bugün

en son rüyamda ahmet davutoğluyla evleniyodum. bilinç altıma ne yaşattıysam artık.
Minibüste yolculuk yaparken ön koltukta oturan şişman kadın dönüp bana baktı ama hiç konuşmadık birden bire koridorda doggy yapmaya başladık. Ama daracık koridorda ter içinde kaldık. Bir uyandım tamamen ıslanmışım. Terden olum başka sebepten değil.
Arkadaşlarım bize gelmiş ben odamda dolabımda onlara sucuk kızartıyodum böyle rüya mı olur amk.
Mahsun kirmizigul ile sevismek. Sadece sevistik cok birsey olmadan telefon caldi ve uyandim.
Cehennemdeki eziyeti gördüm. Cehennem var yani. Ateistler özellikle size sesleniyorum. En azından inanın artik. Var var.
The walking dead dizisinde görmüştüm kendimi. Rick ile beraber oturuyorduk iğrenç bir şey yiyordu kendisi. Kendimi onlarla beraber görmek güzeldi.
(bkz: rüyada para çıkışmaması)
Haç kolyesiyle bir köpek kafası deşmiştim daha sonra umm gerçek hayatta abim vefat etti . Rüyamdada o salona gelip bizim camın önünde fil objekeri var onların yönünü değiştiriyordu sonra ben annecim abim gelmiş dedim ben abime sarılıyordum annem geldi elini uzattı tam sarılacaktı ki abim layboldu sonra çok korkarak ve ağlayarak uyandım korkudan hatta rüyamı anneme bile anlattım sonra birlikte salona gidip baltık gerçektende fillerin yönü değişmişti . Birde küçüklüğümden beri hep aynı rüyaları görüyorum yada küçükken gördüğüm rüyanın 2. Kısmını görüyorum aynı part 1 part 2 gibi . Sonra bir tane daha rüyamı anlatayım dik bildiğiniz düz duvar denebilecek bir yokuş yani ordan çıkmak imkansız işte otobüsle oraya çıkıyoruz annem ve ben sonra otobüs düşüyor biz tam gebericez Bir güç kim oldugunu ne oldugunu bilmediğim bir güç o otobüsü tutuyor ve yeniden göklere yükseltiyor . Birde ben geleceği görüyorumrüyamd a. Tamam çok saçma geliyor size , ama bu gerçek ve mutlaka aranızda vardır da geleceği görebilenler . Beni hayata bağlayan şey rüyalarım . O kadar dinsizliğin içinde büyüyorum ki eğer o rüyalar olmasa belki de dine inancım olmayacaktı ama Allahı hissediyorum hemde kalbimin yüreğimin en derinlerinde hissediyorum . Yaşadığım hayat zaten silik olmuşum afedersiniz bok gibi . Boktan öte bir hayatım var . Yaşım dalga geçin çok umrumdaydı 14 ama 40 yaşında bir kadının anca yaşayabildiği şeyleri yaşadım ben . Ama şükür beteride var diyor insan . Ya arkadaşlar . Rüyalar böyle işte aynı o 8 saniye filmindeki kız gibiyim . Abi arabadan iniyorum nereye adım atsam mutlaka birşey buluyorum . Sonra Allahıma çok şükürler olsun ki bu kadar yani afedersiniz tembelliğe çok başarılıyım . Allah bana yardım ediyor . Allah beni çık seviyor ve her gece geleceği bile gösterebiliyor bana tabii yakın gelecek . Uzak geleceği kimse bilemez . Babamın ne dine ne boka taptıgı belli değil . Annem desen çok inanıyor ama bir kafir gibi ne namaz var ne örtü. Ben evet ben de örtünmeyi doğru bulmuyorum . Ama namaz kılınmalı . Örtü o zamanın şartları için gerekliydi . Ama dinde hiçbirley kesin değildir . Öyle salak salak film rüyaları dışındaki diğer tüm rüyalarınız diğer tarftan gelmedir arkadaşlar . Korkmayın. Yani eğer rüyamda çok korkarsam bende rüyamda gördüğüm kişileri korkutuyorum . Garip oluyor .
Bugün Rüyamda counter daki mansion bölümünü bilenler bilirler aynı öyle bir villadaydım ve league of legends daki jinx olmuştum. 6 aydır görmediğim eski sevgilim ise pidgeotto olmuştu. Evet lan valla pokemondaki pidgeotto. Ben bunu öldürmek için tüm villa boyunca kovaladım ve başardım. Vallahi counter ı en son 3 yıl önce, lol ü de 1 ay önce oynadım. Hayır millet eski sevgilileriyle seviştiğini falan görür sabah mutlu uyanır. Benimki pidgeotto olmuş. Bilinçaltımı sikeyim.

