bugün

yeni sezonda usbgl'de ve sözlükte adinsan mahlasını önerdiğim adi insan...

http://www.karakter-sizsiniz.korum

not: adres gelecek yüzyılın argo deyimlerinin yayınlanacağı sitedir... @ nerde diye soracak olursan kasaba bak derim...

yalarım...
iyiki doğdun yazarı. iyi huylu akrep olduğunu söylüyor * *. doğum günü hediyesi olarak tüm akrepleri 15 dakikalığına affediyorum. * * (#6388022)
gece gece assassain's creed 2 oyununun çıkmasına 2 gün kaldığını hatırlatan bir yazar(mış).
ayrıca kardeşimle aynı gün doğması yüzünden bir an kardeşim sandığım, değilmiş. herşeyden önce erkekmiş.*
bu arada iyi ki doğmuş.
bir yaş daha yaşlanmış aslan parçası. nice senelere...
doğum günü kamil'i. nice mutlu yıllara...
kendisine sürpriz doğum günü partisi hazırlama planım çerçevesinde, bütün sevenleri olarak saat 21.00'de beyoğlu rüya sineması'nın 2. salonunda buluşacağımızı bildiriyorum size buradan.. her gün saptırmadan oraya gittiği için, büyük şok olcak salona girdiğinde.. ''sürpriiiz'' diye bağıracağız.. ama bağırırken gözlerimizi kapıyoruz arkadaşlar, sonuçta herkesin bir özeli var.. adam eşini dostunu beklemiyor o anda takdir edersiniz ki.. o pipi de bi daha erekte olur mu bilmem o travmadan sonra..
(bkz: mustafa)
(bkz: yenibosna panteri)
benden gol yemeyerek ününe ün katmış kaleci...
büyük kaptan!
Takımın en zor gününde kaleye geçen halk kahramanı!
bir kaptan takımı için daha ne yapabilirki?
alkolik bilbao maçında da kalede görmek istiyoruz seni! *
çok duygusal, içli yazılara imza atan yazar... sakal traşı olmasa adriana lima'dan ayrılması için sebep de olmayacaktı ya neyse. *
(bkz: filiz sevişelimmi)
ilk gittiğim zirvede tanıştım. 170 boylarında yanık tenli adeta brezilyadan gelmiş taş gibi bir ablamız...
nice mutlu yıllara yazarıdır nokta. nokta ile bitirdim ama inan sonuna nokta koyulmayacak güzelliklerin insanıdır. lafı edilmeyecek dürümlerin, bahsi bile geçmeyecek mesnevilerin insanıdır. her şeyden öte, bir travestiden yol öğrenmişliğimiz bile var bu adamla. aynı takımla yenilişlerimiz, ezilişlerimiz de hakeza. taksim'den her geçtiğimde mutlaka mephisto'ya uğrama sebebimdir. yoksa kitapmış, cdmiş benim gibi çulsuzun neyine? parasız zevk olmaz!

iyi ki var dediğim insanlardan... iyi ki doğmuş!
bir gün gecikme ile de olsa ''doğum gününü kutladığım'' güzel insan.
pek sevgili marangoz insanıdır.
delikanlı insandır.
kulağı iyidir, müzikten anlar. bana az zamanda çok şey öğretmiştir. fakat ümit karan gibi futbolcuyu beğendiği için gözlerinin iyi görebildiğini sanmıyorum. her şeyden önemlisi dobra insandır. namazını kılar, tesbihini çeker.
adamın hasıdır!
adamdır. ulunun kralıdır eskidir ama eskimez. yeni nesil atlara ve adamlara hatırlatırım.
ben bunu dün gördüm lan *
ben buraya ilk entry mi 2007 aralık'ta yazmışım, bakıyorum'da o günden bugüne fikirlerim baya bi değişmiş, o zaman yazdığım şeyleri şimdi desteklemiyorum, fakat silmiyorum'da yazdıklarımı, burada bi kaç yıldır benim ergenliğim de davrandığım gibi davranan yazarlara ibret olsun diye silmiyorum.

yavrum sakin olun,tartışın fikirlerinizi belirtin ama bokunu çıkartmayın her bokun doğrusunu biliyor olamayız değil mi(dinleyin) ?

komik olmayın faşist olmayın dünya üzerinde ve türkiye de sadece bir fikir yaşamıyor , herkesin fikrine saygı gösterin.

neyse sakin olun .