bugün

Gidin kendinizi becerin.

Herkes gitsin kendini becersin.
geçen yine sevişiyorum.
Gelirdim ama
Delirdim ana.

Demek isterdim. Sonuc olarak soylemek istedigim "etrafima ordugum duvarlarin tuglalarini bana siz verdiniz"
Bütün entry'lerim sana ayarlı. iste hesabını yazdıklarımın.
bok gibi geçen bir günü yine bok gibi bitiriyorum teşekkürler herkese iyi geceler.
Spor yapmayı özledim sözlük.
Bir kadın sitem ediyorsa, hatta dırdır ediyorsa, konuşuyorsa, erkek durup düşünmelidir çünkü bu bir uyarıdır. Fakat korkmasına gerek yoktur. sitem eden kadın belki düzelir diye ümitle çırpınıyordur, içinde fırtınalar kopuyordur. Ama eğer susarsa; erkek bütün şansını, sahip olduğu sevgiyi, kadının fedakarlığını kaybetmiştir. Artık o fırtına dinmiştir. Susturmayın kadını. Çünkü susarsa geri dönüşü olmaz. Ve bu kadınların çoğu için geçerlidir.

Hayatı zorlaştırmayın. Seviyorsanız söyleyin, özlüyorsanız görüşün. içinizde bir şeyler kaynıyorsa sarılın, öpün. kırgınsanız söyleyin. Nefret ediyorsanız suratına tükürün "senden nefret ediyorum lanet olası pislik" deyin. görüşmek istemiyorsanız "seninle görüşmek istemiyorum, hayatımdan çık" deyin. Ne hissediyorsanız onu söyleyin ve yapın. tabii fiziksel/psikolojik şiddet ve baskı uygulamadan.

Sevdiklerinizin, sizi sevenlerin değerini bilin. En önemlisi bu. yarına kimin çıkacağı belli değil.
lord of the rings in concert-the fellowship of the rings nisanda istanbulda. çıldırıyorum. söyleyeceklerim bu kadar.
Sıkıldım la bana bir uğraş bulun.
Hepimiz kandırılıyoruz !!
görsel
sorunlarımı cevreme, sevdıgım ınsanlara yansıtmamayı ogrenmısım mesela bugun bunu farkettım.

Kıtap okuyabılmek cok guzel bır sey bunu da unutmadan yazayım.

Her ınsan degısık sevıyor bır de oyle degısık kı daha once hıc sevmemıs sevılmemıs gıbı hıssettırıyor, tuhaf ama oleyyy be dedırtıyor.

Bır de yalnız yasamak ısterdım ne kadar ıyı anlassam da ev arkadasımdan cok sıkılıyorum.
Henuz yazar olmadim. Caylak olarak nitelendigim icin bir sozum su an icin olsada paylasamiyorum.
Benim bi kalbim var.
Aslında herşey, biraz daha fazla içki ve sigara içindi bu hayatta.
Dibime kadar çalkalasanda hiç bir tarafimdan bir bok , bir duygu çıkmaz bunu anladim.
Çok acayip bir rüya gördüm amk. Resmen bilim kurgu akıyordu. Vay be.
Zaman durmuyor.
Bu hayata daha fazla dayanamiycam.ölmek istiyorum.. yo hayir istemiyorum. Yaşamaliyim çunku sonunun nasil bitecegini gormek istiyorum.
trol başlıkları ciddiye alanları okuyup basıyorum kahkahayı hahahaha.
Ölüm aslında çok garip. Belkide hayatta tutan şey bizi. Hayatın anlamsızlığını mı ifade eder ölüm yoksa anlamlı olduğunu mu? Bunu bilemeyiz. Ne olursa olsun hayat denilen koşuşturmacada ölüm bizi birazda olsa bizi duraksatıyor. Çevremizdekilerin farkına varmamızı sağlıyor. Birisini kaybettiğimizde sanki yokluğuna hiç akışamayacakmışız gibimize geliyor. Fakat unutmak insanın genlerinde var zaman geçtikçe unutuyor, alışıyoruz. Önceden göz yaşları ile anılanlar, Buruk bir gülümsemeyle anılıyor, ve eğer arkanızda iz bırakacak birşeyler bırakmadıysanız torunlarınız ölünce ebediyen unutuluyorsunuz. Herkes ölümün farkında fakat kimse ölüm varmış gibi yaşamıyor. Belkide bu yaşam denilen şey, yaşamayı nefes alıp vermekten ibaret görmemeyi, sevdiklerimize değer yüklememizi sağlıyor. Belkide ölüm bizi yaşatıyor.
görsel
aga cinayet var.
görsel
stresin ana nedeni beynimizin dolu oluşu birileriyle konuşma dertleşme duygu aktarımı yapılmadığı taktirde strese giriyoruz. eğer kimseye anlatamıyacağınız ve sizi içten fetheden şeyleriniz varsa yapmanız gereken tek şey. a4 kağıdı ve kalem silgiye gerek yok silmenize de gerek yok zaten. alın ve içinizi o kağıda dökün. geçen gün 6 sayfa yazdım ve inanın rahatladım belki o sorunlar bitmiyor ama en azından uzak bir tarihe erteleme kararı aldım. az öncede tarihi attım saati yazdım ve yazmaya başladım stresli bir gün geçerdim inanılmaz negatif doldum içimden hiç bir şey gelmedi ders çalışmak bir şeyler kazanmak hayallarimi yıktım evdekilerle tartıştım ve 15 dakika önce yeniden doğdum sırrı mı a4 kağıdına döktüm herşeyi. gittim ilk önce evdekilerden özür diledim en fazla kafamı yoran buydu sonra neden diye sordum ve yazmaya başladım bir a4 kağıdına içimi döktüm şuan inanılmaz mutluyum belki bazı sorunları çözemedim ama sanki birisine anlatmışınız da o duyguları paylaşmışınız gibi bir havadayım. 1 saat öncesine kadar müslüm gürsesler havada uçuşurken şuan system of a down eminem tupac dinliyorum . beyninizi boşaltın ve stresten uzak durun bir kardeşinizden tavsiye diyelim bu entrye. ve az önce yazmış olduğum a4 kağıdını cüzdana katladım ve koydum ne zaman içim daralırsa yine aynı duygulara düşersem açıp okumayı hedefliyorum. ve kendinize güvenin . o kağıda attığınız son nokta ile kafanızdakilere de bir nokta koyun ve inanın rahatlatıcı etkisi var bu metodun.