bugün

belirsizlik.
çok para lazım ama para kazanabileceğim bir şeyler yapmam lazım mamafih daha öncesinde ne yapacağımı bulmam lazım.
sözlük yardım et lan allahsız.
midemde kelebekler uçuşuyor ve acım.
Bir harmanım, bu akşam....
ingiliz siktim ne hissedeyim amk , rahatlamışlık.
bilemiyorum altan.
soğuğu hissediyorum.
yorgunluk.
ortaya karışık.
Ne hissettigimi bilemiyorum ne hissetmem gerektiğini hatta nasıl hissedildigini bile cözemiyorum.
Kabus görüp dehşetengiz bir şekilde uyandım. Şimdi geri uyuyacağım. Ürkmüş hissediyorum.
ne biliyim yani ne diyeceğsin ne diyeceğine.deyip demiyeceğine hiçbir şey ne deyer ne kim kim.kimse.kimseyi dinler ne bir şey anlatabilirsin ne dinleyeğen olur.
üzgün, sinirli, hayal kırıklığına uğramış, şaşkın. Hepsi bir arada.
Çok yakışıklı ve karizmatik olmak.
Kendimi psikolog gibi hissediyorum aq. Her gelen derdini anlatıyo kiramiyorum hepsinede yardımcı olmaya çalışıyorum. Kötü bir durum
Yılbaşına ağacına asılan sucuk gibi hissediyorum kendimi öyle iğreti bu şehre.
tabiki de mutluluk be abi. başka ne olabilir ki... Allah herkesin gönlüne göre versin sevdiğini de, hayatını da, eşini de işini de.. özellikle sizi yalnız bırakmayacak insanlar edinin çevrenizde... kolpalar zaten hemen kendini belli eder.
biraz ürperti. fazlaca kırgınlık.
kafam bok gibi.
hüzünlü.
yemek sipariş ettim efendim, birazcık gecikti onu bekliyorum..
ferahlamıyorum, ama zurnada peşrevim artık.
boşvermişlik.
görsel
Yersiz bi hüzün var.
Ne hissettiğimi bile bilmiyorum kardeş.
açlıktan uyuyamıyorum.
üstlerde yemek siparişi veren bir yazar vardı.
bir pidede bana söylesene.
Nefret ve üzüntü içindeyim. Earthlings belgeseli insanlığımdan utandırdı. insanların hayvanlara yaptığı bu işkence; tarif edilemeyen, ıstırap dolu duyguları hissetmeme sebep oldu gece gece.
(bkz: earthlings)