bugün

sütyen dediğimiz olayın bir iç çamaşırı olmasından dolayı utanır, görünmemesini ister. Bu normaldir, asıl anormal olan bazı kaşarların ve abazaların bunu normal olmayan bir durum olarak göstermeye çalışmasıdır.
eğilince çatalı görünen erkeklerin yadırgadığı hanımefendidir.
utanmaktan çok hoş görünmediğini düşünüyordur.*
Sütyen giymeyip de meme uçlarının görünmesinden utanacağına böyle utanması yeğdir.
sütyen askısı görünce hallenen bir babanın mamülüdür.
değişik bi hanımdır.

kaç tane hatun varmış online?
yoktur öyle hatun hem görünsün efenim ne olacak çok zarif bir görütü vermeketedir sonuçta. bir de hatun kişinin omuzları güzelse. usulca öpülesidir. oyşşhhh... *
şeffaf sutyen askısı takan hatundur.
(#20344711)

okuması hem zevk hem keder veriyor amk. lan güzel yazıyorsun kalemin kuvvetli de bu ne? neyse... kafasına göre takılsın yazarıdır.

başka türlü okumazlar zaten burada. *
giydiği kıyafetten utanıyordur, ama bir hata yapmıştır. kınamamak lazımdır. bazıları da dar giyip midelerini içine çeker, olmuştur bir kere.
şeffaf askılı sütyen giyer ama bilmez ki bu daha çok dikkat çeker.
Sutyen askısı akla sutyeni getirir sonra göğüsler ordan cinsel organ hafif Bi ereksiyon, kalp ritminde artış. Gözlerde kararma ve ohh. Dur Bi sigara yakıp geliyorum.
utanmıyordur sadece aski şeffaf ya da kıyafetlerinden farkli bir renkte ise hoşuna gitmiyordur.
tutucu sehirde-ailede buyumus olan hatundur.
seffaf aski takar ama bilmez ki seffaf aski kezbanliga atilan ilk adimdir.
Bazıları da insanların gözüne gözüne sokar, iki durumda da sorun teşkil etmez.
utanmasına gerek olmayan hanımefendidir zira omuz çukurunda istemsiz olarak görünen sütyen askısı çok seksi olabilir hatta olur.
memeleriyle barışık değildir.
Namusu sütyen askısına kadar indirgediniz ya helal olsun. beyniniz sol loponun hücresini eşekler dürtsün. At tepsin.
Sütyen askısına bile hallenen abazalar olduğu için haklı hanımefendidir.
namuslu ve hayalı bir kadındır.
Çünkü ince askılı bir kıyafet giymiş ama askısız sütyen tercih etmemiştir. Hanımefendi adına ben de utandım.
utanmıyorum ama genelde siyah bluzun içine nar çiçeği sütyen giymek gibi deli saçması kombinlerim olduğu için göz zevkine saygımdan saklıyorum.

hayır gönül isterdi ki komple çıkarıp atalım çünkü çekilecek dert değil fakat ülkede tecavüz bu kadar gündemken : yürek yemedim.

kimse kimsenin hanımefendisi değildir bu arada piremsesler,
olsa olsa kadındır o.
Böyle bayan arkadaşlarım yok denecek kadar az sayıdadır. Devrin değiştiğini düşünüyorum. Örneğin bir hanımefendi beyfendiye "Soyun." der ise erkek utanırken; bir beyfendi hanımefendiye "Soyun." dediğinde rahatlıkla soyunacağını düşünüyorum.
Manyak Mısınız siz? Bildiğin askıdan mı utanacağız? Neden o da mı tahrik ediyor? Yahu askılı giyersin görünür ne var bunda? Kalmasın öyle kadınlar, hatta umarım azalarak biterler.
Kardeşim size ne milletin utancından ne değişik insanlarsınız.