bugün

Sike sürümluk aklı olmayan süzme maldir.
çok ilginç özgüvenlere takla attıran insan. çocuklar mocuklar yine sevimli de iş kovalayan abiler bari az daha yakışıklıca fotoğraf bulaydınızda sevineydik ya.
yazdıklarından dolayı utanmayan, göt sahibi yazardır. kim tanıyacaksa tanısın amk açıklayamıycak bişey mi yaptık.
ASIL FOTO KOMAYAN KENDiNE GÜVENMEYENDiR BENCE.
şahsımın da bulunduğu normal insan topluluğudur. çiçek böcek fotoğrafı koymak yerine kendini tercih etmiştir. aferindir.
Kendine güveniyordur, kıskanmaya gerek yok. Bu kadar net. konu kilit. Belki evli olanlar müstesna olabilir ama bekarlar için apaçık geçerli bu husus.
ben de koysam buralar yıkılır aga ondan koymuyorum.

koyan kızlara koymak istiyorum ehehe. esprimi de yaptım gidiyorum bye.
bende koyuyorum, yazar dediğin şeffaf olur.

(bkz: gönüllü ifşa kampanyası)

geçen bi temizlik yapmıştım ama bu tekrar yüklemeyeceğim anlamına gelmez.
Sözlüğe fotoğrafını koyan insandan başka bir şey değildir. Rahat olun biraz ya.
insan değildir onlar. Adeta kanatları eksik melektirler, korkmayın onlardan, öpün koklayın.mehehe.
0-6 yaş fotoğrafı sayılıyorsa benim.
içinde bulunduğum topluluktur. Özgüveni 0 olan insanların gelir burada bize lafazanlık yapması şaşılacak bir durum değildir.
Entelektüel olmaya çalışarak poz verdiği bir fotoğrafını koyan insan tipidir.
benimdir.

(#26776743)
erkekse yakışıklı kızsa güzeldir. aksini iddia edeni çirkin ördek yavrusu kovalasın.
o ne özgüven o dedirtmiş insandır.
Ben önceleri koymuyordum ama sürekli de kafamda "acaba koysaydım ne olurdu" düşüncesi vardı. Koydum işte bir bok olmuyormuş sizde deneyin. Tabi amacınız burayı facebook a çevirmek olmadan.
Takilmamasi gereken bir durum. Insan koyar koymaz cok mu önemli.
hata mı etmiştir ki?
altı yıldır şu sözlükteyim, dün koydum daha resmimi. bu başlıktaki eleştirileri görünce şevkim kaçtı. olum yapmayın lan. *
gizlimiz saklımız yoktur şeffaflık tek ilkemizdir, hem kimin ne mal olduğunuda görüyoruz.

(bkz: gönüllü ifşa kampanyası)
Büyütmeyin la şu mevzuyu. Kimsenin siklediği bir durum değil.
ilgi istiyordur net.
özgüven meselesidir.
Yiğidin malı ortadadır diyerek fotoğraf konulur. Kötü yada iyi yorum umrunda olmaz. gelen mesajlar umrunda değildir. Çünkü bir playboysundur.
ifşacıdır.. ilgi meraklısıdır..
bir de güzelim/ yakışıklıyım triplerine girmeleri yok mu çok komik genelde koyanların hepsi de çirkin haa..
bu kadar malak insanların olduğu ortama değil fotomu atmak tırnağımın ucunu bile atmam.
kufur yemek ve alay konusu olmak hoslarinA gidiyor galiba.

gereksiz paylasimlardir.