bugün

gittikçe güzelleşen kadındır.
sadece tarafımdan sevilmediğini farkettiğim şarkıcı.
Kliplerinde paso yancılarını oynatarak bedavaya getiren kadın.
yeni türk popunun en güçlü kadın sesidir. bu yıl türkiye müzik ödüllerinde bir ödül alamaması gerçekten komiktir.
Ulan bir kadına jest mimik bu kadar mı yakışır amk nidaları attıran hatun. Ses bunda, fizik bunda, güzellik bunda. Bu kadar da kusursuz olunmaz.
Gördüm görebileceğim en harbi kadın . Su adını sevdiğimini bir kere bile magazin programında orda burda görmedim. orasını burasını göstererek gündemde kalmaya calısmayısı , salakca hareketlerin prim yaptıgı ulkemızde sadece sarkılarıyla milyonları kendisine hayran bırakması .. Bunlar olaganüstü seyler .

Şarkıları da kendisi gibi cok güzel. Bazı sarkılarında kendimi sözlerin yerine koyuyorum cuk oturuyor. Severek hayranlıkla dinliyorum. iyiki varsın Sıla .
adamın dibi cümlesinin kadına uyarlanmış halidir.
şarkıları insanı alır başka yerlere götürür.
dinlenir dinletilir.
sevilir.
sabah sabah dinlenilesi şarkılara sahip muhteşem ses.
Dovmeleri begenilmeyen kadin. Bir sarkisinin anisi vardir.
Sevismeden uyumayalim degil sayin abaza yazar.
candır canandır.parçaları gayet anlamlı dinlenilesi bir sanatçıdır.
sıfatı güzel, sesi güzel şarkıcı.
türkiyenin en güzel kadınlarından biri seçilmiştir.
Son derece itici bir popcu. ayrica gogusleri silikon.
bugün bize güzel dakikalar yaşatmış insan.
şarkılarına dayanamıyorum, hayır hüzün - trip olarak düşünmeyin, ciddi manada kendimi kaybedecek kıvama getiriyor. çok kötü bir ses hafızasına sahibim. şubat'a kadar severek dinlerdim ablamızı. adamı katil edecekler top3 listesine 1 numaradan girebilecek bir haberi aldığımda arabada radyo da kendisi eşlik ediyordu. o gün bugündür aramız limoni. sesini 1 saniye duymam yetiyor bütün keyfimin kaçması için. (bkz: sorun sende değil bende)
böbrek hastalığı olsa 2 böbreğimi de veririm. akciğer kanseri olsa akciğerlerimi önüne sererim. kalp hastası olsa kalbimi söküp veririm. karaciğere ihtiyacı olsa 1 dakika düşünmem, bıçak altına yatarım.

öyle bir kadın.
jestleri, mimikleri, bacakları ve omuzu derken neredeyse tüm vücudunu güzel olan hatun. sesi de güzel. aslan gibi.

http://www.zaytung.com/so...ikadetay.asp?newsid=73431
Konser için bugün izmir arenaya gelen muhteşem sesiyle izmirlileri coşturacak güzel şarkıcı.
dünyanın en komple güzel kadını. kıskanın kızlar. ölün lan hatta bunun kadar güzel değilsiniz diye.
(bkz: sıla gençoğlu rezaleti)
gönlümüzü fethetmeye devam eden mükkemmel kadın.

twitterda yazdıklarınla bizleri sevindiriyorsun.

seviyorduk artık tapıyoruz !
arkadaşlarla kopmalı klipler çekmeye alışmış insan.
son albümü; içinde çok iyi şarkılar olmasına rağmen, ilk albümlerinin yanında sönük kalan bayan sanatçı.
omuz genişliğiyle, omuzlarının genişliği ile övünen ve bununla hava yapan yurdum gençleriyle kapışacak kapasitede kişi/popçu.
ergenliğimin sezen aksusu oldun be şekerim. dinlemem dinlemem biriyle konuşup dertleşmeye ihtiyacım olduğunda seni açarım. şu aralar en çok 'zamanında'ya takığım.