bugün

(bkz: bana ne)
inanan kofti müslümandan daha çok dini kitap okumuş, daha çok bilgi sahibidirler çoğunlukla.
(bkz: sol frame)
birine, binbir emekle oruç tutturulduktan sonra iftarda garip bir huzura bürünen ve bunu aynı "uzun süre sevişmedikten sonra kızla yatmış gibi oldum" benzetmesini yapan ve ömrü hayatında yaptığı tek ibadetinde içine eden şahıstır.
nedense çılgıncasına kendilerini belli etmeye çalışlar. bir ateiste ateist olacaksın ama kesinlikle kimseye belli etmeyeceksin şartı koyulsa o an en sağlam amish olur çıkar.
(bkz: ateist ünlüler)*
sözlükte veya yolda veya kremlin sarayında allahsızlıktan ziyade allahsızlığı dayatmaları veya inananları yaftalamaları rahatsızlık veren şahıslardır.
sozlukteki tecavuzculer, sozlukteki hirsizlar, sozlukteki yetim mali yiyenler, sozlukteki komsunun riskina goz dikenler, sozlukteki allahi allahla aldatanlar vb'den daha normal kar$ilanmasi gereken "inançlı" insan grubu..
(bkz: tanrıya inanmamakta bir inançtır)
sözlüğün aydın grubudur. değerleri bilinmelidir.
bir araya geldiklerinde bir birlerinin enselerine üflerler.
bu tarz başlıkları açanlara bülent ortaçgil'den beni kategorize etme adlı şarkıyı yolluyorum. bir de ajdar'dan grup olalım grup gelsin.
birbirlerini artılarlar, nasılsa bedava diye...
(bkz: allahın ateist olması)
kafirun suresini okumamis müslümanlarin götüne batan kisiler, benim gibi.
(bkz: ateistlerin nefes kesen fotoğrafları için tıklayın)
(bkz: kaç kaç kaç)
karl marx dedenin vasiyetini sahiplenen torunlar bütünü.
her haltı yeyip ben müslümanım diyen kişilerin hayırlı ateistlere sövmesinden ortaya çıkan tartışmalar bütününde kur-an da geçen ayetlere sığınan çakma müslümanlara karşın teorik bilgilere başvuran bir takım insanlar.
varlıkları ben dahil hiç kimseyi ilgilendirmeyenlerdir. yanlız bunlardan bir kısmı var ki insanın canını fena halde sıkmaktadır. neden mi? atesit oldukları için değil elbette. ateist olduklarını belli ettikleri için hiç değil. haddi aştıkları için. bu şahıslar kendilerince Allahla peygamberle dalga geçerler sonra utanmadan yüzsüz bir şekilde kendilerini eleştireni topa tutarlar saygı beklerler.

çizginde durdukça kimse laf etmez arkadaş. sen sınırı aşmadığın halde sana laf etmeye kalkan olursa terbiyesizliğin alasını yapmış olur, tıpkı senin birilerinin inancı ile alay ederken yaptığın gibi.
sözlük tarafından allahsız kitapsız olarak da tanımlanan gruptur. zira" allahsız kitapsız sözlük yazarları" başlığından bu başlığa yönlendirilmektesiniz.
(bkz: candır)
benim de aralarında bulunduğum,a master of thoughts un savaş açtığı kişilerdir.
bu gece saat 0:40 sularında hemen hemen hepsi a master of thoughts denen mokböceğinden davetiye almıştır..

ne yani dostum fight clubçılık mı oynicaz şimdi??

(bkz: e dövülür ki bu o zaman)
(bkz: bana ninjalık yaptırmayın)
penguen'in allah yok din yalan karikatürüne fazlasıyla sevinmişler.
böyle özel günlerde ne yapacaklarını şaşırıyorlar...