bugün

Tengir budun'u çıldırtan gevrek.
Bi ara ak partili belediyede temizlik işçisi kadrosuna alınınca ağız değiştirdiydi sonra attılar galiba bunu çok rakı içiyor diye yeniden antitayyipçi oldu bu o eleman değil mi.
Ayda 374052 kere sözlüğü bırakan adam gibi yazardır. Var olsun.
fotoşop tengir. 10 paylaşımda akp yi karalıyor ise 9 tanesi fotoşop.
Adam gibi adamdır. Yolu, yolumuzdur.
Sol frame bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor sanırım.

görsel
Önceleri takipte olduğum, sonraları takipten çıkardığım Milliyetçilik adına sözlükte pirim kasmaya çalışan hiçbir konuda samimiyetine güvenmediğim bir yazarımsı.
ya ekşi sözlükten buraya anında başlık taşıyor ya da ekşi sözlükteki de kendisi. ekşideki altay horda isimli bir yazar'ın başlıklarını kelimesi kelimesine buraya taşıyor. ya da kendisi aynı kişi.
Sırf şov.
yılmaz özdil işi bıraktığında yerine geçecek olan yazar. bol enterlı çok resimli bait haberler.
Ayzıt bilmem ne ,nartugan günü denen yalana inanmış yazar bütün türkologlar uydurma olduğunu söylüyor. Bu çam falan dikmişti yılbaşında nartugan kutluyorum diyerek. Sevemedim.
bana piç demiş yazar. sebebini bende bilmiyorum.
bana partizan deyip gönül verdiği hanfendiyi savunabilmek adına bizlere şerefsiz diyecek kadar da holigan. bakın partizan demiyorum holigan.

neymiş. ben partimi ve liderimi savunuyor isem belirli bir ideoloji çerçevisinde yürütüyormuşum. bu senin içinde geçerli. damarına basınca nasıl da uluyorsun.
ölmemiş hala dedigim yazardır.
(bkz: Protest sanayici) dir. Ağır işsiz bir yazar, nerden anladın derseniz o kürek gibi el fotoğrafindan anladim. Bu başlığı da protest sanayici açmistir. Yani eski hesabı.
uludağ szölükteki itibarı yavaş yavaş azalan kişi.

bu yazar, sözlük yazarlarını bir kadın yazara karşı kışkırmaya çalışacak kadar adamdır. essy'den bahsediyorum. essy'yi, zamanında hdp'yi desteklediğiyle, pkk'lı olduğuyla ilgili başlık açıp linç ettirmeye çalıştı.

iddiasını destekleyecek kanıtları varsa paylaşsın. aksi durumda kendisini müfteri bir pislik olarak hatırlayacağım. gerçi, iftiracılık bu yazarın en belirgin huyudur. vakti zamanında şahsımı ''lookin'' nickli yazara karşı ''bol kadınlık, adamlık'' sözlerinin olduğu hakaret dolu iftiralarla suçlamıştı. sırf lookin'e şirin görünmek için, onun bana ettiği hakaretlere şakşakçılık yapmıştı. bu haysiyetsizliği asla unutmayacağım.

yeri geldiğinde sözlüğün eski kaşarlarından olan lookin ile milli mücadelenin simge şahsiyetleri arasında bağ kurabilen bu şahıs, öte yandan kendisini eleştiren kadınlara karşı amansız bir cengavere dönüşebiliyor.

buradan sözlükteki hanımefendilere sesleniyorum; tengir budun'a en ufak eleştiride dahi bulunmayın, aksi durumda aklınızın ucundan dahi geçmeyecek suçlamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.
Boş beleş şeyler yazıyor tek bildiği kürtlere laf etmek sanki bir kürtlerden farkı var da.
mission complected .
10 dakika içince 200 takipçi kaybetmesi muhtemel yazar.
Bir artmıştır. Hadi hayırlı işler.
görsel

ülkemizde telli duvaklı düğün geleneği var bariz türk geleneği. gelinin başı tül ile kapatılır daha sonra erkek eliyle kaldırarak alnından öper. gelenek görenekten de haberiniz yok tengir bulgur efendi.
beypazarı soda'nın bir sloganı var; ''soda budur!'' diye.

şu sıralar hükümet karşıtlığıyla prim kasan bu bıçkın delikanlıyı ne zaman iş başında görsem 2015 genel seçimleri günü çekip gururla paylaştığı şu fotoğrafını ;
(img:#1747026)
hatırlıyorum ve o fotoğrafı ;

''tengir.... budur!'' etiketiyle paylaşasım geliyor.
Sözlüğü taşıyan üç beş yazardan biridir.

Müzik açtım. Tengir ustaya gelsin.

Kıskananlar çatlasın.
(img:#1749001)
görsel