bugün

hafıza oyununda uyguladıgı taktikle mourinhoya selam çakmıştır. ne alaka lan.
Adada ahtapot gördüğünü iddia eden zat-ı muhterem o yeaahh..
saf mı salak mı anlamadıgım "daçmiiin" dedikçe gülmekten yarıldgım beyni sulanık survivor yarısmacısı.
hafıza oyunundan sembolleri ayı,baykuş diyerek tanımlaması ve taktiğiyle gülmekten öldürmüştür.doğal komik olan insanlara en güzel örnektir. acun'un da söylediği gibi temiz kalpli biridir. kalsın, güldürsün bizi, sevdirsin kendini.
kendini adanın sezar'ı ilan etmiş ve adaya huzur getireceğini iddia eden yarışmacıdır.
owww yeaahhh diyormuş onu biliyorum.
zeka oyunundaki taktiği kopardı gece gece.
hafıza oyununda kendinden beklenmeyecek derecede zeki bir taktik uygulamış fakat devamını getiremeyip yenilmiştir.
hafıza oyunundaki taktiği ile bu tarz oyunlarda yeni bir çığır açmıştır . *

ayrıca kendini sezar ilan ederek ilk icraatını meter ' le barışarak gerçekleştirmiştir .
zeka oyunundaki taktiği fazla sürdürmesi yenilmesine sebep olmuş yarışmacı. bir yere kadar iyi pasifize etti derya'yı ancak tüm kartlar açılınca pek bir şansı kalmadı. atağa geçmesi gerekiyordu 4-5 tur aynı taktiği uyguladıktan sonra.
dayak yemeden büyümüş insan.
yengece ip bağlayıp, evcil hayvanı yapıp yürüyüşe çıkartmış kişi. seviyoruz.
(bkz: taner tolga taklacı)
Yapmacık Bozmacık bir dangalak.
jim carrey nin hayvan dedektifi tiplemesini izlerken acaba gerçek hayattada böyle kişiler varmı diye sordum kendikendime taneri görünce aldım ben cevabımı varmış.
bir ekşi sözlük yazarı kanımca. zira nihat doğan da ekşici olabilir.

sandalyeden düşen bir insan evladı ne olabilir :

http://www.youtube.com/watch?v=Z9RgqfyotWw
seninle muhattap olmam. elimle gonuş.
6-7 yaşındaki bir çocuğun zekasına sahip, yaramaz, hiperaktif ama temiz kalpli survivor yarışmacısı.
(bkz: derya büyükuncu) ile olan düellosunda aynı resimli tabletleri açarak tebessüm ettirmiştir.
acun'un keşfi değildir. yetenek sizsiniz yarışmasındaki ısrarları sonucunda acun tarafından dominik'e götürülmüştür ve eminim gördüğü ilgi acun'u da şaşırtmıştır.
3G "gızların götü gocaman"
survivor tefik için "beni kırmızı başlıklı kız zannetti" diyerek ekran karşısında kopartmış kişican.
Hafıza oyununda yaptığı taktikle şaşırtmış biridir. *
(bkz: voltran)
sezar dan sonra şimdi de kendini vikinglerin babası ilan etmiş entresan kişi. sırada ne var, merakla bekliyorum.