bugün

sülü'den şaşırtmayan hareket.
vatandaşların ibb ye kurban bağışı toplanmasını engelleyip yardıma muhtaç 132 bin aile etsiz bırakmış.

https://twitter.com/ekrem.../1410809980073222144?s=21
iç işleri bakanlığı niye böyle şeyler yapıyor anlamak mümkün değil gerçekten.
Halk düşmanı olmasının bir sonucudur.
--spoiler--
ihtiyacı olan insanlar dediği= hdp liler ve yandaşlar falansa iyi olmuş.
--spoiler--

zihniyete bak amk. hdp li kürt vatandaşlar hayvan mı lan.
içişleri bakanını hedef göstermek suçtur. sanıyorum ki sayın soylu bu işin peşini bırakmaz.

aç bırakmak kişinin önünden ekmeğini almaktır. burada bahsi geçen yasadışı olarak bağış toplanmasının engellenmesidir.
--spoiler--
ihtiyacı olan insanlar dediği= hdp liler ve yandaşlar falansa iyi olmuş. imamoğlu konuşunca iki kere düşünüyor insan.
--spoiler--

insan iki kere düşünüyorsa iyi, demek ki sizin için bir problem yok.
Çünkü insanların temel ihtiyaçları söz konusuyken onlar-biz diye ayıran organizmanın insanlığından şüphe etmemek elde değil.
Gerçek olduğunu düşünmek istemediğim.
Şu dünyada bir insanların sağlığı, bir rızkı, bir birlikteliğiyle uğraşmaktan kötü ne olabilir?

Keşke elimden gelse de ben doyursam o aç insanları.
Aç doyurmanın nesi kötü olabilir?

Hayır yakında seçim mi var? Hayır.
Seçim döneminde makarna dağıtıldığını da hatırlıyor gibiyim. O zaman bunu neden siyasete çekiyorsunuz?

HdP'liler denmiş.
Olaya yabancıyım ama ne yapmışlar tek tek HDP'li mi seçmişler. E o zaman ben 2002'de bir kez genç parti dedim, ondan mı bana hiçbir parti selam vermiyor. Yapmayın, tutulan kaydı eksik düzeltince izin verilecek deyin yine canımı yiyin.

Gerçekten et yiyemeyip, bu vasıtayla yiyebilecek tek bir çocuk dahi varsa onun ahı alınır bu olayla.
Şayet aslı var ise.
aramızdaki cahil embesilleri mutlu eden eylemdir. bu cahiller yüzünden işte pkk yıllardır var olabiliyor. pkk nın en temel prensibi ne ? tc bizi ayrıştırıyor bize zulüm ediyor bize türklerle eşit hakları vermiyor. buradaki bu cahil sürüsü ne yapıyor ? "hdp lilere verilecektir ondan engellenmiştir" diyor. yani o küçücük akılları ile milliyetçilik yaptıklarını zannedip aslında pkk lehine propaganda yapıyorlar farkında değiller. hdp yi akp den zerre ayırmam ( sandığa giderken asla oy vermem ikisine de ) ve hdp bugün kapatılsa kapatana teşekkür bile ederim. çünkü terör örgütü ile ortak hareket ediyorlar. ancak "hdp liler" dersen yaklaşık 6-7 milyon insanı kast ediyorsun ki bu milliyetçilik falan değil pkk nın dediği gibi faşizme giriyor. bu adamların çoğu eğitimsiz olsa bile salak değiller anlıyorlar sizin bu yaptığınız şeyin aslında ne olduğunu..

bir de iç işleri bakanı neden bu tarz şeylere girer anlamak mümkün değil. yerel seçimlerde semt semt geziyordu adam binali yıldırım kazansın diye. genel seçimlerde oyların tutulduğu yeri basıyordu gece vakti. bunlar ne kadar saçma sapan işler arkadaş. ülkede ciddi terör tehlikesi yaşıyoruz her gün ama adamın uğraştığı şeylere bak ibb nin yaptıklarını veya yapacaklarını engellemek..
CHP'de 3. havalimanını engellemek istemesi o zaman yılda 20 milyon kişinin uçağa binmemesini istediler böyle mi oluyor yani. *
bu dünyanın öbür tarafıda var unutmamak lazım ama bugün ama yarın herkes yaşayacak yaşattıklarının karşılığını!!
ibb kendi hür iradesiyle öğrenci yardımlarını iptal ederken niye sesiniz çıkmadı? ha pardon o bir chp kararıydı ve sorgulanamaz şekilde doğruydu değil mi?
yalan olduğu ortaya çıkmamıştır. 27 nisan dan beri çıkmayan, değerlendirmede bekletilen karar ekrem başkan ın sosyal medyada paylaştığı video sonrası jet hızıyla valilikçe bakanlığa iletilmiş ve akabinde gerekli izin çıkmıştır.

şuradan görülebilir;

https://mobile.twitter.co.../1410877474351861760?s=21

sözlükte yalan dolan diye algı yaparsanız böyle gtünüzde patlar, rezil olursunuz işte.
hala algı yapıyorsunuz lan. süleyman soylu kimseyi açta açıkta bırakmadı. sosyal yardımlardaki usulsüzlükler nedeniyle durdurma kararı almış.
ibb toplayamaz ama her türlü badece sübyancı tarikat harıl harıl bağış toplar söyleyeceklerim bu kadar.
Sülünün umurunda mı önemli olan yazıcıların cırt cırt sesleri,önemli olan çökülecek bir işadamı var mı,önemli olan o yapışılan koltuktan istifa etmemek.Aileler aç kalmış halkın yararına birşey olacakmış bunların hepsi önemsiz.
2 yılınız kaldı halk bunun acısını size sandıkta çıkaracak.
soylu latifeyle ben dunyanin en kotu insaniyim deyip geri adim atiyor, yani yaptigi hatayi kabul ediyor, burada kraldan cok kralci got yalayicilari hala onu savunmaya calisiyor. Olum ne cesit bir malsiniz lan siz ? Adam kendini sizin onun korudugunuz kadar korumuyor amk.
Porsiyonlarini kucultmustur yav emine hanimcim dedi ya, iyi niyetten anlamiyonuz hic.
klasik siyasi parti işleri. mesela b partisinden biri gitse bir köprü yapsa a partisi ulan bunlar iyi birşey yaptı oyları kapacaklar gidip köprüyü yıkalım.

niye yıktınız derlerse görüşümüze göre bir bahane atarız. zaten bu kafa yüzünden ülke gelişmiyor. dertleri halk millet değil ki koltuk sevdası.