bugün

görsel
Benimdir bu da akıl hastanem bakın bura icin evrak topluyorum.

Edit: hastalığım şizofreni tsk.
kimin ne hastası olduğunu ancak uzman hekimler bilebilir. internet doktorculuğunu bırakın.
Kelepçeli tımarhaneye pardon rehabiltasyona gitmisliğim var abd de... Ben çagırtmıştım.

Her allahın günu ot çeke çeke dopamin tavan .. sesli halisunasyon ve sizofreni tetiklemisti.

Adam öldürsem kapi gibi raporum var hala orada. O yüzden allahın oğlundan gene korkmuyorum... En fazla 10 ay tımarhanede yatar cıkarım. Ha cok halim selim biriyim o ayri.
ben meme aslında göt hastasıyım da neyse utanıyorum yazmaya konumuz neydi amk heh ben hasta değilim kadın denen canlı çok güzel.
Ruh hastası olmayanın sözlükte ne işi olabilir ki.

En azından yazarak deşarj oluyoruz. Burada yazdıklarımızı herhangi bir ortamda anlatmaya kalksak bize deli derler kesinlikle.

Belki de, dünya bir tımarhane ve sözlük akıllı insanların toplandığı bir kaçış yeridir olamaz mı. *
(bkz: çok ta sikimde amına koyayım)
Ben akıl hastasıyım ama ruhum da hasta.
gerçekte bu kadar free takıldıklarını düşünmüyorum.
her gün görüyorum ama görünce yine de şaşırıyorum nasıl olur ya diye! enteresan bir duygu...
okumadan eksiyi basıyorum. biri aynı paragrafları yazıyor diğeri de aynı bakınızları veriyor.
ruh hastası olmak sanıldığı kadar kolay değildir, inanmayanlar uzmanına danışabilir.
rol yapmıyorum. hastalığım raporlu bu arada. aslında her şey nasıl başladı biliyor musunuz? bir gün bir aile yakınım beni arabayla edirne ruh sağlığı polikliniklerinin önünden geçirdi. gözüme takıldı bina şöyle uzun uzun baktım. bir gün buraya düşmem sanırım dedim. ama 1 yıl sonra filan 12 gün rehabilitasyon görmem gerektiğine karar verdiler doktorlar ve ben bir baktım her sabah orada açıyorum gözlerimi. yaşlı bir dede vardı her gece koridorda dolanıyordu odasının numarasını karıştırıyordu. odama gelmesin diye odasını bulana kadar kapıda bekliyordum gittikten sonra geçiyordum içeri.
doktorlar çok güzel kadınlardı ama gerçekten.
ciddi ciddi tedavi edilmesi gereken tipler var...
En az 10 tane aktif olarak var bunlar tedavi almış alıyor gibiler.

20 tane de salma deli var bunlara daha teşhis bile konmamıştır.
hepimizde biraz olsun sorun ve hata olduğunu anladığımız zaman haklarında fikir belirtmeyeceğimiz kişiler. hangimiz biraz olsun sorunlu ve hatalı değiliz ki ?
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
size de selamlar...
Var bir kaç tane. Görüyorum.
Fake hesap alıp bir ordan bir burdan girip yazar, eksiler vs.
Allah herkese akıl sağlığı versin. şu mübarek cuma günü yine bir hayır duası aldılar durduk yere. *
Sözlükte feyk hesaplarıyla kavga eden oylaşan tipitiplerdir kesinlikle şüphesiz.. tanrı varsa şayet yardımcıları olsun..
çok farklı kafalar ya...
çoğu kişiye göre benim. öyle olmadığımı biliyorum ama insanların klavyesini engelleyemiyorsun. siz yine benden nefret etmeye devam edin. içiniz rahat edecekse kötü adamınız olmaya devam ederim.
bunlardan biride benimdir hiç şüphesiz sjsjs..
Karpuzlu lipos pandayı ezecek kadar 2 kat daha fazla.

Var bende.

Hafif kalır.
Evet ben hasta ruhlu sadist ruhlu biriyim ve mazoşist insanlara bayılırım kendime çok gülüyorum. Enerji biraz fazla.