bugün

(bkz: 7 ölümcül günah)
başkasının aşkını çalmak başkasının hayatını yaşamak o aşkın kıymetini bilmemek kırmak dökmek o aşk gidince daha çok sinirlenip daha çok kötülük yapmak.
ateist olmam.
Şirk koşmak, hırsızlik ve yetim hakkı hariç her sey.
karıncanın belini incitmek.
bu ne lan millet günah çıkarıyo sözlükte.zall mı affedecek günahlarınızı?
yakın arkadaşınızın eski sevgisinden uzak durun diyorum başka bişey demiyorum.
31 cekip cumaya gittim.

abdestli iken bir suru kredi karti numarasini dolandiricilara sattim.

hangisi daha gunah lan.
kardeşimin yaptığı hamur hubel'e tapmak.
GÜNahtan çok ne var denilesidir.
1- göz zinası
2- kumar
3- millete hafif sebeplerle tekme tokat dalmak
4- çocukken uğur böceklerini diri diri yakmak
5- namaz kılmamak
6- hırsızlık(çocukluk işte)
7- ve en büyük günahım yaşamaktır galiba.
yazınca affedilme ihtimali olsa gerek(!) ki sayın yazarların tek tek döküldüğü günahlardır.

ben mi ?
neyse...
görsel
namaz kılmamak babaya küfretmek (hak etse de) ve meni üretimi.
Gunah sayilan olaylardan en cok vicdan azabi cektigim, bakkalda hani cekilisle hediye verilirdi ya sozluk, iste bana hic orda beyaz uzeri sari cicekli toka cikmiyordu ben de gizlice caldim. Haylan daha unutmam.
Başlık sayesinde cennetlik olduğumu anladım. Teşekkürler Türkiye!
allah bilir.
saklı kalması gereken günah tır. zira günahın en hayırlısı gizli olanıdır. her gören her duyan şahit olur o günaha.
mevlam tövbe eden kullarından eylesin bizi. amin.
oruçlu bir erkeği zorla eve sokup dus alıp karşısına çıkıp orucunu bozdurdum ne kadar günahkarım çok utanıyorum.
Motorlu pizza servisine çıkmıştım. Her türlü motordan anlarım. Zili çaldım Duştan çıkan bi kız bornozla karşıma dikildi, dudaklarını ısırarak ne kadar diye sordu. Paranın lafı mı olur takasa girelim dedim güldü gel içeri dedi, kendimden utanmıyorum.
internette birçok ortamda sahte hesaplar açıp abazan erkekleri rencide ettim. Alay ettim. Pişman değilim. bi tanesini vampir olduğuma ikna edip, seks sırasında kan emdiğimi söyleyip korkuttum.
islamı sorguladığım dönemlerde arkadaşım ile ettiğim sohbet ile dostumu ateist yapmamdır.
Ama şuan elhamdülillah Müslümanım.
Ki o dostum değil.
kendimize zarar vermekten başka birşey yapmadık ki biz. kimsenin kalbini kırmayız, kendimizinkinden başka.
Eğer resim çizmek gerçekten günahsa 300. Resmime yaklaşarak cehenneme emin adımlarla gidiyorum demektir.
(bkz: cips çalmak)