bugün

burdan kız düşüreceğinin sanan asosyal beyanı.
sonuna kadar hak vereceğim kişidir. biz sizin bok gibi tipinizi görmek zorunda mıyız yani sözlük lan burası.
Ne özgüveni ya burada fotograflarinizi paylasinca kimse vay be kendine güveniyor demiyor arkadaşlar ne yapıyor bu kodumun kekosu diyor. Anlayın şunu artık.
O tipten bolca bulunur burda. Artılayanına çok az rastlanır.
korktuysa demek ki.
görsel
ver odunu gitsin mantığı.
sözlük yazarlarının fotoğrafları konulu başlığın mantığı ''biri resim atsında az eğleneh yaaauuvv'' mudur ?
hem bunun ne zararı olabilirki ?
böyle bir başlık var ve insanlar girip resimlerini paylaşıyor. paylaşan kişiyi bağlar bu. sanane amk.
bu tür şeyleri beğenmiyorsan şayet ''ay hiç hazzetmiyorum şekerim'' triplerinde bir kişiysen girip bakmazsın mübarek. bu kadar basit.
ama dalga geçip alay etmek nedir onu anlayamadım gerçekten.
(sanarsın bradd pit de adam beğenmiyo amk barzosu diyesim geldi. ama iyiki demedim.)
gözünün kıymetini bilen yazardır.
He yaparim bazen. Git baska yerde paylas amk sözlük burasi neyi ispatlamaya calisiyon
Ne yalan söyleyeyim benim.
cesareti ve özgüveni olmayan amip tiptir.
Sadece fotoğrafı defil diğer yazdığı şeyleri de eksiler bunlar. Babadan oğula nesil herhalde bunlar....
tipsiz tiptir.
Hasettir. Bide mesajlardan anladığıma gore "bu adam sen olamazsın" tarzı şeyler.
" Burasi sözlük, burada ancak bilgi paylaşımı yapılır yhaaa " diye kendini savunan tiptir.

Nah bilgi Paylaşılıyor işte sana kocaman bir nah... ulan sol taraf olduğu gibi seks, herkes düşmüş kadınların uzuvlarının peşine, hakaret küfür diz boyu, sen diyosun ki burada bilgi Paylaşılıyor... geldiğim günden beri ben hiç denk gelmedim amk....
Özgüveni sıfır işi gücü lak lak olan tiptir. Sen git kralın gelsin yavrum.
Çok güzel kelimesini bile eksileyeni gordukten sonra hic birşey sasirtmaz beni.