bugün

Tecavüz etmiş adamla evlenmek.

Bence oturup bunu tartışalım.
Tecavüz artık cinsiyet ayrımı yapmıyor. Erkeğin uğramadığını nasıl anlayacağız.

Bir gün kalkıp kadının yüzüne bunu vurmayacaksanız evlenilebilir. Sadece namuslu(!) insanlar her haltı yiyipte sonra namuslu kız isterler.
emsar vakfı bunu begendi.
ona sahip çıkmanın ve de bir hayat armağan etmenin onu ne kadar mutlu edeceğini düşünün az biraz. adamlık başka bişey tabi.
trollü bile olmaz bunun. entry girmeye değmez. modlar direk silik atmalı böyle insanlara. yok böyle bir şey, utan şerefsiz.
Travma yaşamış bir kadını sevmek zor bir iş. Ben o kadar verici değilim.
Utandım ben gidiyorum ebenizi sikeyim.
Beyni tecavüze uğramış bir trolle aynı sözlükte bulunmak nasil bir duygu bunu aciklasin bu başlığı hortlatan.
Fetva vermeden önce ergenlik çağını bitirmiş olmaya özen göstermeli.
Aklı kıt olan biri ile evlenilmez bence örneğin (bkz: etskaiperbotsen).
Beyinsiz de yaşanmaz. Ama bazıları hem yaşıyor hemde o halde fikir beyan edebilme yetkisini kendilerinde görebiliyor.

Ne güzel ülke amk.
evlenmeyebilirdim. mesela ben nasıl olduğunu sorardım. atıyorum bardayken çok haplanmış bı tip bunu eve götürdü zorla tecavüz etti. güle güle anam bana göre değil bu. o ortama giren kız benim için kendi vermiş demektir.
eğer seviyorsan olur sonuçta bir orospu çocuğunun zoruyla olmuş olay.
bir kere adli tıp raporunu gösterecek. bana bekaret yalanı atmayacak. tecavüz diyorsan ispat edeceksin. sağda solda vurdurup diktirmeye de üşenip bana yalan atabilirsin.
hani müslümansın ve keser döner sap döner bu dünyada başına gelir diyorsunuz ya sizi çomarlar. kızın olur ve ulu orta rezil olarak tecavüz edilir ve kimse yüzüne bakmaz umarım. allahın çomarı.
Be kamil arkadaş, bakire diye evlendiğin hatun arkadan yaptıysa nereden bileceksin peki ? iğrenç iğrenç başlıklar açmayın şöyle. Önyargı kötü birşey.
Allah kimseyi kötülerin, kötü eylemleriyle sınamasın, bu tür bir kötülüğün mağduru olan insanın travması büyük olur, sağlığına kavuşana kadar doğru ilişki kurmakta zorlanır çoğu, sağlığına kavuştuktan sonra doğru ilişki geliştirip evlenir de anne de olur. Tecavüze uğramış bir insanı kötü ya da kirli ilan etmek ilkel bir düşüncedir.
Zevk almadiysa sorun yok.aldiysa evlenmezdim.
Kendisi tecavuz etmemis yada sahit olmamisa Öncelikle bu tecavüz konusunu nasıl öğrenmiş olabilir bir erkek? Kız anlatmıştır tabi.simdi soruyorum; nisanlilik doneminde böyle bir itirafta bulunan kıza aa ne kadar dürüst bir kızmış diye ulviyet mi kazandırmalıyız? Bence hayir. Bu tek kelime ile bosbogazlik örnegı. Bence Tecavüzün kendisinden çok işte bu bosbigazlik yaraliyici olacaktır. Buradan hareketle kızlarımıza bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Siz siz olun Sevgilinize, onunla teklifsiz konuşuyorken dobralik adına geçmişte yaşadığınız her şeyi anlatmayınız. Allah herkesi iyilerle karşılaştırın.amin.
bisküvisi yenmiş ve yere atılmış ambalajı yerden alıp cebe koymaktır.
adamlıktır.
Hayata tutunmaya çalışan toplum tarafından dışlanan bir insana el uzatmaktır. (bkz: fedakarlık)
Orospu cocuklugu nedir diye sorarsaniz bu baslik altindaki entryleri okuyun o zaman anlatsiniz. Hepsi degil tabi kendini belli ediyor onlar.
Ona buna kendini yediren serpen, ifşa edip mükemmel yöntemler bilen kişiden daha namuslu onurlu dur.
Şu başlığı açanın eklemlerini, aptal saptal yorum yapanların kemiklerini, bu malları ciddiye alanların iliklerini eşekler siksin.