bugün

Tek kriterim esmer ve uzun boylu olmasidir. Dis gorunuse o kadar onem vermem.
insan olsun da sonrasına bakarız be...
kriter falan yok ama sevgili de yok.
sarışın, düz ve uzun saçlı, beyaz tenli ve kesinlikle sigara içmeyen.
doğduysa buralardayım , gelsin beni alsın .
zayıf, düz saçlı, küçük göğüslü, kılsız.
Her yazarın kendine göre kriterleri vardır ancak bütün kriterlerin mına koyan aşk diye bir şey de var.
zeki, ağırbaşlı birde ceo olursa tadından yenmez.
az ellenmiş.
akıllı olsun, efendi olsun, adam olsun, susmayı bilsin, edebinden susmuyorsa yaşanmış ve yaşanacağa olan saygısından susmayı bilsin!
Sevgilinin olmaması daha hafif daha kolay daha acısız.illa ki de isteniyorsa kriter varlığı aranmak manasını da icerebilir.
anlaşılmak istiyorum. beni anlamalı, anlamlandırmalı. gereksiz tripler atmamalı, canı sıkıldığında kavga çıkarıp, ya da zorlayıp sabrımı test etmemeli (genelde ilişkilerin ikinci ayında en geç yaşanır bu, yapmayan kadın görmedim, o yüzden sanırım ütopik bir kimlikten bahsediyorum)

yok kaşı şöyle, saçı şöyle, gözü böyle, boyu şu kadarın altında olmamalı gibi çocukça saçmalıklara hiç girmiyorum. yüzüne bakılır bir adamım bu yüzden yüzüne bakılır, kendine bakmayı ve kendiyle uğraşmayı seven bir insan olsun yeter.

tabi üniversite mezunu olması ve kültürel detaylardan (sinema, sanat) anlaması da çok önemli. yani anlamasa bile meraklı olmalı. aynı dili konuşabilmek adına yani. *

ha bir de film izlerken sıkılmasın mümkünse. *
Gözlerine bakınca ikimiz de mutlu olalım.
Başka bir isteğim yok.

edit: dahi anlamında de ayrı olacak.
teşekkürler moodyman
hayatın tadını çıkarmayı bilecek, mal olmayacak, boş konuşmayacak, okumayı sevecek, kot pantolon altına babet giymeyecek.
sert, haşin. ımmm böyle..neyse anlatamam görmem lazım.
Bizim isteğimize mi bağlı lan?

Elmalı turta yapmasını bilsin kafidir.
ilişkiye girdikten sonra arkamı dönüp yatmayacağım sevgili kişilik.
güzel, siyah uzun saçlı ve büyük memeli olsun yeter.

kişilik, insanlık bilmem ne mi??

yok be olum. bu devirde herkes oyuncu herkes yancı, herkes çıkarcı. niyetler maskelerin altında gizli.

ev, araba, para mı??

sıkıntı yok alayı var.
şöyle diyenini duydum
-kapalı olsun
-gözü açılmamış olsun
-evlenince kocam beni yeri geldiğinde dövebilir desin
-çocuk olduğunda illa çalışacam diye tutturmasın
-uzak da olmasın
-zengin olmasın kendini bi bok sanar sonra

yok artık (bkz: ebesinin amı)
cool olsun oyle herkesle takilmasin her dedigine he demesin inancli olsun nerede nasil konusacagini bilsin saygili olsun dunyadan bir haber olmasin biraz da gizemli olsun.
farkindayim cok sey istiyorum.
1.70+, kızıl, beyaz ten, renkli göz.

üretimden çıkınca haber verin.
şevki'ye nefes alsın yeter.
sevsin lan. ama harbiden sevsin.
sevsin ve kısa olmasın.
benim sevdiğim biri olup beni sevmesi yeter.