bugün

Ya bi şey söyliycem. Ciddi ciddi.
Ben bayadir buralardayim cok kisiyle muhabbetim yok kankam falan yok neyse. Ama nickleri falan bilirim kim kimdi. Dikkatimi cekti de, herkes silik lan. Tamam eyvallah sozlugun eski tadi yok evet. Merak ettigim sey su; acaba silikler tekrar yeni hesap acti ve aramizda mi? Yoksa gercekten gittiler mi? Sozlukte adi bilinen butun yazarlar silik ya. Neden gittiniz olm. Yenilerden kimseyi tanimiyorum. Belki onlar da eskidir. Geri donun..
" seni üzmek günah olur." Dedi ve çok geçmeden üzdü.
Elimde hiçbir işe yaramayan bir diploma var. Gördükçe boşa harcanan cehennemden hallice izlenime sahip 4 yılım aklıma geliyor ve hayatıma lanet etmekten alıkoyamıyorum kendimi.
insan yana yana olgunlaşıyor.
Sen çok iyi bir insansın dedi teşekkür ettim. O günden beri görüşmüyoruz. Bi şey dememe gerek var mı. Beni terketme sebebi ve terkediş şekli. Her şey ortada. iyi olmanın bir boka yaramadığını bir defa daha gördüm arkadaşlar.
Yaşam bir lüks aile bir düş.
biraz siz de aptal olun kendimi yalnız hissediyorum.
Yanıyorum sözlük..
insanları erkenden uyandıracak tüm nedenlerin Allah bin belasını versin..
düşünüyorum, yaşıyorum, yazıyorum. binlerce cümlenin değil, beni ölümsüz yapacak tek cümlenin peşindeyim.
iş yâ da özel hayat farketmeksizin ; kangren olan yeri kesip atmalı insan.
Kurtulamadığımız her gün sırtımızdaki yük artıyor.
Bugün yarın düzelir diye beklediğimiz ne varsa gelecekte bize zarar olarak dönüyor sadece.
öncelikle söylemek istediğim en sevdiğim başlıklardan biri bu başlık. çünkü içinden geleni yazabiliyorsun. içimden gelen şu aslında. daha doğrusu anlam veremediğim. neden özellikle bizim ülkemizde, hiçbir şeyin tam olmadan eğlenceli aktiviteler yapılamaz deniyor anlamıyorum. ya da boş işler deniyor onu da anlamıyorum. belki konu alakasız ama çok geniş. neden mesela bir insan tek başına tatile çıkması tuhaf geliyor. veya işi yerinde değilse, sosyal statüsü tam oturmamışsa neden gelecek hayallerini kurdurma babında karışıyor insanlar. onu da anlamıyorum. herkes söylemiyor ama genel olarak. neden mesela yanında sevgili olmadan bir mekana girmek tuhaf gibi bir algı yaratılıyor onu da anlamıyorum. söylemek istediğim insanların yapmak istedikleri hep kısıtlanıyor esasında. her şeyi kural adı altında ama aslında adı kural olmayan, adı insanların ne yaptığına karışmak olan gayretlerden vazgeçelim derim ben.
harap derecede yorgunum sözlük ve yarına kadar bitirmem gereken tonla iş var
help meeee.
Bu hayatın hızla geçip gitmesini istemiyorum. Bir şeylere yetişmek, koşturmak, rutin bir döngünün içinde olmaktan çok yoruldum. Bu durum daha ne kadar sürer onu da kestiremiyorum. Sanırım tek çözüm yolu uzaklaşmak...
Kulağımda tanımadığım dünyalardan gelen ses hâlâ yankısını sürdürürken bütün eklemlerim üzerimdeki baskıyla sızlıyordu. Daha önce hiç bu kadar yakın ve gerçek hissetmemiştim varlığını.
Sanki şimdi banyoya gididip baksam sol boynumda benim için bıraktığı hediyeyi görecekmişim gibi. Gözlerim uyumak istiyor fakat ben uyumaktsn korkuyorum. Uyumak beni her şeyden korur kılıfını çoktan yırtmıştı artık yarı ölümdü. Ölmekten korkmuyordum tek korkum bir daha o hiçbir yere ait sesi duymak ve gücü hissetmekti. Bana dokunmasını istemiyordum. Bana bakmasını, onu anlamsızca birden odamın kapı camının üzerinden bana bakarken yakalamak istemiyordum. En sevdiğim renklerden birisi griydi ta ki onu görene dek. Soluk gri yüzü bana tanıdık gelsin istemiyordum. Onun bana yaşattığı korku bir ikindi güneşiyle bozulmuş olsa da akşam karanlığımda tekrar geri dönmeyeceğinden emin değilim.
Bu sene çok güzel şeyler olacak ve çok mutlu olacağım.hissediyorum.
Verdiği sözleri tutamayan ve sizden sadece kendi işine yarayacak şeyleri alıp bir kenara çekilen insanlardan uzak durun.

Maalesef çok var bunlardan ama siz ne yapın edin uzak durun, benden demesi!
Aylardır mutlu olmadığım kadar mutlu olduğum bir an yaşadım bugün. Bunu okuyan şimdi içinden ne geçiriyordur allah bilir. Bir de neye bu kadar mutlu olduğumu bilse aman der.
Gerçekten başkaları için hiçbir şey ifade etmez ama ben aylardır olmadığım kadar mutlu oldum.
Bana bu mutluluğu yaşatanlara teşekkürü bir borç bilirim. Var olsunlar.
Yaşadığın yeri terk etme arzusu. Susuyorum.
2017'de başkanlık refandurumu, 24 haziran seçimleri 31 mart yerel seçimleri kadar midemi bulandurmadı.
Daha da bu dünyaya gelenin avradını s...eyim.
Ortada bir hata varsa, bu hata bana ait olmasa bile düzeltmek için elimden gelen her şeyi yapabilecek bir insandım, bugün sorumlusu olmadığım hiçbir hatayı düzeltmeye çabalamıyorum. Bakın bu büyümektir.
Alısveris yapmayı hic sevmiyorum sözlük.
Magaza magaza dolanmayı bir suru kıyafet deneyip en iyisini bulana kadar aramayı cok yorucu buluyorum ve bana buyuk bir zaman kaybı gibi geliyor.
Online da alamıyorum cunku internet derya deniz. Istedigin parcayı bulmak zor buldun diyelim kumas kalitesi ve uzerinden nasıl durdugu da onemli begenmezsem geri gondermekle ugrasamam.
Bir kac seye ihtiyacım var resmen stres yapıyorum nasıl arayıp bulacagım da begenip alacagım diye.
Giyinmeyi de seviyorum acıkcası tekrara düsmemek icin almak durumunda kalıyorum ama zor geliyor bana bu surec. Keske soyle istedigim her seyi bulabilecegim bir yer kesfetsem ve senelik stok yapabilsem. Neyse hayal kurmayalım simdi.
Korkaklığında boğul inşallah.
ilk kendinizi sevin. Herkes kendisini zaten seviyor.