bugün

..... imei nolu cihaz kayıt dışı olduğu için 06.11.2012 da kullanım dışı bırakılacaktır. hattınız acık kalacaktır. bilgi için 4440532.
nse snin işin var gliba .s tmam müsait olunca yazarsın
hesabınızda 1 rubldan az para kalmış , hesabınızı para yatırmak için bla bla bla
operatörden geldi yalnızlığın dibine vurmuş durumdayım .
tükana gitmedim daha.
knq aksm blscz dimi :_)
dnki mcn intkmnı alcz.

türkçesi: kanka akşam buluşacağız değil mi? dün ki maçın intikamını alacağız.
serap: nasılsın canım gecemize renk katalım mı?
internet şubesi sms şifreniz : 785694
Avea'dan HERYONE SMS Paketi! Ustelik internetli! Ayda sadece 12TL'ye Her Yone 3000SMS ve 300MB cepten intenet paketini almak icin 3000 yaz 3900'a mesaj gonder!

Ondan onceki;

Darty ve darty.com.tr'de secili 100 urunde Avealilara ozel 100TL indirim! DARTY yaz 5060 a gonder, sifren cebine gelsin.Detaylar aveaheryerdekazandirir.com

Ondanda onceki;

SIM kartinizi yeni bir telefonda kullaniyorsunuz. Telefonunuza ait servis ayarlarini 'EVET' yazarak 9695 e SMS gondererek ucretsiz olarak alabilirsiniz.

Cinsel hayatim hakkinda tiyo vermeme sebep ankettir.
arkadaştan gelen "tamam" mesajıdır.
Severek takip ettiğin tüm köşe yazarlarına artık ulaşmak çok kolay! Ücretsiz uygulamayı indirmek için tıkla
http://trcll.im/KoseYazarlar
Allah belani versin hayatcım! Öptüm kocaman.
the bard's song- in the forest abi bu sarkinin tablarini atarmisin mesaj olarak acil
-ben uyuyom aşkitoşkom yarın görüşürüz. cevabım ise sadece ok olmuştur.
nerdsn.
kepçe operatörlerine 5 bin lira maaş bağlanacağı mesajı geldi. Avea'da kepçeişne girişte ya sanırım ondandır.
gsm operatöründen bakiyeniz: -4.50 tl'dir mesajı. keşke başlığı hiç görmeseydim...
genelde operatörler tarafından gelen mesajlardır.

"Cep Subesi SMS Sifreniz : 795092"
neredesınız.
Unholy whisper iyi günler 02.11.2012 itibariyle Uludağ sözlük yazarlığınız onaylandı. Aramıza hoşgeldiniz.
niort uzatmalarda yedi kuzen * yavşaklığına,
sanki kaleci oymuşcasına çemkirdim.
3,40 orandan 1 yazdım 10 kişi kaldın, bir dakika daha dayan yahu izdivacıma mani olacağına.
Ölme lan ölme!
bugün 21:00'da Maçka'da gerçekleşecek steve vai konserinin bilet satışı devam ediyor.
Sayin abonemiz, 01.11.2012 22:39:01 itibariyle Genc Avantaj dahilindeki Heryone 500 DK limitinizi %100 kullandiniz.Diger kullanim haklarinizin ozeti icin OZET, ayrintisi icin DK yazip 7000e SMS atarak ücretsiz ogrenebilirsiniz.Tum kullanim haklariniz bittikten sonra gecerli ucretler: Heryone 41,5 Kr/Dk
uyuyor musun yine.