bugün

çankaya gençlik merkezinde 2008 yılında düzenlenen turnuvada fifa şampiyonu olmuştum.
(üzerinde en iyi oyuncu falan yazan salak bi plaket vermişlerdi)

lisenin onur tablosunda yer almak.
(gerizekalı eski sevgilim, onur tablosundaki fotoğrafımı çalıp bana getirmişti. tabloda fotoğrafı olmayan tek kişi benim.)

üniversite'de masa tenisi şampiyonluğu.
(ödül raketti)

Üniversite futbol turnuvası şampiyonluğu
(Kupa verdiler, biz kupayı 5 senedir bilgisayar bölümü kazanamıyor diye algoritma dersine giren öğretim görevlisinin odasına götürmüştük. Ders çok zor, belki notlarda biraz olsun oynama yapar diye. Sınıfın %90'ı kalmıştı yine.)

ödüllendirme sistemi çok yanlış.

- yıllarca sana taptım ben! ödül?
+ al, muz.
milli piyango biletinden son 3 sayı amortisini tutturmak.
aynı anda hem sıkılıp, hem bunalıp, hem tekrar sıkılıp ardından tekrar bunalabiliyorum.

(bkz: sıkıldım sözlük)
Benim çizdiğim annemin boyadığı yağlı boya resimlerle okul birincilikleri almak.
ortaokulda 8.sınıfta takdir ve onur belgesi almıştım.
resim sergisinde yaptigim karakalem portre calismasini belediye baskani cok begenip almak istemisti. tabi oyle bir sey mumkun degildi. bende lisedeydim, acayip sevinmistim. -simdi komik geliyor- sergi bitiminde herkesin calismalari geri verilirken benim calismam kaybolmustu. yani oyle soylendi.
sagolsunlar.
mahalle maçında erkeklere kızlar şeklinde ilk ve tek oynayışımızda topu önce taca sonra doksana takmak. bir daha da oynatmadılar zaten * ayrıca ''ay kızlar futboldan ne anlar'' diye ezikleyemediler de... * *
eften püften ziyade boktan başarıdır.

2,5 kilo bırakmışlığım var. evet pisim, iğrencim. evet hayvanım. he siz sıçmıyosunuz kelebek yumurtluyosunuz. he osuruğunuz gül kokuyo he.
25 yasinda bisiklet surmeyen bir arkadasa 3 saatte bisiklet surmeyi ogretmek.

Ilkokulda basket turnuvasi oncesinde orta sahadan basket atmaya calisan okul takiminin oyuncusunun elinden topu alip "oyle atilmaz o top boyle atilir amk" diyerek topu potaya var gucuyle atmak ve basket atmak. (alkislar hala kulagimda)

Gene ilkokulda futbol turnuvasinda 2 kisiyi meshur ilhan mansiz hareketiyle calimlamak.

Ilceler arasi siir yarismasinda juri ozel odulu almak (ceyrek altin)
yıllar önce android telefonlar yoktu. tuşlu telefon kullandığımız dönem... cep telefonu kullanımından bihaber (bihaber kelimesi ile kastettiğim birilerini arayabiliyor fakat telefon tuşlarını sadece rakamlardan ibaret sanıyor) anneme sms göndermeyi saniyeler içinde öğretmeyi başarmıştım. sonradan öğrendim ki üniversitede öğretim görevlisi akrabamız anneme sms göndermeyi öğretmeye çalışmış dakikalarca ama başarısız olmuş...
ygsde; atanamamış türkçe öğretmeninin türkçe testinde yanlış yaptığı 2 soruyu doğru yapmıştım.
01.01.2018 tarihi itibariyle 15 yıldır geçemediğim gta vice city inşaat patlatma görevini tek celsede bitirdim. artık huzur içinde ruhumu teslim edebilirim.
Trigger yazdim.
Diğer yarışmacılar eserlerini dijital ortamdan teslim etmeyi unuttuğu için fotoğraf yarışmasında birinci olmuştum.
2 saat olmeden sokakta yuruyebildim.
Yere dusen bozuk parayi tek seferde aliyorum.
Kuru erik çekirdeğiyle dişimi kırdım.
Yokuş aşağı bisikletle inerken iki elimi de serbest bırakabiliyorum.
bir seferinde mutlu olmuştum nasıl becerdim hâlâ soru işareti.
iki saniyede 5-6 kez sakız patlatabiliyorum.
yapimda asla hanimcilik yoktu. 2 senelik ilişkide nasıl evrime girdiysem hanimciligin öncüsü olduk
dil bölümü bitirdim.
bi işle uğraşırken telefonum çaldığında hoparlörü açıp karşı tarafa gerekli cevapları veriyorum. hem de işimi aksatmadan ve karşı tarafa yansıtmadan.
başka yerde böyle bir püften başarı bulamazsınız geri zekalı bir yazarı sildirmiştim sözlükten.
saksıdaki limonun toprağını örgü şişiyle karıştırınca yaprağının dökülmesi durdu.