bugün

ne böyle senle ne de sensiz.
Ben sana gel demekten yoruldum. Gelme. Ha senden sonra o kadar insan girdi hayatıma senin yüzünden birini bile sevemedim. Ağlayamadım ardından. Hani sürekli egon zedelenince geliyorsun ya. Gelme mk gelme.
Pişmanım.Kendimi değiştiremedim,yapmalıydım olmadı.
Bursa'da Nerede kurşun döktürülür, enter.
Selçuk itirafta niye kimse bizi tarif etmiyor. Artık bozulmaya başladık.
Ağacı kökünden seni dötünden bipiyim cenk.
bazı erkekler ürkütücü cidden. alttan alttan övüyorlar ya ben çok diken üstünde hissediyorum. bünye alışık değil tabi. tövbe bismillah ay hoşt diyerekten susuyorum. susma şeklim bu evet.s ne bileyim bazılarının enerjisi bir tuhaf. aslında benden büyükler ile konuşurken tedirgin oluyorum. benden küçük biri ya da yaşıtım söylese böyle olmazdı. dalgaya alamıyorum. bir çizgi film vardı. erkek kokarca sürekli dişiyi kokarcayı kovalardı ya hani. aslında sanırım dişi olan kokarca değildi bilemedim şimdi. aynı o dişi gibi ürküyorum yeminle !! ani şok etkisi. buldum (bkz: pepe le pew) imiş o dişi de kedi imiş. yıllar sonra aydınlandım. güzel çizgi filmdi ya. ne güzel aşıktı o kokarca ne oldular acaba en son ?
uyanamadım tam galiba.
çok değişik birisiyim. giyinmeyi bilmem, şu aralar sevmeyide bilmiyorum.ilişkim sallantıda. insanlar her zaman mal gözüyle bakıyolar bana. Konuştuklarımla, söylediklerimle. Bu yüzden ortamda genelde hiç konuşmam, ortamdaki konuya fikir bile beyan etmem. ilişkimde şans eseri oldu. Öyle böyle derken 18 ay geçti. 19 ay olur mu bilmiyorum. Çevremde adam gibi adam diyebiliceğim çok nadir insanlar var. Tek takılmak gerçekten iyi. Kimisi çok sıkılır, bunalır. Ama şu sıralar gerçekten buna ihtiyacım var. Herneyse avmnin birinde tek başıma oturdum çay içiyorum. Gelen geçen göz ucuyla bakıyor ama gram siklemiyorum. Mutlu olmaya bakın. Sevgilerle.
Abi bugun cumhuriyet bayrami. Sozluge giriyorum sacma sapan kalitesiz uygunsuz embesilce basliklari uplayan bi
Dolu iq suz yazar var. cok ilginc. Gerci ne bekliyodum ki. Yemin ederim 4. Sinifi ilk okulumu ozledim. Herkesin minik elleriyle deli gibi gelen bayrami kutlamak icin sinifini susledigi gunleri ataturkun fotorafinin bas kosede durdugu gunleri saf temiz sevgiyi ozledim. O bayramlar en guzel okullarda olurdu. Canim ogretmenimde nur icinde yatsin ataturk sevgisini o kadar guzel isledi ki bize. Hep gozu uzaklara dalarak anlatirdi.

Cumhuriyet bayramimiz kutlu olsun.
amına koyayım amına böyle hayatın. Ama bunada şükür tabi..
Senin de Allah belanı versin.
entryi silmiş olabilirsin ama okudum.
Bir haftanın planı gelmeyen imza yüzünden çöktü ben de altında kaldım.
mobil ödeme nasıl yapılıyor ve, nelerden yapılır, biri bana açıklayabilirse sevinirim.
neredesin ay yüzlüm. kkk.
Sozlukte marshall eo Diye biri var en son 2012 de girmis. O benim aradigim kisinin abisi heralde milyonlarca insandan eminim bi tek onun abisi yelawolfu bilir burda.
Stalkerlikta cigir actim yemin ederim yha.

Stalk ya iyidir ya da kotu. Kotu olani; uzebilen seylerle karsilasirsiniz veya gordugunuz bilgiyi faydaya firsata ceviremeyip sadece bosuna beyninizi doldurursunuz. Iyi olani firsata cevirip ordan yurumektir.
Yazdığım söylediklerimden farklı, söylediklerim düşündüklerimden farklı, düşündüklerim ise düşünmem gerektiği gibi değil ve bunların da hepsinin sonu karanlığa gidiyor.
f. kafka.
Nefret ederek yaptığım insanlarla uğraşmamı gerektiren saglik camiasindan bir meslek mensubuyum. Insanlari dinlemekten onlari anlamaya çalışmaktan siyirdim kafayi. Yalnızlığın dibine vurdum en büyük sosyal aktivitem 2 hafta da bir sinema veya tiyayroya gitmek. Evlenebilecek miyim hic umidim yok. Kedim vardi o da öldü, evden işe gidip 3 gün sonra evin yüzünü girebildigimden ev işi vs de bulasmıyorum evde benden baska mikroorganizmalar hayat bulmuş yattigim yeri bulamiyorum. Tek hayalim var bir an önce y.lisansi bitirip doktora sırasında universiteye geçip akademisyen olmak. Çoğu insan bana yetersiz bakiye gibi geliyor yasamalari anlamsiz ve bos. Sokakta yürürken bile insan görmeye tahammülüm yok.
Hata sende degil bende.
Başıma gelen herşey onun yüzünden.
gerizekalı insanlara tahammül edemiyorum böyle akşama kadar kürek ile terbiye etmek isterim birde zeki olmayıp zeki gibi davrananlar var onlarıda size havale ediyorum.
bir rüya arkadaşlar; sabaha karşının o buz gibi soğuğunda, muhtemelen götün açıkta kalmasının sebep olduğu, her nasılsa geçmişi hatırlatıp, 2 gün boyunca insanın geçmişini sikebiliyor.*
Sonunda her şeyi geride bırakıp kendime şans vermeyi başardım.içimde inanılmaz bir hafiflik,rahatlık ve huzur var.Huzurun ne kadar önemli bir şey olduğunu bir kez daha anladım.Bugünlere gelmek kolay olmadı ama bundan sonra hayatımın kıymetini bilmek, bilerek yaşamak en büyük kararlılığım olacak.
dün iki arkadaş, ormanın içinde göl kıyısında mahsur kaldık. otobüs devrildiği için yol kapandı.

normalde paniklerim çünkü hava karardı ve şehir dışındayım telefon çekmiyor falan, ama o kadar keyifliydim ki, arkadaşım arada soruyor iyi misin, merak etme mutlaka döneriz diye.

yorulmuşum kalabalıktan, koşuşturmadan, son zamanlarda olanlardan...

o kocaman yıldızların altında, o sessizlikte, üşümeme rağmen kalmak istedim ama mecburen gece yarısı da olsa döndük.

yol boyunca şehir hayatına mahkum olmamın, aptallık olduğunu düşündüm.