bugün

latin alfabesi dışındaki alfabeler desteklenmiyor.
arama yapıldığı zaman karşılık yoksa, sol çerçevede yok böyle bir şey diyeceğine bembeyaz kalıyor sayfa, hiç gelmiyor. sol çerçeve yenilenince geliyor ama yanlış. ilk seferde gelmesi lazım.
(#2949493)
bilerek yapılmış bir şey mi yoksa bug mı bilmiyorum ama anlatıyorum:

şimdi bu hafta 4 tane entry'im ayı gibi kötülendi. en çok kötülenen ilk 3, aynı zamanda artı oy da aldı. ama artı oylara rağmen en kötü onlardı.

örneğin:

x -> 7 +, 34 -
y -> 8 +, 34 -
z -> 9 +, 34 -
a -> 0 +, 13 -

şimdi x, y ve z artılara rağmen a'dan daha kötü olmasına rağmen a en kötülere girdi. fakat x, y ve z girmedi.

onlar da girsin istiyorum!
seri eksi oy verememek. *
hangi başlıkları açtığımızı görebileceğimiz bir buton olsa iyi olurdu. malum başlığın yazarın üzerine kalması hadisesi...
aşırı entry giren çaylak kişisinin en fazla entry giren yazar olarak istatistiklerde yer alması. * *
sayfa içine gömülü youtube videosu izleme fikri süper. Ancak bazı videolar yayında olduğu halde sözlük sayfasında izlemeye kalkınca "this video is no longer available" hatası alıyoruz. Bu hadise tamamen random.

pre-edit: opera'dan da olabilir, ama browser kaynaklı olduğunu sanmıyorum..
silinen başlıklar açılmaya çalışıldığında "bu başlık yok ama aşağıdaki belki işinize yarar" deyip, o başlığın aynısını dalga gecer gibi aşağı yazması. tıklanınca tekrar "bu başlık yok bıdı bıdı.." şeklinde bi kısır döngü oluşması..
uludag sozluk başlığındaki ilk 5 entryde düzeltme tarihi 1970.
(bkz: zaman ötesinden gelen edit)
aynı entry nin farklı yazarlar tarafından bilerek veya bilmeyerek tekrar girilmesini önlemenin mümkün olmaması. anlamadığım "başlık içinde arama" butonu var ama gammazlık butonunda "bu entry daha önce yazılmış" diye bir uyarı butonu yok! o zaman başlıkta ara butonu niye var? görüp bilerek aynısı yazmak için mi?!
moderatörler.
öncelikle, bug diye bir kelime yoktur dilimizde, sözlkteki hatalar başlığının buraya yönlenmesi yeterince büyük bir "hata"dır.

ha unutmadan, bir de hatalı sayfalardaki entryler arasıra gözümüze çarpıyor. ancak gözümüze çarpan başka bir şey daha var ki o da yazarların ilk kayıt yaptırırken küçüklü-büyüklü harflerle seçtikleri nicklerin sırıtmasıdır.
karafatma,kırkayak,örümcek....bug ingilizce böcek demek değilmiydi lan?*
seri halde eksi oy veren ibnenin ip sini görüp gerekeni yapamamak.
67 özel mesajın var diyor, giriyorum, hiç mesajın yok ki ehuheuhe diyor bu sözlük bana. demesin öyle şeyler üzülüyorum. ben o 67 mesajı yapmak için herkese "ehueüehe kankaa süper entriymiş" diye mesaj attım.
sol framedeki bir başlığa tıkladığınızda, başlığa hiç bir entry girilmediğiniz farketmeniz. çözümü: sağda çıkan ilgili başlığın tıpkısının aynısına basın, başlık önünüze geliyor, entryleriyle beraberinde...
sözlükten çıkamamak. internet cafe'deyim kardeşim, saniyesi para yazıyor, çıkamıyoruz diye oturduk kaldık yahu bi el atın. çıkış butonu çalışmıyor, refresh ediyor sözlüğü sadece..
(bkz: raid)
reklam bannerlarına tıklandığında yeni bir pencerede açılmıyor.
görsel
resimdede görüldüğü üzere silik başlık 01.01.1970 yılında açılmış ve silinmiştir.
(bkz: nesil ötesi yazar olmak)
entryi oylamak için gülücük resmine tıklandığında "bi dakka" yazızısı görülüyor.
ama biz, girdiğimiz entryde "bi dakka" yazarsak hemen uyarı gelir "bi dakka" değil "bir dakika" olacak diye.
(bkz: hoca osurursa cemaat mıçar)
http://img148.imageshack.us/my.php?image=alteo7.jpg
http://img210.imageshack.us/my.php?image=mymb1.jpg
bir başlığın içerisinde arama yapıldığında eğer arama sonucu birden fazla sayfa sonucu çıkartıyor ise birinci sayfadan sonra ikinci sayfaya ya da direk atlamak istediğiniz sayfaya geçiş yaptığınızda sözlük hata veriyor.
detay ara tıklanıp acıldıktan sonra harfler kendinden geciyor.