bugün

Ben mi hayatı sorguluyorum hayat mı beni sorguluyor bazen anlayamıyorum.Belli ki ikimizinde istediği şeyler ve bunun için gösterdiği çaba büyük.
Bu başlık pembe dizi tadında değil mi sizce de ? Milletin sıkıntısını bulantısını okuyup hayatlarına dair fikir yürütüyoruz. Öğkk. Karrı gibi başlık çıkışş yapıyorum.
2,5 ay önce tanışıp görüştüğüm bir bey vardı. Benim kendimce haklı sebeplerim olduğu için karmaşık bir hal aldı ve görüşmedik sonrasında. Konuşmadık. Neyse 1 ay önce mesaj atmıştım ona da cevap vermemişti. Bugün bi kafede arkama oturduğunu fark ettim.. tesadüf mü bilemem ama sandalyemi itekleyecek kadar yer yoktu bile nerdeyse aynı masadaydık sırt sırta. Selamlaşmadık çocuk gibi saçma sapan tanımamazlıklar halbuki sosyal medyada takipleşiyoruz. Çok saçma??? 30 yaşındasın yav. Neyse. Yarım saat oturup kalktım ben de bakmadım suratına. Bi tane doğru biri yok arkadaş.
stresin böylesine minimumda olduğu bir periyotta yaşamayalı uzun süre olmuştu. çok şükür geçti gitti o kötü günler, ama hatıra olarak biyolojik hasarlar bıraktı. ilk akla gelen şey tansiyon... bu yaşta tansiyon hastası olmak iyi bir şey değil. cümle saçma oldu, aslında hiçbir hastalık hiçbir yaşta iyi değil. ama anladınız ne demek istediğimi... insan bütün bunların üzerine dönüp bakıyor, "değdi mi" diye soruyor. kesinlikle değmedi. üç günlük dünyanın boş şeyleri için gerdim kendimi, kaç gece kabuslarla fırladım yataktan. en kötü senaryo olsaydı ne olacaktı ki sanki, hayat işte, bir şekilde ilerliyor. belki bu kadar stres bile yapmayacaktım! velhasılı, sağlıktan ve sizi seven insanlardan daha önemli bir şey yok.
Çok garip bir şey oldu. Uzun zamandır rüyalarımı zaten yönetebiliyordum fakat dün gece resmen inception yaşadım. Rüyamda, uyuyorum ve rüya görüyorum, elimde bir bardak kahve bir şeyler yapıyorum, ama şöyle bir durum var: bu rüya mı yoksa rüyanın içindeki rüya mı diye düşünüyorum durup. Diyorum ki hatta balkondan atlasam rüyamın içinde mi ölmüş olurum yoksa gerçek hayatta mı? Hatta yönetip atlıyorum ve hiçbir şey olmuyor. Atladığım yere dönüyorum. Ama normal rüyalarda atlayıp düşünce uyanırız?
Ve inception’ı izleyeli çok zaman oldu. Filmle ilgisi yok.
Evimiz kentsel dönüşüm muhabbetinden dolayı yıkılacaktı. Yıkmaya başlamışlar siteyi komple. Duygulandım lan.

görsel
görsel
görsel
görsel

(#40698509)
Allahim istahim acildi neyi eksik yapiyorum anlamadim.
başım ay a kadar içim ulemaya.
tepedeki arkadaş regl olmuş sanırım.
Bahar gelmiş neden söylemiyorsunuz! Çok mutluyum sözlük, güneş ışığı çok iyi geliyor. Evimizin önündeki ağaçta çiçekler var artık.
Biraz daha zinde enerjik olsam da daha iyi değerlendirsem zamanı. Bu saatlerde yatıp 8’de kalkınca uykumu alamıyorum ve bu problem...
Gercekten 2-3 makara yaptigim entyrim var bakiyorum silinmis yok sozluk formatina aykiri yok cevap niteliginde. Neyse demiyorum bi sey.
Duyduk duymadık demeyin!

Umarım yoktur ama çevrenizde, sevdiklerinizde kanser hastası varsa, sgk'lı olmaları halinde, òzel hastanelerde, en konforlu şekilde, kemoterapi ya da radyoterapi alabileceklerini bilin.

