bugün

(bkz: müdür ne yaptın)
(bkz: evrime sorulacak tek soru)

beyler, yanlış yere soruyorsunuz, sizin için doğrusu bu bkz'da...
Allah'ım madem küfür etmek bu kadar günah, peki neden bu kadar çok orospu çocuğu yolladın dünyaya? diye sorardım.
Tevbe 65 - "Şâyet kendilerine (niçin alay ettiklerini) sorsan, "Biz sadece lâfa dalmıştık ve aramızda eğleniyorduk", derler. De ki: "Allah'la, onun âyetleriyle ve peygamberiyle mi eğleniyordunuz?"

(bkz: mearic suresi)
beni neden yarattın_?
tanrı zar atmaz diyorlar bu kadar kurallara takmış durumda mısın gerçekten ?
baba naberr?
ben bu dünyaya geldim de eline ne geçti.
her acıyı üst üste vererek benim sabrımı mı sınıyorsun?
- sana ne sorulsun isterdin ?
sen cidden tanrı mısın?
napıyon ne var ne yok.
var mısın, yok musun?
messi yi sen mi yarattın?
dünyayı yaratmak kolaydı ve cenneti-cehennemi ayırmak kıldan bir köprüden peki ya;
çok mu zordu benim dileğim?
Beni neden yarattın ? ..
Niye iki lafından birinde kendini övüyosun? insan kendi yazdığı bir metine, " şüphesiz ben yüceyim, affedenim, mutlak hakimim, koruyanım" falan der mi?
huriler ne ister? *
huriler nerde?
sormadan edemeyeceğim;
(bkz: amlı mısın)

zevkle edit sorunun gelme sebebi:

bize ta ne zamandan kalmış eski model bir kitapla yol göstermeye çalıştın, bana adam gibi bir kanıt sunsaydın sana biraz daha itaatkar olabilirdim, şimdi bana onu bunu anlatmayı geç sen adam gibi sevseydin bu kadar şeyi çektirmezdin, haaa hiç bana zırvalama özgür irade cart curt falan geç bu ayakları dünyaya koydun beni ne olacağını sende biliyordun niye koydun? madem ibadet istiyorsun bağla herkesi bir yere adam gibi hiç bir başka şey yapmadan sana ibadet yapalım, rahatsız mısın nesin amnıskym sen o kadar derdi ver sonra da ibadet ibadet yürü ya...
bu kadar cinayet, eziyet, haksızlık, hırsızlık, gasp, yalan dolan, işkence, katliam, taciz, tecavüz, riya, ikiyüzlülük, alaya alma, kibir, küçümseme, fuhuş, kumar, sönen hayatlar, namussuzluk, çıkarcılık, günah...vs rağmen insanoğluna bu kadar sabır göstermenin hikmeti nedir?
sözlükte en aşşağı 1694 ateist olduğunu ortaya çıkaran başlık.

bir müslüman böyle birşey yapmazda.
rabbim beni affeder misin ?
sözlükte dogma olmakta çığır açabilecek yazarları da görmemize yardımcı olan başlık.

+iyi güzel yaratmışsın etmişsin, sonra kendinden şüphe duyulmasını falan istememişsin, kesin ama kesin dogma olacaksın demişsin, yoksa yakarım demişsin, iyi de hocam nasıl bir manyaklıktır bu? neyse bak hadi bunu bir şekilde atladık. peki, biz yokken, evreni yaratmadan ne yapıyordun sen? öyle boş gezenin boş kalfası mıydın? sonra gel çalışkan ol diye feryat et.
bana niye sormadın yarraağım ?