bugün

teyze deme hanımefendi onlar başımızın tacıdırlar.
Bize öyle bir bilgi gelmedi, varsa yeşillendirsinler.
ergen kaynamasından 30 kat iyi olan durumdur. akıl, bilgi ve tecrübe olarak buradalar. ya ergenler ne olarak burdalar.
aralarından güzel ve bakımlı ayaklara sahip olanlar çıkma ihtimalini yükseltecek olası durum.
30 yaşa teyze ve menapozluk diyen ergenlerin olduğu ortamda neden hala yazdığımı sorgulamaya başladım...
30'lu yaşlara teyze mi demiş?
Kaç yaşında lan bunu yazan? 7 falan mı?
Sözlüğün 30’luk teyzelerine aşık olmak :/
Allah sayilarini arttirsin.
Doğru ancak bu sözlükteki 30 yaş üstü bir boka yaramıyor.

Ben bundan sonra hiç birine yüz vermem amk ne varsa çıtırlarda var kasmıyor yormuyor üzmüyor at kızım bi meme fotosu diyosun atıyor.

Yani sikimizde değil o kart karılar artık.
Teyze deme lazım olur...
lan onlar otuzluk teyzeyse ben de dede oluyorum o halde. :/ kırıcısınız, zalimsiniz, diliniz zehir.
inanmadigim, nedense bir bana denk gelmeyen durum. kutumu yeşillendirin öyleyse. (bkz: swh)

--spoiler--
Ah kızlar, aman kızlar
ulan kızlar, ulan kızlar
--spoiler--

edit - hepinizi birer birer bulup yürüyeceğim!
Asıl cevher onlarda var.
Ergen kezolar ile mi vakit geçirelim.
Sözlük kadınlarının yaş ortalaması seni mi gerdi dostum ? Burası sosyal bir mecra. Her yaşta her insan katılabilir. Neden bu kadar garipsiyorsun ?
sözlük kurulurken altı bağlanan sözlük ergenleri gitsin derken, kalanlar nerde nan bunlar yürüyelim diyor.

kadınları da manyak ettiniz nan. gitsinler mi kalsınlar mı bir karar verin.
kıymetini bilenler için cennetten bir bahçedir.
üff yine buram buram sarkık meme altı teri koktu.
(bkz: meme altı teri kokusu)
Bunu diyenlerin de 20 lik ergenler olması.

Ulan olta atacağız diye 30 ve 30 yaş üstündeki kadınlara girmediğiniz şekil şemal kalmıyor.

Onlar da sizi bekliyor Zaten.
Miyadı doldu onların.

Ohnezucker catgirl95 ups boobs gibi tazelerin gelmesi ile artık ölebilirler bir köşede sessizce ihtiyaçımız kalmadı teyzelere.
üüfffffff selülütlü baldır kaynıyor yine.
Bir zamanlar onlarda genç yazarlardı fakat zamani tutamıyorum....
Kısır patates salatası ve ıslak kek varsa kaynak yapabileceğim kaynama.
üüfff buralar kazayağı ile doldu yine.
görsel