bugün

Aslında cem adrian benim yerime söylemiş
Bu gece sana sarılmam lazım
Bu gece kalbimi avutmam
Bu gece sana dokunmam lazım
Bu gece her şeyi unutmam.
Canavarlarla dolu bir ormandayız. Yolumuzu hayaletler kesiyor. Tanımadığımız bir dünya burası sanki. insan bir kitap, biraz çay, basit bir seccade ile ömür tüketmeye endekslettirilmiş mecbur bırakılmış gibi. Korkuyor insan dünyanın cazibedar havasına kapılmamak için. "Şekilcilik Müslümanlığı" alabildiğine almış başını gitmiş. Okuma yazma oranı düşük olduğundan insan kılıklı şeytanlarla içiçeyiz kısacık zamanda. Halbuki bakara suresinde Allah ne buyuruyor "yoksa siz kitabın bir kısmına inanıp bir kısmına inanmıyor musunuz" diyor. Tabiki herkes kendinden sorumlu ama, Allah kendini korumaya çalışan, günahlardan alabildiğine uzak kalmaya gayret eden Minnacık azınlığa merhametiyle muamele etsin. Tabiki isyan asla değil ama 100 yıl önce dünyaya gelmeyi isterdim, yada daha eski zamanlarda..
evlilik tam bir kabus.
Erkekler gördüğüm en gerizekalı mahluklar bildiğin genelleme yapıyorum şuan hepiniz üzerinize alınabilirsiniz öptüm.
geç kaldım. ona geç kaldım, bir okula, bir şehre geç kaldım. hayata geç kaldım. hayallerime hem geç hem de az kaldım. onu öpüp koklamaya bile geç kaldım. yıllar sonra öpebildim. şarkı gönderiyor, dinleyemiyorum. sesini duymaya geç kaldım, yanında olmaya geç kaldım. birlikte şarkı yazıp söylemeye, saçlarını okşayıp atlatırız demeye geç kaldım. bir insanın hayatında her şey mi eksik olur lan herşey mi. hep mi yenik olur bir insan. dolduramadığım öyle bir boşluk var ki. benim adım eksik sanki. o eksiği hayatta en sevdiğim iki kişiyle doldurayım dedim, biri gitti çünkü geç kaldım. yeter ulan, artık yeter. değişmeli bu, değiştireceğim. yetişeceğim. ilk defa, belki de son, ama yetişeceğim.
O kadar bunaldim ki. Anlatinca gercekten dinleyen tek insan annem ona da uzulur diye anlatamiyorum. Dinler gibi yapanlara da zaten anlatasim yok.
eşi öldüğünde teyzem 'uzakta olsaydı bir gün bile yanıma gelmeseydi ama canına bir şey olmasaydı' demişti ağlarken. keşke böyle bir şansımız olsaydı. yaşananlar yerine başka bir seçeneği yaşama şansı. çünkü mutluluklarımızı bedellere bağlamayı öğretmişiz kendimize. insan böyle bir gerizekalı işte. keşke dünyanın tüm yükünü omzuma verselerdi de ailem, arkadaşlarım, sevdiğim adam hep yanımda olsaydı. ne kaybetseydim ne kaybetmekten korksaydım. keşke. ne gücüm kaldı ne başka bir şey.
görsel
Son entry'im nereye gittii??????????????
artık kelimelerinde insanları kırabildiğini hatırlayın. bunlarla karşılaşmaktan üzülen insanlar var.
Ne kadar çok acı çeken insan var sözlük hepinizi toplayıp altın günü neyin yapmak istiyorum.
çok saçma sapan bir şekilde yaşıyoruz. ve saçmalarken ölecek gibiyiz.
Başımla gönlümü edemedim eş ,
Biri yüz yaşında biri yirmi beş.
hepiniz gunde uc snickers yesenize bunu artik normallestirelim lutfen kotu hissediyom kendimi.
Trollerin bile kalitesi düştü amk .
bir kitap yazmadığım sürece hayat bomboş devam edecek gibi.

Vicdanım o okuyunca rahatlayacak. başka türlü olmayacak.

Birde şey. insanlar rock şarkılara neden bu kadar önyargılılar lan.

orphaned land diye bir grup var adamların şarkılar mis gibi vallaha.

eleştireceğinize açın dinleyin amk.
Bıktım. Birilerini boğasım var. Ama boğmam vazgeçerim kesin.
Ölüyorum anlasana.
Bir hayal burktum en zor yerinden.
Kitap okuyun.lütfen ne olur. herşey için okuyun.
okuyun diyor okuyun. çünkü mürekkebin akmadığı yerde kan akıyor
(bkz: ali şeriati)
uyuyamıyorum. acilen ömürlük kadın lazım.

bu gidişle izdivaç programına çıkacağım. durum çok kötü.
Gençliğim sistemin kölesi olma yolunda eriyip gidiyor. Bırakın yaşayayım gençliğimi.
yeni bir hayata hazır mıyım hayır değilim fakat her ne kadar da kaçmaya çalışsam bir gün o hayatın içine girip, ayakta durmak için her şeyin üstesinden gelip savaşmak için zırhlarımı giyicem peki ya ben okadar güçlümüyüm hiç sanmıyorum.
Hocam iyi hoş siz bunları bize anlatıyorsunuz da bunlar gerçek hayatta bizim ne işimize yarayacak aqq?!
Kusarcasına yalnızım lan. istemedikçe daha çok yalnızlaşıyorum. Çıksın artık birisi karşıma. Kokusuyla sıçsın ağzıma.