bugün

kadınlar elini kullanarak konuşan erkeklerden çok etkilenir.
onurlu mutsuzluğu, onursuz mutluluğa tercih edeceksin tabi ki.
hava olayları arasında ayazın hiç bir sike yaramaması. sadece soğuk. hatta taallukatınızı sikecek kadar soğuk.

(bkz: ankara ayazı)
Insan yuregi bir sarkac gibidir. Istedigi noktaya ulastigi anda, tüm hiziyla tam tersi tarafa kaymaya baslar.
hayat cok guzel.sizde mutlu olun.
insan ömrü haftasonunu beklemekle, geldigi zaman da bir sey yapmamakla gecer.
Insanlarin cogu uyumadan once, kac saat uyuyacaklarini hesaplar ve olmasi gerekenden daha az sure ortaya cikarsa, stresten uyumakta zorlanir ve yatakta saga sola donerek epey zaman kaybeder.
Ask bir sudur, eninde sonunda yosun tutacaktir...
Seçimler yaklaştıkça sözlükteki siyasi başlıklar artmakta ve kaçınılmaz olarak yazarlar arası tartışmalar yaşanmaktadır. E siz çıkı inancından dolayı bir insanı aşağılarsanız o da cevabını verecek, kendini savunacak ve olaylar gelişecek.
Burası böyle bir yer olmamalı arkadaşlar. Yapmayın. Birbirimizin damarına basmayalım. Biraz sıkıydı biliyorum ama şunu da belirteyim kadınlar dahil toplumun bir çok kesimi hatta başka milletlere hakaret ediliyor ve bu entryler orada öylece kalıyor.
evli çiftler zaman geçtikçe, aylar yıllar geçtikçe fiziksel açıdan da birbirine benziyorlar, özellikle birbirlerini çok sevip aşık olanlar. bunu farkettim şimdi dayım ve eşine bakınca.
1 yıl boyunca kullandığın mutfak lambası patlayınca yaklaşık 5-6 gün kadar alışkanlıktan yine de anahtara basıyorsun. sonra yeni lamba alınca da bu sefer girip çayı karanlıkta dolduruyorsun.
yaptığımız her tespitin önceden yapılma olasığının %90'lara varan ihtimallerde olduğu.
(bkz: oo ağaç alırım bi dal)
eskiden savaş olursa televizyonlarda an be an takip edilir ölü sayısı 1 artsa üzülür gibi yapardı, endişelenirdi spikerler falan ve sayılar tam anlamıyla veriliyordu. şuan gidip bi izleyin isterseniz ya da ben size anlatayım. evet kurukalem ülkesinde katliam var, kırmızıkalem ülkesi roket attı dün gece katliam yaptı. +ee spiker bey acaba kaç kişi öldü? -meee mee +spiker bey? sayı diyorum kaç insan öldü? -katliam katliam meee mee. teşekkürler spiker bey. bir ülkede daha önce bu kadar ölüme alışmamıştı insanlar. bir şehit olsa sokaklara çıkardık. ama artık 1000 şehit olsa susuyoruz bekliyoruz neyi bekliyorsak! o zamanlar hesap sorucaz sorucaz diyenler hala çözüm süreci falan diyip bi halt yapmadılar. ülke dahada ırkçı olmaya ve bölünmeye zorlandı. şimdi yine laf atıp tutuyorlar ama boşuna. tespitin özeti şudur sayın yazarlar. ölüme alıştırılan bir toplum tepkiden yoksundur. tepkiyi koyanlara karşı muhalif olup hesap sormayı beklerler ama indigo tevfik koçak'ın sözünü unutmayın "barış savaşla sağlanmaz. barış intikam alıp ağlatmaz. savaşta yoktur bi kazanan. yaratıyo insandan canavar."
"olmak ya da olmamak, işte tüm mesele bu!"

(bkz: reyhanna sheakspare)
Şimdi gözüme takıldı sözlük girdiğim entry 23. Bu hafta toplam 32 entry girmişim ve ulu puanım da 23.23.
küçücük beyinleri ile yaptıkları beni hayrete düşüren tespitlerdir.
bayram ziyaretlerinde şunu farkettim, büyükler torun torba gelsin el öpmeye evime neşe dolsun diye düşünüyorken, yeni çiftler eline aldıkları en ekonomik çikolatalar ve yüzlerine takındıkları en profesyonel gülümsemelerle bir an önce şu el öpme fasını bitirsek de keyfimize baksak modundalar. onları bu halde görünce bi gün biz de yaşlanırsak bize de demek ki böyle yapacaklar diye düşünmekten kendimi alamıyorum emenike.
şişman kızlar çok yemek yiyorlar.
birini beğenmezsem yada sevmezsem o kişinin hasta olduğuna ikna ediyorum kendimi.
kedi severler tüm hayvanları seviyor,ama köpek severlerin çok büyük kısmı kedileri sevmiyor.
Kimseye güvenme.
Kimse kimseyi takmıyor.
Sadece takıyormuş gibi yapıyor.
televizyon dünyanın en gereksiz icadıdır.
adalet aslında insanı kudurtan şeymiş deli oldum şurda son bir kaç gündür
ölüye ne diyim diriye bi halt yapamadıktan sonra
şunu öğrendim ki adalet demek para demekmiş para para para cehennemin dibine gitsin senle beraber.
zaafınızı gören kadın sizi öldürmez size işkence eder.