bugün

bazı insanlar vardır ki sözlükleri kız tavlamak ya da erkek düşürmek için kullanır. konuştuğu kişinin hangi cinsten olduğu onlar için çok önemlidir. işte bu durum onlar için tam bir sorunsaldır.

edit:haaydi ordan kim olursa olsun farketmez, burda herşey serbest.
Sözlükte diğer sözlüklere göre fazla oranda kız olmasından dolayı oluşan sorunsal. bir kaç soru ile çözülebilir.
en beğenilenlerine bakarak çözebilirsiniz bu sorunu.

onunla panpa hacıt hocu gibi ifadelerle konuşmaya başlamadan önce tabi.
bir de erkekmiş gibi görünmeye çalışan kızlar var tabii. onlar benim favorim yahu, bitiyorum onlara.
hele o hoş sohbetleri yok mu, kız olmadığını(!) anlaman için ne şekillere girerler. canlarım ya...
işin kötü tarafı işte... karşındakinin cinsiyetini bilmeden sulanmak mazallah insanın cümle aleme rezil olabilitesi çok yüksek. *
beni hala kız sanıyorlar.
ben konuşamıyor demenin, formatın içine etmenin farklı bir telafuz şekli. aga bi bok anlamadık afedersin bari tanımlasaydın.
şahsım adına olmayan sorun. Hemen hemen Her yazara moruk diye hitap ettiğimden kız yazarlar tepkilerinden belli ediyorlar kendilerini. Sonra ben de küfürlü bişe yazacaksam iki kere düşünüyorum ama yine de yazıyorum genelde.
Bir de şahsımı ismimden dolayı kız sanıp iki saat yazan fakat erkek olduğumu anlayınca kaçan abaza yazarlardı vardı eskiden, çok komik oluyorlardı.
pekte takmadığım durum. herkese aynı şekilde hitap ettiğiminden karşımdakinin erkek ya da kız olmasının önemi yok.
Pek umursamam bu durumu ama bu duruma çok takılan abaza gördüm abazalıkları öyle bir derecedeki bir erkekle konuşmak dertleşmek bile zor geliyor böylelerine girdiğim bi itiraf dan sonra beni kız sanıp mesajlar gelmeye başlıyor adımı söyleyince bidaha mesaj gelmiyor işte bu sözlükde böyle abazalar var cidden acıyorum onlara önemli olan konuşmak,muhabbet etmek sorunları paylaşmaktır karşındaki kız olsa ne olur erkek olsa ne olur.
insanla mı konuşuyorum yoksa bir hayvanla mı sorunsalından daha ufak bir sorunsaldır.
yüzde doksan dokuz ihtimalle ergenle konuşuyorsundur bu da cinsiyet ayrımının önemli olmadığı durumdur.
küfür denen o baharat yoksa yemeklerde, kızlı erkekli herkese ikram et. (bkz: Korkma dokunmaz)
mesajın sonuna öptüm tatlı kız yazın. olay çözülür. ya da çözülmez bilemicem artık.
önemli olmayandır.
mühim olan fikirleri paylaşmak...
havadan sudan, kısacası hayattan bahsetmek...
sözlükte insan gibi insanlarla konuşmak...
vardır böyleleri.
cinsiyetleri mühim değildir.
gün olur gideriz buralardan.
akılda kalan cinsiyet değil, konuşulanlar olur.