bugün

iktidarsiz jigoloyu yalaya yalaya her yerini tükrüklere boğmuş yazar. ayıp lan.
insanlara önce "ırkını söyle" diyen ardından "demezsen piçsin" ve "atalarımız sizin atalarınızı sikti" gibi gayet sığ, basit ve içeriğini ancak insanlıktan nasiplenememiş birinin doldurabileceği sözler sarfeden ergen. farzedelim ki ataların birilerinin atalarını s..ti. binyıllardır şanlı bir tarihe sahipsiniz, dünyanın en ulu ırkı sizlersiniz. iyi de arkadaşım göz var nizam var. eğer ki ululuk, üstünlük, şereflilik senin gibi adamları doğurtabiliyorsa kusura bakma ama ben o şereften, o üstünlükten ve o ululuktan yoksun olmayı yeğlerim.

iyisi mi sivilceli ergen gel sen kitap oku. tarihler boyunca atalarının yapmadığı birşeyi yap ve insanları anlamaya çalış. bak o zaman s..kilenin kim olduğunu çok iyi anlayacaksın.

edit: ettiği hakaretlerin sonucu olarak çaylak edilmiş.*

edit: benimkendisine küfrettiğim için çaylak olduğumu iddia etmiş bir de gülmüş. cehaletin böylesi. bu ergene derim ki dostum sor moderasyona neden çaylak yapmışlar, sonra gel meramını anlat. (çaylaklığımın nedeni aynı bakınızı sürekli kullanmak ve kano adlı ırkçıya hakaret etmek). şimdi gül ve aynaya bak o zaman otistiğin kim olduğunu anlarsın.

edit: kendisi bana hakaret ettiği için çaylak yapılmış gene. üzüldüm. ama olsun çaylak ola ola öğrencek adam gibi yazmasını.
kürt faşistlerin ve şakirtlerin nick altına kustuğu değerli yazar.
terörösit nicki ie sözlüğe dalan bebelerin sevmediği anda.
(bkz: sözlükteki faşist yazarlar)
(bkz: sözlükteki faşist yazarlar/#9533662)
(bkz: pkk kürt sorunudur/#9533909)

kafası güzel herhal.
nicki uyumayan adam.
faşistliğinde b.okunu çıkarmış yazarımsı.
çaylak olmuş yazar bozuntusu.
bazı kesimleri rahatsız etmiş yazar.
kendisi gibi düşünmeyenler sürekli kızgın bir biçimde nick altına yazarlar, girilerini refere ederek hakaret ederler vb.

bunların nedeni ise fikirlerini sunması, barış ve demokrasi piçleri gibi dağa çıkmamasıdır. ayrıca bir orospu çocuğunun posterleriyle eylem yapmaz, polis taşlamaz. molotof kokteylleriyle insanlara saldırmaz. bu yüzden kendisi faşisttir, bu eylemleri gerçekleştiriyor olsa demokrat olurdu.

ermenilerin ve kürtlerin tepkilerini siklemiyor ancak. çünkü bunların bir insanı sevmemesi, tepki duyması için o insanın türk olması yeterlidir.

kendisine faşist ve ırkçı diyen -ki ırkçıdır- organizmaları gördükçe gururlanıyor.

ayrıca belirtsin; yazarımsı, yazarcık gibi ilkokul seviyesi hakaretlere sadece güler.

ek; te ondört me sıfır diye okunur.*
pkk yı terörist olarak görmeyi bile suç sayan tiplerin bok attığı adamdır. adamın görüşlerini beğenmeyebilirsin. ama bu ülkede pkk ya terörist dedi diye kimseyi eleştiremezsin.
pekekeli * ezik ve büzük piçlerin saldırısına uğrayan yazar. bir de türkçülerle tartışmalarında muhsin ümmetçisini öne sürmeleri yok mu bitiyorum onların zekasına. bezelye beynini zağros dağlarında kaybetmiş zavallılar sizi. siz türkçülerle tartışacak kabileyette değilsiniz. dağılın şimdi.
muhsin yazıcıoglu nu hala türkçü sayan adamlarla tartışan yazardır.
(bkz: kürt sorununun çözümü/#9685542)

