bugün

Tükendim biliyor musunuz? Cidden tükendim. içimdeki kelimeler söylenemeden kurudular. iklimim tek mevsim sonbahara döndü. Sevginin gücünü dinledim, fakat ben bir sağırdım. Sağır ve dilsiz.
Ölüm geliyor aklıma birden ölüm,
Bir ağacın gövdesine sarılıyorum.

Korku ve endişenin ruhumu kapladığı anlarda durmadan mırıldandığım bir dize.
Söylemek istediğim pek bir şey yok ama duymak istediğim güzel şeyler var.
telefonunu dusurup ekranını kıran arkadasima aç kapa düzelir dedim.bataryası gömülü dedi.
hangisi daha ağır gerizekalilik içeriyor bilmiyorum.
Zehir gibi geçen bir tatil daha.
başlık açarken bunu kişi ve grupları hedef almadan, küfür ve hakaret etmeden de açabilirsiniz.
gördüğünüz ve rahatsız olduğunuz entryleri şikayet edebilir ve sözlüğü daha katlanabilir bir hale getirebilirsiniz.
Trafikte o öküzlük yapan barzolar! Sizin ananiniyolay ye ye!
gece gece bütün moralim motivasyonum yerle bir oldu allah razı olsun.
Kalbim her defasında farklı bir yerden kırılabiliyor. Muhteşem tasarım, teşekkürler
Üniversite için kayıtlar başlamış. Ben de okula derse gelirken gördüm. Böyle ister istemez gülesim geldi. Ben hiç birinci sınıf olmadım mı , oldum. Ama ne yapalım gülesim geliyor.
Bir insana küfür etsen yada sürekli kötü bir şey söylesen kişinin gururu kırılır ve incinir. Eğer onurlu bir insansa bu lafları işittiği yere bir daha gelmez. Ama bazı özenti gençler neden hep kendisini daha çok hırpalayan kişileri sevgili olarak görürler?
Hayatımdaki en büyük hatalardan birini yaptım 2 sene önce bugün.
Pişmanım..
Nerden bilebilirdim ki senin o insan olmadığını.
cahildim dünyanın rengine kandım.
Pazartesileri tatil yapsınlar. Söyleyeceklerim bu kadar.
kime dokersen dok icini, Allah'a dokerken ki buldugun rahatligi bulamazsin.
dua'nin sirri da, bu olsa gerek...
Bitmeyecek sandığınız tüm sıkıntılarımız bitti, hepsi de bitecek.
Hayatlarımızı şu an sonsuz evrende bu kadar büyük sanmakla ettiğimiz iflah olmaz hatanın neresinden dönersek kârdır.
Olacak olan olur, ölecek olan ölür.
Ancak hiçbirisi gülmenize engel olmayacaktır.
Tıpkı dostoyevski gibi sen de ağlattın beni büyük yazar. Sizden başka arkadaşım yok. Harflerinize sarılıyorum.
uzun uzadıya yaşadığım olayı ve çıkarımımı yazacaktım aslında ama sonra dedim ki uzatma ver ana fikri.

Parkta oynayan çocuğumuzun kalbini bile kinle, düşmanlıkla doldurmuşuz. Aslolan ırk, renk, dil ya da cinsiyet falan değil; aslolan vicdan, merhamet, saygı, sevgi..
Parkta hızla sallanırken, belki de bulutlara çıkmayı hedefleyen bi çocuğun, önüne atlayan miniğe çarpması; an meselesidir. Bunun Suriyeli oluşuyla pek alakası olduğunu düşünmüyorum. Ama çocuklar bile masumiyetini o kadar kaybetmiş ki olayı memleketinin bura olmamasına bağladı resmen, kendisi olsaydı durabileceğine inanıyordu çünkü o Türk. Kabak kafalı çocuk.

Çok da öz bi anlatım olmadı.
Ölmeyi beklerken canımız sıkılmasın diye birkaç dünya işiyle oyalanıyoruz. Fazla abartmamak gerek meseleleri.
hayatın climax noktasındayım. allah düşürmesin kardeş.
Şu sol framei düzeltin sinirlerim bozuldu mk.
Sözlük.

Bir insanın canı sıkıldığı zaman yapması gereken şeyin ne olduğunu sanırım sonunda keşfedebildim.

Bundan sonra kendimi ne zaman darda hissetsem, bilmediğim bir şehre otobüs bileti alacak ve hiç bilmediğim yerlerde hiç görmediğim insanların arasında dolanıp duracağım.
Çaylaklığımı sözlük yazarlığına çevirmeye muktedir sayın sözlük moderatörleri; Uludağ sözlük yazarlığı konusunda deneyimim bulunmaktadır. * Bunu belirtmek isterim. * Saygılar.
*
Ben şimdi size bir sosyoloji dersi verecem kafanız berraklaşacak.
Keşke susmasa birşeyler söylese bana bağırsa çağırsa hatta küfretse kussa bütün sinirini. Yeminederim tek bir kelime etmem ama anlatabilsem... Yok, ağzımı açamadan dönüp arkamı kaçıyorum. Kaçıp boşluğa bağırıyorum içimde kalan ne varsa. Keşke yüzüme bakıp anlasa herşeyi ve ben yok olup gitsem; fakat o öğrense. nefret etse benden istediği kadar ama keşke bilebilse...