bugün

evet süper bir gücüm var; laf sokmak.
havada durdum şahitlerim var!
hiç sıkılmadan sabahtan akşama kadar sözlükte takılabiliyor bundan daha iyi süper güç mü olur.
sevmek. çok süper severim, bence en etkili gücüm.
insanların beyninden geçenleri okuyorum.**
Çok kolay kandırıkçı olabiliyorum.
Aynı anda hem entry girip hem ders çalışabiliyorum. Ayrıca yürürken sakız çiğneyebiliyorum.
hiçbir şey düşünmeyebiliyorum.
Herşeyin en iyisini hem de önceden biliyorum. Kültürmetrem %99 max. Seviyeleri gösteriyor.
gıcırdayan kapının menteşelerine sıvı(bildiğin ayçiçek) yağ sürüp gıcırtıyı ortadan kaldırabiliyorum. bu iyileştirdiğim 3. kapı. yürü be!
kombine küfürler edebiliyorum, aralıksız 10 dakika boyunca.
sağ yumruk ile dişleri dökmek.
Haftalarca evden dışarıya adımımı atmadan bütün fizyolojik ihtiyaçlarımı karşılayabiliyorum.
bazen o gün olucak şeyleri rüyamda görüyorum.
rüyalarım genelde çıkar.
çevremdeki bütün insanlarla fikir uyuşmazlığı yaşıyorum. tek düze'liğin tavan yaptığı bu günlerde, beni fikir çatışması yaşamam süper gücüm olsa gerek.
Bir çok 'ben süper basketbol oynarım' diye gezen erkeklerin turnikelerine kız olmama ragmen tur bindirebilecek şekilde turnike atabilyorum. Bu bir özel güç.
avmlerin indirim günleri, içime doğuyor.
kimden hoşlansam en geç 1 aya sevgili bulur. kısmet açıcıyım, paraya dökmeyi düşünüyorum. garanti veriyorum. çok ciddiyim.
gözüm kalırsa, kimseye yar olmaz. net.
başlık gördüğünde o başlığa yazacağı entry'yi 32 sn içinde beynindeki kıvrımlardan yararlanarak en güzel şekilde yazar.
çoraplarımın kirli olup olmadığını koklayarak anlayabiliyorum. *
gereksiz insanları bi hamlede silebiliyorum.raid
odunları adama çevirebiliyorum.
kahvaltıda tüm öğeleri aynı anda masaya getiriyorum, aynı anda bitiyor işlerim. öyle ki; peynir, reçel, zeytin gibi kahvaltılıkların yanında ekmek kızartıyorum, patates kızartıyorum, çay demliyorum ve hepsi aynı anda bitiyor.