bugün

Cebimde 5 lira var ve çaresizim amk.
kalayim biraz daha böyle, yalnızlığın tadını çıkarayım.
etrafımdaki tüm mutlu insanlara inat yanlız başıma mutlu olayım.
Saçlarımı yıllar sonra kısacık kestirmek istiyorum. Hatta sıfıra vurmak. Belki yarısını kazıtmak. Hiçbir sorun yok ama böyle bir istek var. Aykırı görünen biri de değilim, istemem de. Niye böyle bir istek oluştu bilmiyorum. Yakışmasa da umurumda olmaz.
Susupta söylemek istediğimiz ve susmaktan başka da bişey yapamayacağımız öyle konular varki. Bugün bizim bayramımız. Türkiye'nin genç neslinin. Çoğumuz evlerinde huzurla uyuyo veya yarın ki törenlere katılacakları için heyecandan uyuyamıyolar. Bir kısmı ise bizim için uyumuyo. Güvenliğimiz için. Elinde silah gece yarısı kim bilir nerede nöbet tutuyo belki de çatışıyo . Kimisi bizim için çoktan sonsuz bir uykuya daldı bile. Törenlerle yolladık gençlerimizi ama tabutlarına sarılı bir bayrakla döndüler bize. hepimiz bu ülkenin evlatlarıyız ve bu vatan hepimize emanet. Kimisi elindeki silahıyla korur kimisi aklı ve ilmiyle ..önemli olan onu yaşatmak ve yüceltmektir. Gençlik bayramımız kutlu, bizim için canını veren gençlerimizin ruhları da şad olsun !
bazen sesli düşündüğümde sesimi tanıyamayıp kim konuştu noluyoruz diyorum. yalnızlık zor be hele bu yalnızlık oyle ask yalnizligi veya kalabaliklar icinde kendini yalniz hissetme degilse daha da zor. bu yalnizlik buz gibi tertemiz.
Şu hayatta en nefret ettiğim şeylerden biri yalan. Ve yüzüme baka baka yalan söyleyen insanlar var. o kadar iğrenç, ezik görünüyorlar ki anlatamam.

Acıyorum valla bunlara da karşısındakini yalanlarına inandırdığı sanıyor. Yazık yazık. Adam olun biraz.
Üç buçuk saattir kesintisiz telefon görüşmesi yapıyorun ve şuan beynimin büyük bir kısmını hissetmiyorum.
Yarrak gibi bir yaz yine beni bekliyo amk.
Bu dünya o kadar çirkin ki... Ölmek istiyorum.
Bu gece, yarın, öbür gün çalışmasam da haftaya mezun olmak istiyorum. Evet söylemek istediğim bu. Söylediklerimizi olduran bir güç bulunmadı mı daha?
boş gezenin boş kalfası olmak zor iş. zaman geçmiyor, sıkma turp gibiyim. Saatler, kafatasımı can sıkacağına koymuş, aheste aheste sıkıyor ve sonucunda ağır ağır süzülüyorum.
insanlardan hala nefret ediyorum. Profiterolü seviyorum.
Kendine cok ama cok iyi bak, unutma ki seni 'senden' baska düsünen olmicak.
layık olduğunun başına gelmesi dileğiyle, ve umarım bana yaşattıklarının aynısını yaşarsın ne eksik ne fazla.
beni Dünya lideri yapın her şey için en iyi olanı yapacağım.

üllke millet din siyaset ve terör kavramlarını yok edip. bu kavramları ortaya atanlarla birlikte bu kavramlara tabii kalmak isteyenleri gaz odaların da imha edeceğim.

Dünya yönetimi adı altın da tüm dünyayı tek yönetimden yönetirim.

ve insan ırkı evren de itibar sahibi olacak.

ayrıca saçma olduğu ortada olan tüm kavramlar yok edeceğim para ve benzeri saçmalıklar olmayacak. teknoloji 5 yıl da ikiye katlanacak, evet Dünya için yaşasın 'Dünyacı ve insancı yönetim'
Korkularınızı içinize hapsetmeyin onunla yuzleşin.
Hayat çok zor hayat beni çok üzüyo bakın mutsuzummm bakın ölüyorumlu rakı sofralarınızla kendinizi coollaştırmak istiyorsanız ya gidin ıssız adamı oynayın ya da arabesk albümü çıkartın ama sieeee

Vatan market kanalı telefon pazarlar gibi dert pazarlamayın.
Bazen gercekten kafami duvara vurnak istiyorum. Yapilan iyi seyleri gormeyip yapilan bir kotu seyi bunca muhabbet konusu yapmak sinirlerimi bozuyor.

Ne yapsak suc, ne yapsak kabahat sozluk.
Vebali miyim neyim anlAmadim ki amk.
allah belamı versin diye haykırmak istiyorum. bugün anneannem emekli maaşından artırdığı paradan 50 tl gönderdi bana geçim sıkıntısı yaşadığımı biliyor. gidip iddaa'ya bastım yattı hepsi samsun bandırma size mi sövsem kendime mi bilmiyorum allah hepimizin komple belasını versin.
anlaşmak bir bakış
bazen de seviyorum demektir
anlaşmak bir gülüş
bazen de bir özür dilemektir
zor değil zor değil
seviyorum seni derken bana
özür dilemek

(bkz: dokunma)
insanların gözünde değerli olup olmadığımı anlayamıyorum.
öğretmenlikle polis özel harekat arasındayım sözlük tüm hayatımı etkileyecek bir karar aşamasındayım .
Yeri geldiğinde dert ortağım olan güzel evlatlarımı özledim. Çok özledim.

görsel
içime atıyorum ...
Şu kpss' ye çalışmak ne zormuş. Seneye çalışır iyi bir puan alırım, bu sene sadece kendimi deneyim dedim. bu son üç gün önemli yerlere baktım. Üç günde kendimden geçtim.
inşallah yeterli bir puan alırım, seneye hazırlık sürecini yaşamak istemiyorum.
içimden bir ses "yaparım" diyor. Sonra bu yersiz güven nereden geldi diyorum.
Bu da böyle söylemek istediklerimdi.