bugün

yaştan yaşa ilgi odakları değiştiği için yeri de değişebilen eğlenme ve dinlenme amaçlı seyahat.
gençken bodrum, alaçatı, marmaris' e gidip güzel kızlarla tanışmak, içmek, dans edip eğlenmek isterdim.
artık nispeten tenha ve sessiz datça, göcek' te kafa dinlemek, kitap okumak, yürüyüş yapmak, telefonu kapatıp etrafı dinlerken denizi izlemek, arada sırada da içmek yeterli geliyor.
Geçtiğimiz 10gün boyunca sevgili eşimle yaptığımız. Kışın ortasında tropikal ada, deniz, güneş ilaç gibi geldi vallahi.
Kışın bir yerlere gitmeyi seviyoruz ailecek bir nevi ara tatil gibi oluyor ama yazın kadar birikim yapamadığımız için kampanyalı içerikler ilgimizi çekiyor bankkart sayesinde mesela Tourustica sitesinden rezervasyon ayarlayıp 2000 tl bankkart lira kazandık baya heyecanlıyım haftasonu gidiyoruz böyle verimli fırsatları yakalayınca daha bir keyifli oluyor.
Bu yaz gitmemize 1 hafta kala annem hastalandı iptal etmek zorunda kaldık. Şimdi 3 hafta sonrasına arkadaşımla bi rezervasyonumuz var. inşallah bir sorun olmaz.
Yeni yerler keşfetmeyi arkadaşlarımızla çok seviyoruz bu hafta Aladağlara kam yapmaya gideceğiz ama arkadaşımla benim bota ihtiyacımız vardı Hummer Jack'in web sitesine bakarken Bankkart sayesinde 450 tl indirim alabileceğimizi gördük, kampanya hala devam ediyormuş ihtiyacı olan hemen baksın bence.
Bu senede gidemeyeceğim. Bugünlerde ortalama bir tatil 25.000 lira tutuyor ve ekstrada bir sürü masraf illaki çıkacaktır.
tatil, zihinsel bir olgudur. mekan değiştirmek bu olguyu kolaylaştırır.
" arkadaşlar kim tatildeyse plaj terliğinin altına adımı yazabilir mi? "

Bugün böyle bir şey gördüm hoşuma gitti. Tatile gitmek de hayal artık.
dinlenme ve eğlenme zamanı.
bıktım amk gelsin artık şu yaz ayları.
birçok kişi için sadece deniz kum güneş demektir.
en çok milletvekillerine yakışır.
En çok başkanıma yakışıyor.
görsel
Arkadaşlar geçen sene gitmiş oldoğum yeni foça butik otel vardı çok güzel bir yer kesinlikle tavsiye ederim fiyat olarakta makuldu https://yenifocaotel.com/ buradan bakabilirsiniz.
Tatilimizi bu yıl otel değil de özel mustakil bir havuzlu villada yapma kararı aldık. Her konuda destek ve önerilerinden dolayı teşekkürler. Sizlere firmanın bilgilerini bırakıyorum.
kaunak: https://www.tatilimizvillada.com/
yıllardır parasal durumlardan dolayı ertelediğim durum. bu sene artık yeter dedim ve gittim bankkartıma taksit yaptırdım çektirdim tatili. mis gibi gittim bir hafta tatil yaptım. nakit biriktiremezdim belki o parayı ama bankkarttan çektirip taksit yaptırınca iyi oldu. mutlu muyum mutluyum efenim.
Şu sıralar hepimizin ihtiyacı olan şey. Ama tatil beldelerinde her şey o kadar pahalı ki dolar kuruna rağmen yurtdışında tatil bile daha ekonomik olabilir.
ülkemizde sadece zengin kesime reva görülen ameliye. halbuki en temel ameliyelerden.
GELiYOR GELMEKTE OLAN.
https://video13.uludagsoz...es/video/301/5/183075.mp4
gel gidelim güneylere...
görsel

siz memleketi kurtarmaya devam edin çocuklar...
şu an aşırı derecede ihtiyaç duyduğum şeydir.
insan bazen her şeyden ve herkesten uzaklaşmak ister, bunun en güzel yolu da tatildir.
Geçtiğimiz yaz hayatımdaki en güzel tatillerden birini yaptığım için yazı bekleme sebebi.

Maldivlerdeydim... göruyorsunuz denizin güzelliğini eheh. Neresi olduğunu söylemem zira kalabalık olmayan, bakir kalmış ender yerlerden.
(img:#2099031)
Yüzümden çıkan alev topu nedeniyle zehir olandır.
görsel
Bu da hikayesi olsun.