bugün

rahat rahat anın tadını çıkaramamak. insana çok koyuyor ya.
sabah uyandığımda bir kişinin bile bana günaydın demeyeceği gerçeği. Ben yine aynı odayı paylaştığım kuşa günaydın dicem o da susacak yine hep yaptıği gibi. iyi geceler kuş...
eski sevgiliye 2 yıl aradan sonra yapılan sohbet... 2 yıl dayan konuşma, arama, sorma sonra gel bir anda zayıflığına yenil ve konuş.. diğer bir acı veren şeyde sohbetin bitmesi gerektiğini ve bir daha tekrarlanmaması gerektiğini söylemek!
Ertesi gün ne yapacağını bilememek, bir amacı olmasına rağmen ona ulaşmanın zor olduğunu bilmek. Ama unutulmamalıdır ki hiçbir zafere çiçekli yollardan gidilmez.
ne olursa olsun bir umut besleyip beklemek.
yılbaşında manita yok iyi mi?.*
final projesi hakkında hiç bir fikre sahip olmamak.
Steamde satın aldığım oyunlar. Yaklaşık 60 tl tuttu hepsinden memnunum -limbo, botanicula, puddle, m&b warband ve mediaval warfare- ama m&b serverlera bağlanmıyor.. Cidden sinir etti beni moralimi sikti, boşa aldım resmen..
ileride duyulma ihtimali olan pişmanlık.
kırık dikiz aynası.
taksim'e gitme planını erteleten buz gibi hava.*
(bkz: uyuyamamak)
her zaman olduğu gibi şu anda da annemin ders arasında elimde telefonu görmesiyle birlikte başlayan kavga. dertleri nedir bu telefonla anlamadım. bi gün atıcam telefonu binanın çatısından aşağı ya da ezicem bi şekilde. bakalım ne zaman...
insanları haddinden fazla takmamdır. unutacağım biliyorum, ama bu takıntılar niye?
Herkesin beni görmezden gelmesi gibi, sözlük ortamında da aynısını yaşamak.
uykusuzluk. çok uykum olmasına rağmen uyumuyorum, akşam erken uyuya bileceğim bu sayede. hep gececi olmak uyku düzenimi altüst etti, kendimi hep yorgun ve güçsüz hissediyorum.
vazalin bitmiş.
para kazanmanın zorluğu ve başa çıkma yöntemlerinin çıkmaza sürüklemesi.
Ulkemin son durumu..
tatile gidememektir.
Yarın imal sınavının olması. Oku oku aklında kalmaması.
(bkz: baş ağrısı)
Televizyonda düzgün bir şey olmaması.
finallerin yaklaşması, daha da fenası evde konuşabileceğin tek varlığın yılbaşı ağacı olmasıdır.
Her şey düzeldi derken arayan eski sevgilim. Allah ın belası orangutan suratlı.