bugün

yıllar sonra tekrar uykusuzluk sorunu yaşanların önemli tercihlerinden biridir. insan buram buram uludağ sözlüğün kokusunu özlediğini algılar.
Neler olup bittiğini merak etmekten gelir fakat karşılaşılan görüntü ile şok olunur, sözlük iyice foruma dönmüş.

(bkz: sözlük bitmiş)
belki bir gün özlersin.
Kimseye anlatamadığım bazı şeyleri burda rahat rahat yazarım diye geri döndüm.
2 yıl ara vermiş biri olarak: sözlüğün insana bir şeyler katabildigini hatırladım, yazarak anlatmanın sevimliliğini anımsadım ve yeni küfürler öğrenebilmeyi umarak geldim. Evet iyi gidiyor.

Büdüt: imla.
2 ay öncesine kadar 1,5-2 yıl kadar girmemiştim, gitmemin nedeni trollere katlanamamam idi. Bir kaç ay önce geri döndüm ve gördüm ki troller çok daha beter olmuş.
yine de güzel insanlar hâlâ var.
Bir anda esmesi sonucu üç buçuk sene sonra gelen bir banban ve sonuç; kendimi yaşlı hissediyorum sözlük.
uygulamayı niye silip, sözlükten gittiğimi unuttuğum için.
Arada bazılarına olur. Ama dönmeyen daha çok olur.
Yalnızlık olabilir. Benimki bu.
Yıllar sonra uyanan (bkz: sözlüğün ırzına geçme isteği)

Can sıkıntısıdır. Ne olsun?
Yıllar önce neden ayrıldığına bağlı olarak değişen nedenlerdir.
(bkz: sıkılmak)
Anlamsızca Şifremi hatırladım bir gün. Denedim oldu.
Can sıkıntısı, başka bir şey değil.
Ne bileyim biraz bela aramak, çılgın olmaktır.
(bkz: sıkılmak)

Dönme nedenim buydu ama sözlükte birkaç saat vakit geçirince eski günleri özlediğimi de anladım.
Eski entrylerime falan bakayım dedim. Şimdi girdim bi kaç soru cevaplıyorum. Benim ilk Sözlüğü gördüğüm zamanlar çok güzeldi. Ben de daha iyimişim. Şimdi iyice çöktüm yanlışlıkla.
eski günlere olan özlemdir.

maşallah 10 yılı devirmişim.

o dönemler bekarız. karşı cinsle yakınlaşma, aynı fikirde olmadığın insanlara ayar verme vb. sebeplerle sözlükte çok sabahladık.

one night stand amaçlı başlayıp yıllarca dost kalabildigim, ya da saatlerce siyaset konuştuğum kişiler tanıdım. ekseriyetle kadın arkadaşlarım oldu ama bazılarıyla hala adamlardan daha samimi olarak görüşürüz. sözlükte çok can yaktık belki ama hakedene de hakkını verdik. şimdi sağa, sola baktım ama tanıdık bir nick göremedim.

biraz takılalım bakalım. belki bir tanıdığa denk geliriz.
Twitter'ı kapatmak ve can sıkıntısıdır.
merak amk. ne olmuş ne bitmiş buralar ne hale gelmiş diye girdim de bizim zamanımıza nazaran baya tenhalaşmış ortalık.

2017 den bu yana gelmemişim gerçi amk, 4 senede ne sabit kalıyor ki sözlük sabit kalsın.
kimsenin okumayacağı entryler girmek tabi ki.*
ekşide yazar olunca boşladım burayı, gerçi ekşide de karantina yüzünden sonra 1 senedir aktifim. vefasızlık yapmak istemedim. ekşide yazar değilken burası vardı.