bugün

kendimizi kandırmaya gerek yok. teknik direktörümüz varken yenemiyoruz teknik direktörsüz nasıl yenelim? olmaz, o çok zor bir olasılık. berabere kalsak yeter.
inanılması doga ve insanlar açısından güç bir konu olup galatasaray futbol külbünün tarihi açısından büyük degişiklik yaratmayacak kadar basit bir maç beklenmesi güç degildir. lakin bir yandan fenerbahçe formsuz ve teknik direktörsüz galatasarayı affetmeyecegi 02/11/2002 yılıda atılan 6 adet golün 24/10/2010 yılında 10 adet olması çokda zor görümüyor.güçsüz rakip güçlü fenerbahçe!!!
koca galatasaray hocasız derbi maçına çıkmayacağına göre tam bir fantazi konusudur.

ayrıca son 10 yıldır fb nin en yüksek konsantrasyonla oynadığı maçlardır bu derbiler.

yalnız fenerbahçe nin konyaspor maçında ara ara görülen zaafları var gs diri bir takımla çıkarsa

toptur bu bazen orta sahadan yuvarlasan içeri giriyor.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
tugay kerimoğlu'nun akşam antremanına antrenör olarak çıkmasıyla daha da bi güçlenen durum.
18 kişilik takım kadrosundan en az 15 i yenileceğini biliyordur kalan 3 ü de berabere kalabiliriz bir ihtimal diyorlardır.

bu bahsedilen başlık için şöyle bir söz yeter..

(bkz: rüyanızda görürsünüz)
şaka bir yana, hakikaten fatih terim konuşuluyor... fatih terim'le kadıköyde puan alacağımıza, terimsiz yenilelim daha iyi...
galatasaray lı insanların kendilerini tatmin etmek için söyledikleri cümle. fener - galatasaray derbilerinde ki klasik bozulmayacak kafanızı yormayın.

(bkz: bırakın egolarını tatmin etsinler)
(bkz: mircea lucescu)
(bkz: fatih terim)
(bkz: gheorghe hagi)
(bkz: michael skibbe)
(bkz: karl heinz feldkamp)
(bkz: eric gerets)
(bkz: frank rijkaard)

biz galatasaray ın, başında kapı gibi teknik direkör olduğu zaman da nasıl kadıköy çimlerinin bir hayli derinliklerine yolcu edildiğini de biliriz yavrucaklar.

geleneksel fener maçı öncesi toz pembe hayallerinden ibaret durumdur.
teknik direktörsüz şampiyon olabilen takım feneri de yenebilir. bunda yadırganacak bir durum yok yani.

di mi?

not: galatasaraylıyım.
Karşısındaki takımın adı Fenerbahçe olmasa ama Fenerbahçe gücünde olsa belki Galatasaray bir gazla galibiyet alabilirdi ama. Fenerbahçe'yi iyi durumda bile yenemiyor ki Galatasaray.

not:Galatasaraylıyım
Gerçekleri tarih yazar, tarihi de galatasaray, sözünün bir kez daha gerçeğe dönüşmesi demektir. Gönlümüz galibiyetten yana tabiki ama gerçekçi de olmak lazım be hacı. Aslanların karnı doyunca pek bir miskin olur ya bunları da aç bırakmak lazım sanki.
öle bişe olsa golü de sabri atsa var ya abooooooovvvvv.
maalesef teknik direktöre bakmıyor pek. Platini demişti sanırım: "oyundaki en büyük pay oyuncuların payıdır. büyük olasılıkla teknik direktör oyuna %15 oranında etki edebilir" diye. Şu durumda düşünüyorum da, Mourinho bu takımın başında olsaydı bile Fenerbahçe yenerdi. hakkaten iflas etmiş bir takım var karşımızda. hal böyle olunca teknik direktöre düşen pay pek az oluyor. e zaten ayhanımız var herkese bedel! barışımız, sarpımız, varoğlu var... durum çok fena. tüm hatlarıyla iflas etmiş bir galatasaraya doğru gidiyoruz.
10 senedir teknikdrektörle yenemeyen takımdan bahsediyoruz dimi yanlış değil?
zamanında yapmıştık yine yapabiliriz dedirten fantazidir.

efenim zamanında fenerbahçeyi samiyende teknik direktörsüz yenip şampiyon olduk mu? evet olduk.
bir daha yapabilir miyiz?

bilmiyorum ama heyecan verici. heyecanlandım.
teknik direktör varken 10 yıldır kadıköyde galibiyet yüzü göremeyen gs hayal kurmaya devam etsin .
eğer yenerse teknik direktörsüz yola devam edilmeli.
tugay kerimoğlu'nun fener maçında galatasaray'ın başında olacağı düşünülürse pek de böyle bir durum söz konusu değil. sonuçta teknik direktörlerrde insan. arda bile takımın başında teknik direktör olarak bulunabilir.

o değilde, beni bu maç için heyecanladıracak tek olay şu rezil halimizle fener'i %30 da olsa yenme olasılığımızdır. böyle birşey olursa. *
içimde bir huzursuzluk var; bizimkiler yok şöyle fark atıcaz kalenize pota asın modunda rehavetinde oynarlarsa iş sarpa sarabilir. aynı durum galatasaray'ın uefa'yı kazandığı sezon galatasaray için geçerliydi galatasaray fark atar denen maçı fener deplasmanda 1-0 almıştı. o sezon galatasaray fener'i saracoğlunda son olarak yenmişti diye hatırlıyorum.
hagi'nin gelmesiyle suya düşen hayalimdir.
(bkz: hagi geldi dağılın beyler)
(bkz: galatasaray ın hala teknik direktörsüz olması)

hırsız var hırsız var..

(bkz: hepiniz hırsızsınız)

unutmadık hagi seni.
ya bi kaybol ya * Ne içtin sen bana da getir xD
gslilerin 3-0 a bile razı olması. şahsen yanımda.