bugün

görsel
Huzursuz kek in sacları güzelmiş yüzünü görmedik. Kara erik ya doğru düzgün çek köy ya hiç koyma , bir tuhaf çıkıyor. Neden sözlüğe atıldığı merak edilen saçlardır .
Klasik aslan kadını saçlarıdır. *Gür, güçlü, ihtişamlı ehheeheh.
uzun mu uzun güzel mi güzel siyah saçlardır.
ele iki tur dolanır, hafifçe çekilir. bir metreye çok az kalmıştır.
(img:#2100244)
Olum bende atacaktım ama karalarken o kadar eğlendim ki güme gitti. Neyse bi tarafım şişmesin
Olm koca koca adamsınız yakışıyor mu su hareketler.
Ombre yaptırıp istenilen saçı elde edemeden yarısından çoğunu makasa vurmak.
Kara erik ifşaya depar atiyor. Bi sure sonra portre foto gelecek.
(img:#2101952)
görsel
Şu sekilde olsun diye kuaföre gidilen ama kuaförün o ne saçma şey denilerek ikna edilip kafasına göre igrenc bir sarıya boyanıp icine edilen saçlardır.
Diğer yarısı yanmışsa yaşadığı dramı düşünüp üzülüyorum..
görsel
Kafa saç kalmadı amk.
olm karı kız değilsiniz bir şey değilsiniz şu fotoğraf atma işini bi bırakın artık ya.
Foto atmicim. Turuncu-kızıl karışımı, uzun ve gür saçlar.
görsel
eskiden 1 metreden daha uzun olan saçlardır. şimdi 3 numara.

(bkz: askerlik)
türkiye şartlarında kendini pazarlamak adına ekstra bir çaba içerisine giren hemcinslerimin, fotoğraflarıyla şenlendirdiği bir konu. eli yüzü az biraz düzgün, hatta o bile şart değil, herhangi bir kadına günde ortalama 3 erkeğin yürüyebildiği bir ülkede neyin yokluğundan muzdaripsiniz ki böyle hareketlere başvuruyorsunuz?

not: işbu soru cevaplanmak üzere sorulmamıştır. yormayın siz kafanızı böyle şeylere, girift meseleler bunlar. size göre.

edit: hah kuyruğuna basılmış kedi ciyaklaması da hesabıma eksi olarak yansıtıldı.

huhuuu kedi ciyaklamaları yükseliyor uludağ'dan. linç edildim ama yıkılmadım ayaktayım. sizi gidi zavallılar.*
Johnny sinsinkiyle aynı uzunluktadır.
Işte bunlar hep karantinadan. Insanlar bunaldı , sıkıldı. Herkeste olan saçlardır.
boyatmayı düşünüyorum da emdirdim mavisiyle vurdurdum moru arasında kaldım.
görsel
görsel
Pandemide nedensiz yere dökülen saçlarım korkutmuyor değil. Neyse iyi düşünelim iyi olsun.
Yüzde yetmisi mavi renk olan sarı saclardir.
uzatmaya gelmeyen bonus reklam karakteri kılıklı saçtır.

Çim adam ile subay traşı arasında giip gelme sebebim canım saçlarım.