bugün

sevimli olsun zayıf olsun bide aşk olsun.
üzüm çöpü,armut sapı.
Benim olsun kafi.
(bkz: nefes almalı)
(bkz: oksijen bırakmamalı ortamda)
(bkz: öyle böyle değil çok nefes almalı)
(bkz: crake craker)
çok sıkmayan, çok kıskanç olmayan, kıskansa bile bana yansıtmayan, anlayışlı olan, her dakika vıcık vıcık olmayacağı gibi yeri ve zamanına göre çok romantik olup etkileye bilen, müzikten anlayan ve muhakkak bir müzik aleti çalabilen, birazda tatlı olan, kültürlü olan. olanda olan.
daha önce evlenmemiş olsun. Evlenmişse bile çocuğu olmasın. Dürüst olsun. Beni taşıyabilsin. Benimle hakkari'de yaşayabilecek birisi olsun. Hayatında en az bir kez Molotof kullanmış olsun.
10 parmağında 10 marifet olsun. hatta 5 parmağı olsa da kafi.

vesselam...
ailesine yalan söylemediğini bana göstersin yeter, sevmese de olur..
isa aşkına. sokayım kriterlerinize emi. lan ibneler nasır tutmuş elleriniz, bazılarının nefesi kokuyo , bazılarının midesi gurulduyo hala kriter diyo g.tüne kaldırım taşı soktuğum. aşk lan bu boru mu? benimkisinin içinde mayonez olmasın.
Mutlaka beyni olması lazım.
on disleri hafif ayrik olsun, siyah sacli ve saci kut olmali, gozleri mavi, dudaklari pembe olsun, boyu 1.70, kilosu maksimum 65 olsun, kulturlu olup, cok sevsin.

(bkz: yok artık lebron james)
dürüst ve sadık olsun yeter.
Lan azıcık vefalı olsun ya. ve şu kitabı okudun mu dediğimde mal gibi bakmasın suratıma.

Son olarak, pelin batu'yu sevsin biraz. Ben sevmiyorum, bari o sevsin.
karakteri olsun, gerisini avon halleder.
(bkz: şimdi bunları belirleyince olacak mı)
akciğer. yanlış anlaşılmasın ot falan takılıcaz o yüzden.
Akıllı , güleryüzlü , düşündüklerini söylemekten çekinmeyen bir insan olması başlangıç kriterleri.
Eğitim ve gelir seviyesi konusunda da denge tutturulursa on numara.
az makyaj yapsın, doğal olsun, tüy bıyık gereksiz kıllarından arınsın, en en önemlisi hanım olsun yüksek sesle aşırı dikkat çekici kahkahalar fln atmasın.
(bkz: o.)
(bkz: melisa aslı pamuk)

uzun uzun anlatmaya gerek yok. Fakat idoyla çıkan kız zekasında olmazsa sevinirim.
dişleri,elleri bakımlı olacak. sohbeti hoş olacak.
Yüzü,fiziği,dişleri güzel olan ve en önemlisi akıllı olması gereken kızdır.
beyaz ten sarışın hatun. Çekik göz de bir başka aradığım kriter.
duzgun bi meslege sahip, hos sohbet, guleryuzlu, merhametli bi de biraz eli yuzu duzgun olmali bu kisinin.