bugün

Çok şey. ama çok huzurlu şey.
bu huzuru 4 yıldır yaşayabilecekken, yaklaşık iki haftadır yaşıyoruz. ne güzel şey seninle olmak. senin gibi biriyle tanışmak. tertemiz bir kalple sevilmek. gerçekten sevilmek. bıkmadan sevilmek. ve sevmek. özlemek, özlerken özlenilmek. sabretmek. Hem de çok zor şeylere, göz göre göre başkalarına sabretmek.

teşekkür ederim. hayatını benimle paylaştığın için. bana, benim gibi birine bunları söyletebildiğin için. yüzüne diyemem evet ama içimden geçiyor olması bile ne büyük bir şey. benden iyi biliyorsun bunları zaten. işte herşey bu sözde saklı. birşeyi açıklarken, zaten benden bile iyi bildiğini bilmek. Beni benden iyi tanıyor olman. Bana benden çok değer vermen. dünya yaşanılır bir yer artık. insanlara hep rol yapacağımı sanırdım. gerçekten aşk varmış, gerçekten birileri için çok fazla endişelenebilirmiş insan. kendinden çok sevebilirmiş belki. ikilemde kalırım. Ya ne diyeyim ki. iyi ki varsın. hep de benimle ol.
Çalışmam gereken iki ders var bugün mü çalışsam hiç mi çalışmasam ?
ebru gündeş eskiden neydi be.
10 yıl arafan sonra Demir attım yalnızlığa ve çok mu gördünüz ü dinleyince saygı duydum resmen kadına tekrar.
nerlerde hata yaptım da bunlar oldu onu düşünüyorum. hiç açıuklayıcı bi cümle değil farkındayım. zaten kendi içimde bi karmaşa. cok seyetmeyelim, ben de seyetmeyeye çalışıyorum zaten.
Maruz görün efenim, tren geçiyor.

Bilmişten, bilinmeze gidiyor, yolcuları var mıdır bilinmez.

Ama bilmişten geliyor.
Eğer içinizde ray yoksa, canınızı bayağı acıtacaktır.
Benim raylarım eskimiş efenim, cızırdar dururlar.

Trenin penceresinden el sallar aşk, huzur, mutluluk, sabır.

Rayları söktüm, elleri kırılsın.
Şu kar yağışında yürümek varken,yatağımda yatıyorum peh.
Kepekli bir poğaça gömdüm demin. Şimdi de Ataşehir tarafına gidiyorum.
bu ne soğuk ulan sibirya da mıyız ?
görsel
Bir düş gibiydin hayallerimde,
Soluk bir gül gibiydin Ellerimde,
Bu Düş gerçek olursa gelmesin göze!
Düştü şair dudaklarımdan,
Şiirden söze.!
ihtimalinin muhtşemliğinin gölgesinden sakınmalı mıyım gövdemi ?
duygularımın ve düşüncelerimin yorgunluk bilmediği 30u geçkin saatten sonra halen bu bitkin bedenimi bilinmezlik dünyasına küçük uykuya doğru ne zaman serbest bırakacağım diye düşünürken beni mutlu edecek şeylerin peşinden durmaksızın koşmamın sebebini anlamış değilim. sanki bir şeyler beni terk edip geri gelmeyecekmiş gibi..

to be continued.
acayip sikik bi zamanda yaşıyoruz. gerçekten tek acımız aşktan olsaydı ne iyi olurdu dimi. hastalıklar, savaşlar ,terör, mülteci sorunları, kıtlık bu ne arkadaş. küçük evimde üstümde pijamayla bunları düşünüp hiç bir şey yapamamanın acısını yaşıyorum.sonunda sıçarım böyle işe deyip tuvalete gidiyorum.

(bkz: dram)
görsel
bir akşam vakti hüzünlü bir şarap şişesiyim denizde. zamanlama meselesi biraz da.
bir kaç vakit öncesinde bi' y kuşağı birey ile yaşıt o şişeden akan sıvıyı midesine indiren bir aç da benim. yer de önemli tabi.
şuanda en ufak bi' etkileşim uyandırmayan lokasyon , muhtelif zamanlar önce içinizdeki depremleri oluşturan fayın geçtiği nokta iken. durağan değil hayatlarıımz. değişiyoruz , dönüşüyoruz , yabancılaşıyoruz en'lerimize gerçeğe yakınlaşırken ya da yalandan uzaklaşırken.
evimi özlemek istiyorum. biraz uzaklaşmak ve kafa dinlemek güzel olacak.
içimden geçen bir şey yok çok şükür.
Ödevler, sınavlar türev integral... Bi bitmediniz yav.
Uyku
Yemek
Ygs
Yemek
Pişmaniye
Platonik aşkım
Yemek
Ygs
Ygs
Pişmaniye
Uyku
Platonik aşkım
Uyku
Pişmaniye
Gumball
Çay
Pişmaniye
Ygs
Diye uzayıp giden düşüncelerdir.
Yerçekimsel dalgalardır. Ama hissetmiyorum. Dark matter da yerçekimi ile etkileşime giriyor yalnızca. O yüzden o da geçiyor içimden.
görsel
Ya bi gün kendi evim olunca çok cici düzenlicem her yeri, böyle hem sade ama hem de süslü püslü yapıcam. Bissürü bissürü kupa alıcam kendime. Bi de renkli minnoş tabaklar alıcam.

Beyle şeyler.
Hep olması istenen ama nedense hep çok görülen bir kaç masumane istek;inan ki o kadar da lüks değiller;para zenginlik şan şöhret vs. Değil hiçbiri
Sadece onun gözleri onun elleri onun nefesi ve belki o cennet gülümsemesi
Bugün ölebilirdim. keşke engellemeseydim.
her şeyi ve herkesi siktir edip kafa dinlemek.
Kadın teni.