insandır demeye şahit lazım.
(bkz: #9685542)
ruh hali budur.sadece yazabilen birisi.dikkate alınmayacak kadar kafatasçı.
hakaret edince kendini ayar verdim sanan yazar.
zihnen fukara, aile ve devlet bünyesinde "iradesiz" yetişmiş ve şartlanmış başka bir faşist yazardır.
bazı şeyleri kıvırmadan bükmeden direkt yazan yazardır . doğru söyleyeni 9 sözlükten kovarlar .
--spoiler--
insanlara önce "ırkını söyle" diyen ardından "demezsen piçsin" ve "atalarımız sizin atalarınızı sikti" gibi gayet sığ, basit ve içeriğini ancak insanlıktan nasiplenememiş birinin doldurabileceği sözler sarfeden ergen.
--spoiler--
bana uzun süre sonra "keşke" dedirten yazardır. keşke kim olduğunu bilmeden -ahmet kaya- ile alakalı münakaşa etmeseydim dediğim, cevaplarına ve sığ düşüncelerine bakınca "bu işte bir iş var" diye hemen nick altına gelip, "belliydi" diye içerlendiğim ergen bir yazar.

+ t14mo
- efndm
+ 2 çh4y getir bakalım
- thamam abi

şimdi bu "çay" size hangi toplulukları hatırlattı ?

doğru cevap;

-buram buram çay koktu-

+ neyse bu bizi dernek mi ne öyle bir yere davet etti
- ee
+ biz gittik işte. içeri girdik duvarda posterler falan
- hadi ya
+ bu bize kapıyı açar açmaz "çay içer misiniz, yeni demledim" diye çıkışınca
- ee siz ne dediniz ?
+ bastık kahkahayı.
- hahaha
+ te amooo
(bkz: sözlükteki mide bulandıran yazarlar)
nickname i benimkine benzeyen ama benle alakası olmayan ve dışarıdan çok faşist gözüken yazar. *
mahlası nın dalga konusu olacağını öngörememiş yazar. bahsedilen ergen yazımıyla alakası olmadığı defalarca hatırlatılsa da, bazıları yalnızca ve yalnızca saldırmak için şerefsizce bunu yapıyorlar.
madem türkçüsün niye yabancı bir nick seçiyorsun filan..

ama bilmedikleri bir şey var; o da benim mahlas yerine nick demediğimdir!

teröristlerin midesini bulandırması çok normaldir. ülkücüleri, alperenleri sevmediğini; türk ocaklarıydı ülkü ocaklarıydı alakası olmadığını da daha önceden söylemişti. ama nick altını okuyup öyle eleştiri yaptıklarını iddaa edenler bunu farkedemeden giri girmişler yazık, yormuşlar o küçücük zihinlerini.

sözlükle tanışmadan önce kendisine faşist diyen olmamıştı, dolayısıyla kendisi de böyle bir şeyi kabullenmiyordu. ancak sözlük yazarlarının ırkçı ve faşist anlayışı * dolayısıyla kendisine faşist denilen ve bu tanıma uyduğu için gurur duyan yazardır.
ülkesini seven, kimin dost kimin düşman olduğunu bilen, sırf ülkesini seviyor diye faşist denilen, açık görüşlü yazar. kalemine sağlık.
önemli olanın mesajın içeriği olduğunu anlayamamış hala daha lise öğrecisi agu gugu muhabbeti yapan yazar paçavrası. lise öğrencisi değilim merak etme.
--spoiler--
bizzat bilirim ki; cemaat yurtlarında, evlerinde ve okullarında risalei-i nur denen karikatür kitabını okuyanlara çeşitli ödüller verilir.
ancak kur'an okuyanlara ödül vaad edilmez.
--spoiler--
yav bari usturuklu salla be. sen orayı anaokulu ile falan karıştırıyorsun herhalde. ne ödül veriyorlarmış lan? dini zorla mı sevdircez.