bugün

Adını her duyduğumda küfretmek istediğim kişinin burcudur.
düşünce karmaşasında boğulur. meseleyi birçok yönden irdelediği için konsantre sorunu yaşar.
düşüncede olduğu gibi duygu karmaşası da yaşarlar.
olumlu baktığı bir meseleye bir anda olumsuz bakabilir. bu özelliği dengesiz olarak anılmasına sebep olur.
yapılan iyiliği ya da kötülüğü asla unutmaz.
bir anda parlar. karşısındaki neye uğradığını şaşırır. ama hemen kalbiniz kırılmasın saman alevi gibidir.
aşırı vicdan sahibidir.
haksızlığa tahammül edemez.
Benim bu aga.

Bi kötülüğümü görmedim.
yalaka değildir,
adamdır,
kimseye eyvallahı yoktur.
yavşaklığı, kaypaklığı sevmez. kalbini karşılık beklemeden sonuna kadar açar, iyi niyetlidir ama kullanıldığını hissettiğinde çıkarı için arayıp soranları, menfaat düşkünlerini; isterse çevresinde kimsesi kalmasın yine de ardına bakmadan silecek kadar delikanlıdır.
Yakisikli olurlar. Hic istisnasini gormedim. Gormem de insallah. Kimseyi gormek istemiyorum. Neyse.
Burnu havada olurlar tabi o yakisiklilikla. Cool adamlardir. Adam gibi adamdirlar ama cok yanlis anlasilirlar, zibidi ve pic erkek sanilirlar. Cunku her kizla arasi iyidir kizlar onlara yavsar genelde ama pic olan onlar olur. Belki arada curuk elmalari da vardir gercekten pic olan, bilemeyiz! Genelde dinlerine bagli olurlar. Sevdigi kadina da cok deger verirler. Onunla konusacak bir suru sey bulabilirsiniz. Bakimli olurlar. Pahali seyler severler. Kafalari cabuk bozulabilir bir seye ve Sert tavir takinabilirler. Cabuk barisirlar ama.
gezegeni venüs, estetiğe düşkün erkek. Sanattan, bilimden, felsefeden anlar. Entelektüel tartışmalar yapabilir. Kavga sevmez. Hümanisttir, insanlıktan her zaman umudu vardır. Çapkındır. Güzel kadınları sever ve güzelden anlar.
adaletsizliğe gelemeyip, kimseye eyvallah çekmediği kısmı benim için doğru olan burçtur. ha iyi midir ? geberiyorum yalnızlıktan. yalnız olmaktansa onların şerefsiz dünyalarını ister miydim ? tabiki de hayır.
yakışıklı, duygusal. gizemli. yakın gelecekte önemli işler başaracak.
en iyi erkek burcu .
Sikilgan, yardimsever, acik sozlu ve sivri dilli.
Bıkkın dengesiz tuhaf ruhlu cozmek icin yuksek matematige ihtiyac olan insan.
evet o benim..
sanatsal bir burç. Arkadas olarak seviyorum.
o benim. nasıl yardımcı olabilrim ?
iki tane tanıdım ikisi de bir boka yaramaz amk yavşakları.
not: valla benim tanıdığım teraziler yavşaktı dedim niye bütün terazi erkekleri üstüne alınmış eksiyi vermiş fuck.
fazla merak, fazla şüphe, fazla kararsizliktir.
ekseriyetle ılık olurlar. bir çoğu pasif.
Çekici, zarif, cana yakın ve hoş bir tiptir. Bu arada bir hayli çapkındır da. Hava burcundan olduğu için havaidir. Konuşmasıyla kadınlar üzerinde büyük etki yaratır, bu yüzden sık sık gönül maceralarına atılır. Her hareketinden ve konuşmasından etkilenen kadınlar sonunda bu adama aşık olurlar. Ama kendisine aşık olan kadınlardan kaçma gibi bir özelliği de vardır bu erkeğin. Terazi erkeğini elinizde tutmak istiyorsanız, ona en mükemmel halinizi göstermelisiniz. Makyajınız, saçınız, giyiminiz onun için son derece önemlidir. Zaman zaman karamsar ve düşünceli bir tutum sergileyebileceği için her zaman canlı ve neşeli davranmanızda fayda var. Sevdiği güzellikleri önemsemeli ve daima kafanızı kullanmalısınız. Ukala kadınlardan nefret eder, aynı zamanda bu erkeğe asla ısrar etmemelisiniz. Onun bağımsız ve özgür bir erkek olduğunu hissettirmelisiniz ki, size bağlanabilsin.

not: alıntıdır.
şüpheci oldukları doğrudur. şüphe iyidir. şüpheci olmayan insanlar, herşeye çabucak inanan insanlardır.

terazi burcu erkeği saf değildir.
terazi erkekleri ve diğerleri. diye sınıflandırılabilir. terazi erkekleri ki; kendim teraziyim diye söylemiyorum kesinlikle! mikkemmel atlarlar.
Ehehe benimdir. Sözlük kızlarına selam olsun *
Seksidirler. Selam.
Serhat ahmet tan gibidir.
Dengesizdir. Sağı solu belli olmaz. Bu yazarda onlardandır.