bugün

dizi halinde suç işleyen saldırganların çoğu gibi, cinsel içerikli suçlar işlemeye röntgencilikle başlamış psikopat.

edit: belki değil gerçek !
çocukluktan sorunlu bir zat. ülkemizde de cinsel suçlar genelde çocuklukta yaşanılan yoğun baskı ve kırık kültürün eseridir. bu adam 30 kadını öldürmüş ve cesetlerine tecavüz etmiş bizim ülkemizde ise 30 adam 13 yaşında bir kıza tecavüz etmiş, e artık varın siz yargılayın hangisi daha iğrenç.
diş izlerinin polisin elinde (daha doğrusu kestiği orospunun birinin götünde) olduğunu bildiği için yakalandığı anda dişlerini kırmaya çalışan sanatçı. reyiz.
aşağıdaki linkte idam edildikten sonraki görüntüsünü görebileceğiniz seri katil.

Uyarı: +18

http://www.celebritymorgue.com/ted-bundy/
infazına karar veren hakimin kendisine son sözleri;

"idamınıza karar verilmiştir, ölene kadar vücudunuza mevcut sistemle elektrik verilecektir. Genç adam, kendinize iyi bakın. Bunu samimi olarak söylüyorum, kendinize iyi bakın. Şu anda yaşadığımız gibi, bu mahkeme salonunda insanlığın tamamiyle heba edildiğine tanık olmak bu salondakiler için trajedidir. Zeki, genç bir adamsınız. iyi bir avukat olabilirdiniz, arkamda çalıştığınızı görmek beni mutlu ederdi, fakat ortak, yanlış yoldan gittiniz. Kendinize iyi bakın. Size karşı düşmanlık beslemiyorum, bunu bilmenizi isterim. Kendinize iyi bakın."

şeklindedir.

bilinen son resmi;

görsel
hala bulunamayan kurbanları olduğu iddia edilen amerika birleşik devletlerinde doğup büyümüş seri katil, seri tecavüzcü ve sadist. ' biz sizin babalarınız, oğullarınız, komşularınızız ' demiştir fbi ajanı ve seri katil terimini, kendisi için, ilk kez kullanan robert ressler ile yaptığı görüşmelerde. kurban sayısı tam olarak kesinleşmemiştir. 300' leri bulabildiğini iddia edenler bile vardır.
ısırdığı bir elmadaki diş izleri, kurbanların vücudundaki ısırıklarla eşleşip küçük bir elmanın yakalanmasına sebep olan seri katil.
an itibariyle 2002 yapımı filmini izlediğim seri katildir. Ted'i Michael Reilly Burke müthiş canlandırmıştır. Gerçektede olduğu gibi hapishaneden iki kere kaçmıştır. Ancak filmde rivayet edildiği gibi yediği elmadan yakalanmamıştır. 300'den fazla genç kız kurbanı olduğu bilinmektedir ama komik olan şu ki idam cezasına çarptırılmasının nedeni 1 genç kızı öldürmektir.
annesi hayat kadını babasının kim olduğu bilinmeyen sosyopat seri katildir. karizmasından dolayı yıllarca insanlar katil olmadığını sanmıştır fakat seri katil aleminin babasıdır 1989 da miamideki yüksek güvenlik hapishanesinde elektrikli sandalyeyle idam edilmiştir
nickime esin kaynağı olan, onlarca kadının katili, sosyopat ve seri katil. seri katillerin babası olarak bilinir, diğer seri katillere göre eğitimli, bakımlı ve yakışıklı olması onu her zaman farklı kılmıştır. hatta ilk cinayetinden sonra şüpheliler arasında yer almış, eğitimli olması ve görünüşü nedeni ile aynı gün serbest bırakılmıştır. tam adı theodore robert bundy dir.
orospu kasabı. reyiz.
(bkz: dexter morgan)
tanıdığım tek bundy al bundy, peggy ıyyyyy.
seri katillerin ürkütücü yanını sergileyen ve fbi' nin seri katil tanımını ilk kez hakkında kullandığı sosyopat kişilik. kimileri sadece söylentilerden ibaret olsa da, çocukluğunda bile suçla haşır neşir olduğu iddia edilmektedir.
bundy, kaldırımda karşıdan yürüyen, yakışıklı, güleryüzlü, kibar adamdı çoğu insana göre. oysa içinde, karışık aile düzeninin sebep olduğu öfke, cinsel doyumsuzluk ve narsizm saklıydı. kurbanlarının kesin sayısı bilinmiyor. bugün bile bir yol çalışması, temel kazımı ya da sel sırasında, farklı eyaletlerde kemikler ortaya çıkıyor ve bunların bazılarının bundy' nin kurbanları olduğu öne sürülüyor.
abd vatandaşı seri katil.

rus menşeli olanı ve ondan daha seri olanı için. (bkz: alexander picuskin) bu adam amerikalı olsaydı en az ted bundy kadar ünlü olurdu.
yakşılıklı seri katil.
24 ocak(bugün) 89da idam edilen seri katil. saygıyla an...mıyoruz tabiki.
kendini takdir ettirmesede bir hayranlik uyandiran seri katildir. Bakis acisi ve arzularina(olu seviciligi disinda) hep sempati beslemisimdir.
24 Ocak 1989'da yumdu gözlerini,
gelmedi bir daha senin gibileri,
her kadın çığlığında hatırlarım
seni,
üşüyoruz theodore robert bundy...

Not: hayatımda ilk defa şiir* yazıyorum.
kendisine bu kadar sempati duyanları görünce stockholm sendromunun bir kez daha ne kadar garip bir sorun olduğunu görmemize vesile olan seri katil.

bu arkadaşımız 3-4 yıl içinde sayısı net olarak belli olmayan birçok genç kız ve kadına önce tecavüz edip sonra öldürmüştür. hatta bazılarına öldürdükten sonra bile tecavüze devam etmiştir.

kendisini sevenlere şunu sormak gerekir. theodore bundy hayatta olup kendilerini öldürmeye kalksaydı, bundan mutluluk mu duyacaklardı?

sonuç olarak tarihin en büyük manyaklarından ve seri katillerinden birisidir bundy.

şu an öldürdükleriyle nasıl bir hesaplaşma içindedir kimbilir.
Bir ara tv8 de sık sık filmleri gösterilen, filmdeki karakterle tıpatıp benzeyen, elektrikli sandalyede idam edilmeden önce karımı ve çocuklarımı seviyorum diyen ünlü seri katil.
hayranı olan bir çok dal yarak türetmiş şu an çevrimdışı olan seri katil. hatta seri katil sıfatı ilk bu herif için kullanılmıştır. bu kişi hakkında şöyle yorumlar görebilirsiniz.

"o aslında mükemmel bi insandı yha .s çok yakışıklıydı vee karizmatiktiii kültürlüydü hayranıyım onun ben asdasdasdad"

edit: ananızı bacınızı kesse yine de der miydiniz olum.
çok yakışıklı, karizmatik ve kültürlü birisiydi. ben onun hayranıyım hatta ben onun kırık kalbi olabilirim.

edit: öldürdüğü kadın sayısı resmi kayıtlarda 35 gösterilir ama daha fazla olduğu tahmin edilmekte.
Eski orospu Sevgilim aldattıktan sonra hayranı olduğum hukuk ve psikoloji eğitimi almış yakışıklı psikopat. Öldürdüğü kadın sayısının 35 olduğu söylenir.
psycho killer.