezona göre daha iyi gidiyor. bugün ara sezon finali var. bakalım neler olacak.. heyecanla alt yazı bekliyorum..
the 99'un bir fazlasıdır.
02x08
clarke naaptın gülüm ya?
Bugünkü yeni bölümüyle işte gerçekten üçüncü sezonu haketmiş olan dizi.

--spoiler--

Helal be clarke doğru olanı yaptın !

--spoiler--
the 100+154812+154-154966'dır.
bir çok kişinin aklından ''dı yüz'' diye okuduğu dizidir.
bir bilim-kurgu sever olarak güncel dizi yokluğunda oturup ara ara izlediğim dizi. ilk on bölümü itibarıyla diziyi biraz tırt buldum açıkçası.

karakterler iki - üç bölümde bir 180 derece dönüş yapıyorlar. bazen de asla onlardan beklemeyeceğiniz hareketleri hiç düşünmeden yapıyorlar. ha buna kimisi yazar/lar ters köşeye yatırıyor daha ne istiyorsun diyebilir, her ne kadar birçok izlyeci gibi ters köşeye yatmayı ben de sevsem de, bu dizide olmadı ne yazık ki.
Neden daha once baslamadim dizisidir. izleyin izlettirin.
Diziyi izlemedim ama ilk kitabı hiç fena degil diger kitaplarını bekliyorum.
Son bölümüyle * imdbde 9,5 almış dizi.
harikulade bir dizidir. bilim , aksiyon , macera , gizem izlemeyen avel dir açık net.
02x12
bölümün tartışmasız en can alıcı yerlerinden biri

--spoiler--
-umarım bizim için inanılmaz derecede özel olduğunu biliyorsundur.
--spoiler--
Gayet guzel bir hikayeye sahip, olaylarin akici ilerledigi dizi. Severek izliyoruz. Clarke yi pek sevmem memeleri haric. Octavia denen bir hatun vardir. Hatun gibi hatundur yani. Bellamy var bir de cok tatli lan en sevdigim karakterlerden.
-- spoiler s02e12 --

Bu bölüm de sezon finali ayarında bir bölümdü. Bittiğinde 20 dakikalık dizi izlemiş gibi hissettirdi.

Clarke ın herkesi kurtaramayacağını görmesi, artık böyle şeylere daha kolay karar vermesi hoşuma gidiyor valla. ilk baştaki polyanna clarke nerde şimdi köyü patlatan clarke nerde. iki clarke da sempatik değil gerçi ama sempatik kategorisinde taş octaviamız var zaten. Olan da bellamy reyize oluyor. Onların clarke la araları açılacak ben söyleyeyim.

-- spoiler --
bilimkurgu olan bi dizi. ben severek izliyorum. değişik uzay, hayatta kalma mücadelesi falan isteyenlere tabsiyedir.
ormanda keskin nişancının peşine düşen lincoln'ün bir ara "abdülheyyyy ateşin var mı albülheyyyy" diye bağırmasını beklediğim dizi.
Ciddi ilişkilerin oluşmaya başladığı dizidir.

--spoiler--

Lexa ile clarke işi pişirdi, hiç şaşırmadım nedense.

(bkz: true love)

--spoiler--
Merak ettiğim bir dizidir. Yakın zamanda başlayacagim inşallah.
vardir boyle kancıklıklar. tarih böyle oroaluluklarla dolu.
--spoiler--
bu grounders tayfası sanıyor ki mount weather tayfası onları rahat bırakacak. sky people ile mount weather tayfası teknik olarak güçlüler ve yetişmiş insan gücüne sahipler. savaş çıksa adamlarda füze de var kimyasal silahta. lexa yanlış ata oynadı farkında değil.
--spoiler--
oyunculuklarının vasat ötesi olduğu dizi. sırf bu nasıl oyunculuk lan diye düşünmekten diziyi izleyemiyorum. zaten çok da izlenesi değil şahsımca.
hiç ummadığım şekilde güzel giden dizi. biraz önce sezon finalini izledim.

--spoiler--

öncelikle biri şu clarke ı siksin. bunu herkesi öldürdüğü için demiyorum kurunun yanında yaşta yanar haklı olarak öldürmesi normaldi ama nedir bu kendinden emin tavırlar burnu havadalıklar hayırdır sen ya?

city of light olayına gelicek olursak bir ışıklandırma yok ancak o abla dijitalde olsa ne güzeldi be. yine bir bilinmezliğe sürdüler diziyi.

--spoiler--

3. sezonu iple çekiyorum daha şimdiden.
yazarların 'dı yüz' diye telaffuz ettiği dizi.
sezon finalinin düştüğünü öğrendiğim dizi. eliza taylor diziyi izleme nedenim.
digiturk portal'da kayda almaya başladığım dizi.