bugün

Et ete degmeden Uzaktan Adam s.Kmek.
sessiz ve kokulu osurabiliyorum. ve sonra ciddi bir hava ile ortaligi kokutana sövebiliyorum. kimse anlamiyor. hatta herkes şüpheye düşüyor acaba ben mi yaptim diye.
sınırsız bir hayal gücüm var daha ne olsun.
Güçlünün yanında olmak. Etik değil ama kuşkusuz pragmatik.
Yürürken işeyebiliyorum.
haber okurken ağlayabilmek. bu benim özel saçma bir gücüm olmalı. hayır o değil iş yerinde biri farkedecek rezil olcam bigün.
Her güzel kızı röntgen cihazı gözlerimle saniyesinde çıplak bir şekilde görebiliyorum.
çok sağlam terkedilirim. üstüme kimse yoktur.
her erkekten nefret edebilme.
Dirseğimi yalayabiliyorum.

o dilini içeri sok.
Osurmadan sıçabiliyorum.
Kötü birisiyim bence yeterince özel, istediğim zaman ne kadar iki yüzlü, yalancı ve kurnaz olabildiğimi görünce ben bile şaşırıyorum.
sözlükte yazarım o sayılır mı?

sanırım özel güçlerim yok ve olmayacak.
(bkz: bakın bu dramdır)
Biri yanımda osurursa, aniden karşılık verebilip "öldün çık hıamına" diyebiliyorum. olm nasıl yapıyorsun, hazırda mı bekletiyorsun? gibi hayret içerikli sorular soruyorlar. meslek sırrı.
Kalem kağıt kullanmadan denklem çözebilirim,
Tek düzen hesap planını ezbere sayabilirim,
Hiç uyumadan 3 gün peşpeşe uyanık kalabilirim.
Sigara yakarak otobüsü durağa getirebiliyorum.
istemediğim kadını elde edemeyebiliyorum.

(bkz: Olumsuzun olumsuzu)
hoşlandığım kızların birkaç gün içerisinde sevgili bulmalarını sağlayabiliyorum.
karşılaşmak istemediğim bir durumla karşılaşınca ölü taklidi yapıyorum.böylece olay hiç yaşanmamış oluyor.
Çok güzel salağa yatabiliyorum.
insanları yok edebiliyorum. Biraz güven ve sevgi göstereyim yeter. Yalnız kalmama yetiyor.
6. hissim pek kuvvetli.
bi de korktuğumu başıma getirmekte üstüme tanımam.
bi ara rüyamda geleceği görüyodum. rüyamda gördüğüm şeyi yakın bi zamanda aynen yaşıyodum.
çok uzun süreli osurabilirim.
hislerim çok kuvvetlidir öyle ki bazen beni bile yanıltırlar..