bugün

Bana bir ninni söyle uyuyayım. Sesine ve uykuya ihtiyacım var...
Kafam acayip bulanmaya başladı otel odasında. Hele birde ortaya çıkan belirsizlik hali canımı çok sıkmaya başladı işi gücü bırakıp gidesim geliyor cidden.
Hayatınızda hiç bülbül kasidesi dinlememiş kadar kötüsünüz.
Küçük kardeşim dron almış evde uçuruyor. Nası sevinmiş.. Yirim ben onu.
Uyandık, bugünü de sikim.
lan ben neden çaylaklığa düştüm ühühü...
"story" mantığından nefret ediyor, son derece kekoca buluyorum.

yani zaten kullandığımız halde, sosyal medyanın bir çok eleştirdiğimiz konusu var, bir de bu story siki çıktı başımıza.

atıyorsun, sana bakmak için 5 saniye veriyor ve gidiyor. yazdığı çizdiğin şeyin kalıcılığı da sıfıra inmiş oluyor.

çok hızlı.

tam gelir-geçer tüketim mantığına uygun.

geri dönülürlüğü, arşiv değeri sıfır.
iyilik yapmayın kötü oluyorsunuz. iyi bir insan diye madalya da takmıyorlar. boşverin bencil olun kendinize iyi olun. ha iyilik yapacaksanızda hayvanlara yapın su verin mama verin onlar iyilikten anlar.
Cennet dünyada bir yer ise ve burası ise, ben de içindeyim.
Bu aralar çevremdeki sevdiğim insanlar çok kafamı bozuyor ve aptalca konuşuyor. Değer verdiğim için üzülüyorum bazen. Söylediklere şeylere karşın tepkisiz kalıyorum ve cevap vermiyorum. Birkaç gün sonra hiçbir şey olmamış gibi arayıp iletişim kuruyorlar. Ne bu aptallık ve anlamsızlık. insanlar neden söylediklerinin arkasında durmuyorlar. Düşünmeden konuşmak kadar insanı düşüren bir şey yok. Şahsen ağzımdan inanmadığım ve geri almak isteyeceğim, özür dilemek zorunda kalacağım hiçbir şey çıkmaz. Böyle olmak çok mu zor?
bir lokma kahvaltı yapıp üzerine çay ve kahve içtiğim için midem bulanıyor, ders çalışamıyorum, yemek yemek istiyorum.
kendimi odama kilitleyip kimsenin beni rahatsız etmesini engellemeyi o kadar istiyorum ki. kişisel yaşam sahası eksikliğinden çıldıracak gibi oluyorum.
Bu dünyada engelli olmak zor.
Bu zorluğun kaynağı ise insanlar...
Lafa gelince hepimiz engelli adayıyız, big big big...
Yalancısınız lan! iki yüzlüsünüz!
Engelliysen gözlerde hep küçüksün.
Sahtesiniz lan!
Sözlükten tanıdığınız insanlara güvenmeyin .
Deli kafam gene sarhoş.
Ben susarım sezen ablam söyler.
görsel
valla bıktım artık, çekip gitmek istiyorum buradan.
Bazen delirmek istiyorum ama babamın bipolar olduğunu ve kullandığı ilaçları düşününce korkuyorum sırf bu yüzden deliremem heralde.
sizi üzenler başkalarını mutlu edip uyudular.
Hayır bir insanı umursamama sebebin ne olabilir ki cidden? neyse, ben fazla taktım galiba.
Kardan adam yapsak senle ?.
Bi ara kısmet'i yazmak istiyorum buraya. Zaman geçiyor. Günler güzel geçerken seni adam eden acıları unutuyorsun. Seni unutmayayım kısmet. Deminden şimdiye kendime not.
sol frame baktığımda yarak kürek başlıklar görmek istemiyorum. ananemin kukusu, dedemin inciği filan. yapmayın.
lütfen ama lütfen bu gelecek kaygısı peşimi bıraksın.
tahammülüm kalmadı artık. lütfen ya. bak tamam tamamıyla bitmesin 2 gün hiç bir gelecek kaygısı , stres taşımayayım sadece 2 gün geçireyim razıyım. yaşarken ölüyor insan bu nedenden kaynaklı. şu anlık. başka bir şey isteyemiyorum.
şu anda yatakta uyuyamama , sürekli bir sağa bir sola dönmemin sebebi de bu.
Yürünen birden çok kulvardan birinden dönüş almaya başlıyor gibiyim yavaş yavaş.

Bu hafta farklı bir büyükşehirde ulusal çapta bir kurumdan şu an çalıştığım kuruma kıyasla daha iyi koşullarda bir teklif aldım diyebilirim. Daha iyi maaş, servis olanağı vb vb.

Gitmedim ama motivasyonumu arttırdı diyebilirim.

inşallah asıl yolumdan da güzel, hayırlı ve kalıcı dönüşler alırım.
Allah herkesin gönlüne göre hayırlısını versin.
"Sen hayatta tanışma fırsatı bulduğum en duyarsız gıcıksın."

Ben bu lafı Hermione'ye nasıl kaptırdım ya.