bugün

bu bilgisayarı nasıl satıcam lan diye düşünüyor.
Bk'yla evine gidiyor.
büyük ihtimal şu an senin başlığın altındalar.
daşağımı kaşırken entry giriyorum.
kraker yiyom. yen mi?
Kin tutuyor.
Gran Pavesi yiyerek sözlükte takılıyor, kinsiz.
görsel
burnunu karıştırması. bir dakika sağ delikteki büyük kayayı da aldım mııııı haaa tamam şimdi rahatladım. nerede kalmıştık ?
Güneş alan odamda, sınıfımda tıpkı bir kütüphaneymişçesine mutluyum. Yeni bulduğum metinleri okuyacağım. Dışarısı daha sessiz olsa iyi olurdu tabi ama olsun.
Ortadoğu adlı kitabımla bakışıyorum. tutunamayanlar ordan bana bakıyor. turgutun son halleri canımı sıktı bakmayacağım yüzüne.
Kahvalti hazirlamak.
düşünceli bir şekilde sözlükte takılıyor.
Kahve,kitap.
https://www.youtube.com/watch?v=AvXRa12_Hdc kimyasallarının yatışmasını bekliyor.
gerekli malzemeler kargoyla elime geldi sedye de baş sabitleyiciler ve göğüs bel bacak kemerleri geldi. onları firmadan teslim aldım.
ambulansa gittim onları sabitledim sonra 2 gün önce gelen sağlık kıyafetlerini inceledim sonra. bir tanesini açıp denedim tam olmuş. giyip dışarı çıktım. vazgeçip geri geldim kıyafetleri tekrar ambulansa astım. ambulansın yanında sigara içtim güvenlikçilerle daşak muhabbeti yaptım içeri girdim. sonra bu başlığı gördüm ve entry girdim.
Atom parçalanmak üzere dur 5 dk geliyorum.
çayımı yudumlayıp sözlükteki sığırları okuyor.
patlamış mısır yiyip, yanında pepsi içiyor. (pepsi diyorum bak kola değil)
(bkz: sövüyor)
Dis fircalamak.
Burnumu karıştırıyorum. Sümükleri yuvarlayıp çay tabağına diziyorum.
Pastaya çatal batırarak işkence yapıyorum...
En sahici kankimle karşılıklı oturyoruz fonda rüzgar sesi susarak birbirmizi dinliyoruz.
Soru çözüyorum.