Az bir fark òdeyerek, temiz, ilgili, sevecen, insana yakışır bir tedavi dònemi geçirebilecekleri aklınîzda olsun.

Bu bilgiyi lütfen, çevrenizle paylaşın, yayın.

Kanser gibi ciddi rahatsızlıklarda, moral ve konforlu tedavi gòrmek ònemlidir.

Herkese sağlıklı bir òmür diliyorum.
Şu an hata yaparak kontrol etmediğim uçak biletin acısını çekiyorum ve sabah 6’ya kadar durmam gerek. Bu da benim söylemek istediklerim sayın sözlük.
bütün insanlar gebersin. ben dahil.
"ihtiyarladım," diye düşündü.

"ihtiyarladım.Şurada, bir sandalyenin üzerinde, gırtlağıma kadar kendi yaşamıma gömülmüş oturuyor ve hiçbir şeye inanmıyorum."

Jean-Paul Sartre, Akıl Çağı: Özgürlük Yolları 1
Haftaya bugün doğum günüm. istediğim tek şey houston rockets tişörtü. 13 numara olursa fena olmaz. istesem alırım ama Niyeyse bu tişörtün bana hediye olarak gelmesini çok istiyorum. Tabi kimse bilmiyor. Kimse sormadı da. Ben de yazdım buraya. Dedim the compass Sen daha neler istedin de olmadı. Muhtemelen bu da olmaz.
Hadi hepimize iyi günler olsun.
Benim dışımda herkes mutlu aklım hayalim almıyor gerçekten.
Kendini ne kadar anlatırsan anlat anlamak, duymak istemeyen biri için hiçmiş.
Zihnen çok yoruldum.
Derdim büyük.

Boyum uzun olduğu için güneş’e daha yakınım ve bu yüzden 1.50 kızlara göre daha çabuk sıcaklıyorum.
iki istender bi adana üç kola.
Sen benim hiçbir şeyimsin
Yabancı bir şarkı gibi yarım
Yağmurlu bir ağaç gibi ıslak
Hiç kimse misin bilmem ki nesin
Uykumun arasında çağırdığım
Çocukluk sesimle ağlayarak

Sen benim hiçbir şeyimsin.
Bir buçuk aydır açım.
Bugüne kadar karşıma çıkan erkeklere sırayla bir insanın gösterebileceği bütün tepkileri gösterdim. Son beş senedir hayatıma giren insanlara hatalarını bam bam söylemeyi denedim olmadı, sus kızım boşver dedim olmadı, yüzleşmeye çalıştım olmadı, en ağırından saydım sövdüm olmadı, anlayış göstermeye çalıştım yine olmadı. Kıskandırmaya çalışıp kıskandıramayınca uyuz olan mı dersiniz, iş ortaklığı için tanışıp evlilik muhabbetine giren mi ararsınız, üstüme üstüme geldiği için reddedilip instagram storysinde aşk acısı çeken 30 küsür yaşında ergenler mi istersiniz? Her türlüsü var bende. Gerçekten çok sıkıldım artık.
insanlar neden yoruyor dersiniz? Hep kendimizden ödün vermekten ,onları memnun etmekten ne zaman vazgeçeceğiz? Ben çok savaştım, verdiğim sevgiyi, saygıyı, değeri görebilmek için ama değişmiyor ki ,nasıl değiştireyim var oldukları kişiyi veya önceliklerini. Demek ki ben onların öncelikleri arasında yer almıyorum bunu zoruma gide gide öğrendim. Artık bununla beraber yaşıyorum aslında buna kısasa kısasla yaşıyorum demek çok daha doğru olur. Ve en önemlisi kendimi değersiz hissettiğim hiç bir yerde kalmayacağım, artık. Kendime bu konuda en büyük sözü verdim, bu değersizlik hissiyle bir daha yaşamak istemiyorum. Yani bunu bile bile kendimi kandırmak istemiyorum, yalanlara tekrardan sarılamam ya. insanız hepimiz sevilmek istiyoruz ama ben bunu yaparken sonrasında pişman olmak istemiyorum. Çok şey değil, sevdiği gibi sevilmek istemek inan çok değil. Bu olayın asıl adı olsa gerek yorulmamak,yormayın be bir kere yormayın. Sevgiliden değil kastım, hayatınızdaki insanı yormayın.