bugün

görmeyelim etmeyelim denildikçe insanın gözüne yaprak sokar cinsten bir gerçek ayrıntı dahadır.

tamam biliyorum bu kadar sözlük başlığı yasak masak ama yani bu da var işin cılkını çıkaran bende mi onlarda mı yani suç şimdi?, yahu nereye baksam misal kız olduğu belli olan nickin yazısına, ya bilmem nereye geçirmiş oluyor yada koymuş!, yahu biz bu kadar koyamıyoruz arkadaş ne bu kadar libidoluymuşsunuz anlamadım ya ben bu işten bir şey vallahi!. aman bana ne ya bir şey demedim farz edin çok da sucuğumdaydı.

edit: kızlar niye eksilediniz anlamadım ki ya!. küfür ediyorsunuz işte bir kere de şu elinizi vicdanınıza koyup da yaşayamaz mısınız sizler ya!, yazık ya size istirham ediyorum yemin ederim. ediyorsunuz işte kardeşim çatır ççutur ediyorsunuz yalan mı?.
külliyen yalan. hadi şimdi siktir git.
(#17648885)
kısmen doğru kısmen yanlış önermedir. şahsen ben herkesin bayan olsun erkek olsun küfür bildiğini düşünüyorum. sonuçta gerizekalı değiliz hergün sokakta bile onlarca küfür işitiyoruz küfür bilmek ayrı şey küfür etmek ayrı şey. ben bir bayan olarak onlarca küfür biliyorum ya da küfür üretmek zor değil doğaçlama bile üretebilirim. ama günlük hayatımda küfürlü konuşmam kendime yakıştırmam. tabi arada gerekli olduğu durumlarda ağzımdan kaçıyor onlar da istisna diyelim.
ibretlik tespit. Afedersiniz ama darp almış egosuyla, kokuşmuş hayatlarıyla karşımıza dahi çıkamayacak bir geri zekalı ordusuyla savaştığımızı biliyor muydunuz?
Hepsi değil de geneli de değil bir kısmı olabilir.
küfrün sadece eril tenasül uzuv meselesi olmadığının somut bir ispatı...
küfretmeden ayar veremeyen bünye söylemi .
sözlükte bulunma sebeplerimden başlıcası..
Ailelerinden doğru sevgi görmedikleri zaman içini sözlüklere açan kız tipidir.
görsel
bazı erkek sözlük yazarları kadınlar için o kadar atıyor ki hakediyor valla.
çivileme çakan mı istersin, türk kızı verir ama vermedim der diyenler mi ararsın, sümüklü sidikli diye seslenen mi istiyorsun, hayallerini gerçekmiş gibi anlatanlar mı pehhh...

o yüzden küfür eden bayan yazarlara kızmıyorum. bazı bay yazarlar kaşınıyorlar arkadaşım. bir kadın yazar (bkz: alayınızın amına gorum) dese kızmam valla.
küfürü kadınlara yakıştıramayan * bireylerin zoruna gidendir.
koydum koyucam koyarim..

aralindakiler genelde daha ergenligini ustunden atamamis kufur etmeyi meziyet zanneden sahislardir.. basliklarda gordukleri gibi pes oynarim raki icerim kufur ederim mna goim modundadirlar.. sonra kezban diyince kiziyorlar.. lan kadin dedigin pes oynamaz futbol muhabbetini bilmez.. kadin dedigin sevgilisi mac izlerken ona bira getirip dizinde oturur ulan..
*
Candırlar.
ağızlarına acı verici şeyler sürülmesi gerekir. ayıp oluyor kızlar, sizin bacınız yok mu?!
kır atın ya huyundan ya suyundan yahut üzüm üzüme baka baka...
kız taklidi yapan erkekler olmasından kaynaklanmaktadır.
Agzindan siki düsürmeyen kizlardir.
Burada içimi döküyorum, gerçek hayatta masum, sessiz sakin bir kızım. Kimse tanımıyo zaten yardır gülüüüm, oehehhy