bugün

sözlükte, dikkat çekmeyi ve bir kesim insanı sinir etmeyi kendisine amaç edinmiş trollerin fazla olmasıdır.

gerçekten, bu sözlükte ne kadar çok troll var!

(bkz: cool adam)

(bkz: kernel amadeus)

(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam)

(bkz: maldanadam)

daha adını iyice duyuramamış birçok troll de var. tamam, bir cool adam, bir kernel kolay yetişmiyor. işlerini hakkıyla yapıyorlar, ona bir sözüm yok. ama troll olmaya çalışıp da beceremeyip, adını duyuramayıp sol frame'in içine sıçan kişiler de çok rastlanır türden.
bu sözlükte troll varmı ki troll fazlalığı yaşansın diye terslenesi yazarın nidası.
yanılıyor. bu sözlükte troll yok. troll görmek isteyenleri ekşi sözlük'e davet ediyorum.
maalesef dediğimiz fazlalıktır.

http://img23.imageshack.us/img23/9937/ltaklidi.png
sözlüğün normal yazarlarının hatasıdır.
troll dediğin kavrama nefret ediyorsun değil mi?
yazma arkadaşım herifin nick altına, onunla ilgili başlık açma.
oylama bile entrylerini...
biliyorum bunlara tahammül etmek zor, ben de yapamıyorum zaman zaman yukarıda yazdıklarımı ama ancak bunları yaparsak kurtulabiliriz sorunlu bünyelerden.
sosyal hayatında bir yeri olmayıpta, sözlükte aptal saptal yöntemlerle dikkat çekerek mutlu olanlardan.
ip lerinin engellenmesi gereken trollere işlem yapılmadığını gösterir.
Sözlüğe uludağ sözlük yerine troll sözlük denecek kadar fazla. iyi bir marifetmiş gibi görmeyin trollüğü ciddi olun biraz.

Gelsin eksiler.
inci sözlüğü geçti maalesef.
yallah ekşiye demişler. siz kendinizi troll mü zannediyorsunuz. ekşideki troller sizden kaliteli en azından. am göt meme başlığı açınca troll değil embesil falan oluyorsunuz benim gözümde.