bugün

başımın belasıdır.
Ulan bundan rahatsız olan adam bunu bildirir, şikayet eder zaten amk derdiniz ne?
Ulan kitap alışverişi dedik. Bilgi alışverişi gerek öncesinde doğal olarak. insanı sinir etme sözlük. insana sinir krizi geçirtme.
Cevap veremediğim yazarlara buradan sesleniyorum. Yakında konuşuruz.. Sözlük ayırdı bizi.
sözlük bile tek eşli lan abazalar sizii...
Etme...
bu uyarı almak için ağır abaza olmak lazım. sizin ben hepinizin aq, kızlara o kadar çok yürümüşsünüz ki nezaketen bir şey sorunca bile cevap vermiyorlar.
daha ilk kez başıma gelen uyarı. kendimi sapık gibi hissettim. gelen mesajlara cevap da mı vermeyek?
Böyle bir uygulama varsa benim niye haberim yok? Hiç böyle bir şeyle karsilasmadim. Sosyal bir site de asosyal olmak.
niye böyle oldu ki şimdi.
Kız erkek herkese yürür oldun demek ayıp kaçmasın diye hep bunlar.
En uyuz oldugum şey.

Dogum günümü kutlayan arkadaşlara mesaj atıp teşekkür edecekken sürekli yeni kişilere mesaj atar oldun yazması beni öldürüyor.
Random güldürmüştür. Vay anasını onca yıldır sözlükteyiz düştüğümüz hal...
Özledim mi o günleri?
Ne münasebet.
Hic goremedik o yaziyi. Fik fik konusursaniz olacagi o.
"sen hayırdır?" olarak değişse daha sempatik olacak buton.
zamanında karşıma çıkmış, beni abazan zannettiren ibare. halbuki, tatlı bir insanla mesajlaşmakta idim.
"çevirisi : g.tün başın ayri oynamasın" olan uyarıdır.
sosyal paylaşım alanlarında konuya mesaj yolu ile giriş yapmaktır.
Baygınlık veren uygulama.
Mantıksal tutarsızlığın dik alasıdır.
eski kız arkadaşımın işe yeni başlayan stajyerleri kast ederek şahsıma sarf ettiği söz. ayıp amk. neyse yaşandı bitti saygısızca.
bokunu çıkartma istersenin kibarlaştırılmış halidir.

Bokunu çıkartma istersen.
ohohoh bana da şimdi geldi... çok mesaj geliyor lan bana... seviorum sizleri romalılar...
Mesajda mı atmayak dedirten ve bir o kadar da gereksiz,saçma bir uygulamadır.
Biraz dinlen demeyi kes artık bence.