Şuan yasadıgım durum. Vallaha keyif almiyorum ya su hayattan uc kurusluk keyif alanildigimiz hicbisey olmuyo lan. Accik da biz yasayalim abi benim hakkimi kim yasiyo.
Günün her saati hissettiğimiz.
görsel
Biraz da bele sıkılayım.
insanı boşluğa düşürür,muhabbet edecek insan aratır.
Genel değil de günü birlik çok sıkılıyorum şu an. Sözlüğe giriyorum gene sıkılmaya devam. Hiç eğlenceli bişiy yok mu bu memlekette. Diyetteyim alkol alamıyorum haftada 1 kuralı koydum kendime. Eee nağbacak bu insanlar. Ulan izmir canıma okuyon ya bazen.
Yeni çağın en büyük sorunudur. Kalabalıklar içinde yalnızlık ve sıkıntı. Çözüm yok ya da daha bulamadık. Evet.
Çözüm bulamadığım konulardan biridir.
ezber yaparken ders çalışırken bol bol gerçekleşen durum .
Sanirim depresyondayim. Oyle degilsem bile bazi seyler hissettiriyor.

Yalniz olcam sanirim gelecek yasantimda.

Ne aci!

Tat alamiyorum hayattan ama sanki mutluluktan ucuyor gibiyim.

Herkes mutlu olacak bir seye sahip uzuntulerinin yaninda. Ben sadece uzuntuye sahibim.

Cok sıkıldım.
kendimi bildim bileli yaşadığım duygudur. sürekli beni oyalayacak bir şey arayışı içinde yaşamak yormaya başladı. kullandığım antipsikotiğin yan etkisi olabilir mi diye düşünmüyor da değilim.
tembelliğe çare bulamamaktan.
çevredeki teknoloji düşmanlığından, karşı görüşü bastırma (ve aşağılama) içgüdüsünden, başarılı herkesi -istisnasızdır- ezmeye çalışmasından bıkma eylemidir.
boş vaktinizin olduğunu gösterir. Biraz kitap okuyarak bu sıkıntı geçebilir.
Şuan yaşadığım ve gebermek istediğim durum.
beyler. dünya bu kadar işte.
farklı şeyler yok.
Bir çeşit ruhun paralize olması durumudur. Üşenmek ile kardeştir. insanın her şeyden eli ayağı çekilmiş, bakıyor ama görmüyor halidir. Bir müddet sonra vücut kendini korumak amacıyla uykuya alır.
ardindan sebepsiz tikinmak gelebilen ruh hali.
hayatı kale almamaktır bazen. bazen kazanmak, bazen kaybetmektir.
insanı bunaltan yoran durumdur.
içinde bulunduğum durum.
Hiçbir şey bana yetmiyor, ben kendime yetmiyorum.
anlamsızca televizyon kumandasını çevirmenin belirtisi.
Sözlüğe girip bu başlığı görmeden tam 30 sn önce söylediğimdir. “ Ya ben çok sıkıldım ya. “

Kafa dinleyeyim diyorum sıkılıyorum karmaşıklaşınca herşey yine sıkılıyorum hiçkimseyi hiçbir şeyi istemiyorum ama yine de yalnız başıma kalınca sıkılıyorum. Fabrika ayarlarıma dönmem lazım benim ben napıcam?
Birşey yapmamak demektir.
Şu aralar sıkça yaptığım eylem. Elimde olmayan bir durum.
Ruhun bedenin içinde bulunduğu eylemden aynı keyfi alamaması durumudur.