bilgisayar masamla karşılıklı oturup bir yandan tevizyon izlerken, diğer yandan da balık ayıkladığımız ve daha sonra balıkları çiğ çiğ yediğimiz rüyamı- ki bu rüyayı da dün gördüm - daha sonra anlatırım. Şimdi vizelere çalışmam gerek.
Asansör görevlisi olmuştum. Gelinlik giyip altına da siyah bot giyip gorevime gidiyordum. Sonra hamile kaldığımı öğrendim ve yaşıtlarım zapzayıfken ben sisko mu olacam diye ağlıyor idim.
Rusya gitmişim mültecilerin içindeydim.
Rüyamda barfiks çekiyordum. içimde kaldiysa demek ki.
bir keresinde elf askerleri tarafından esir edilmiştim. ibneler çok gaddardı.
Nazilerle birlikte kızıl orduya karşı savaştığım çok fantastik bir rüyadır çok gariptir. *
Bundan yaklaşık 2 hafta önce gördüğüm bir rüya çok acayibime gitmişti. Rüyamdan ben harry potter oluyordum. Harmony ve Ron evlenip yuva kuruyorlardı. Daha sonra bende hüngür hüngür arkadaşım kalmadığı için ağlıyordum ama hem rüyamda hemde gerçekte çok üzülmüştüm hissettim bunu. Daha sonra Ron' un babası benim fotoğrafımı çekmek istiyor benim üzgün olduğumu görünce neden diye soruyor. Bende arkadaşım kalmadığını söylüyorum. Onlar aslında hep seninle diyor ve fotoğrafı çekince bunu göstereceğini söyleyerek fotoğrafımı çekiyor. Daha sonra çıkan fotoğrafı bana göstererek onlar senin saçının içinde diyor. Ve fotoğrafta saçıma doğru zoom yapınca saçımda bir kar küresinde Ron' la Harmony bana el sallıyor. Ne kadar saçma bir rüya.
Kendimi yatakta yatar vaziyette görürken ayak ucumda gölge gibi bir karartının büyüdüğünü farkediyorum, bağırmaya ses çıkarmaya çalışıyorum ama nafile sanki felçli gibiyim. Sonra birden uyanıyorum kan ter içinde karanlık odanın içinde, derin bir oh çekip rüyaymış derken yatak odasının aralık olan kapısından salona doğru gözüm takılıyor. Bu kez aynı gölgenin oradan yavaşça yaklaştığını hissediyorum ve artık uyanık olduğumun farkındalığıyla dahada çok korkuyorum. O gölge odaya dolmaya başladığı esnada bir kez daha uyanıyorum ve derin bir hassiktir bu neydi lan! Tepkisi ile bir sigara yakıyorum.
bir keresinde rte'yle boğazda yemek yiyorduk.

daha korkuncu var mı?
Rüyamda bilgisayar başında takılırken dışarıdan at nalı sesi duyuyorum. Camdan dışarı baktığımda ise birkaç at görüyorum. atın üstünde kimse yok fakat atları yularından tutup yönlendiren birşeyler var. bunların cin olduğunu biliyorum haliyle. çok büyük bir korkuyla annemin odasına giriyorum ve yatağında kuran okuyan annem ile karşılaşıyorum. Annem okuduğu duaların volumunu arttıkça daha cok korku basıyor beni. Annemin "seni almaya geldiler" cümlesinin Akabinde evin kapısı yıkılırcasına yumruklanıyor, ve uyanıyorum. Ben henüz uyandığımın bilincine bile varmadan sabah ezanı başlıyor, ve ben gördüğüm rüyanın şoku ile güneş açana kadar, tuvalete dahi gidemiyorum.
iki haftada bir mutlaka gördüğüm iğrenç rüyadır. Genellikle mekan değişiyor lakin konsept hep aynı kalıyor. Deniz kenarındayım, ailemle oturuyorum, birden deniz geriye çekiliyor ve ufuk çizgisin olduğu yerde bir kabarma meydana geliyor. dev dalgalar kıyıya doğru süratle gelirken, ben donmuş bir şekilde öylece oturuyorum. sonrasında insanlar kaçışmaya başlıyor, ben bizimkileri daha yüksek bir yerlere götürmeye çalışıyorum ve başarıyorum da lakin suyun altında kalan ben oluyorum. dalgaların bana çarpma anında hissettiğim acı derimi yakıyor, sonrasında derin bir uğuldama oluşuyor kulaklarımda adeta beynimi patlatacak bir güçte. hayır nefesimi falan tutuyorum o derece. bir gün uykumda kendi kendime boğulacağım nefesimi tutarken sonra o olacak. neyse ki her seferinde yüzeye çıkıp derin bir nefes alıyorum,ölmüyorum da. beceremiyor olabilirim.
çocukluğumda gördüğüm bir rüya vardı. mutfakta bir sabah vakti tv izliyordum, eskiden müzik programları vardı tv de, programın sunucusu sarışın kız şarkıyı anons etmeyi bırakıp birden ekran karşısındaki bana seslenmeye başladı, "noluyo lan" dedim, kız "küfür etme" gibi birşeyler dedi, ben korkup hemen elime bıçak aldım, kız "oo bıçak ha çok ayıp" gibi birşeyler dedi, resmen tv nin içinden beni görüyordu, korkup balkona kaçtım "korkma gel" filan dedi gülüyordu ama ben nasıl korkuyorum, sonra okula gitmek için hazırlandığımı hatırlıyorum ve o rüya mıydı gerçek miydi hala bilmiyorum.
puslu bir ormandayım tek başıma yürüyorum, arkamdan bir şeyin geldiğini hissediyorum koşmaya başlıyorum. sonra ormanlık alanın tam ortasında tahtadan bir çocuk parkı görüyorum bu alanda ağaçlar yok. bankta yaşlı bir teyze ve amca görüyorum koşa koşa yanlarına gidiyorum, teyze arkamdan birşey geliyor demeye kalmadan amcayla ikisi buharlaşıyorlar gözümün önünde. içimden noluyor imkanı yok burası o beni kovalayan şeyin yeri galiba diyorum iyice korkuyorum, başka bankta iki genç oturuyor bu sefer onlara koşuyorum onlar da aynı şekilde siliniyorlar birden. arkamı dönüp ormana doğru bakıyorum, sınıf arkadaşım. 3-5 metrelik bir heykelin yanında duruyor. Sen napıyorsun burda diyorum, yapacak bir şey yok gibi birşeyler geveliyor. Sonra tam arkamı dönüp gidecekken omzumda küçük bir dokunuş hissediyorum, geri dönüp bakıyorum ki beni kovalayan şey. Ama 10 metre gerimde duruyor. Halkadaki samara gibi beyaz kıyafetli ruh gibi bir kız, donup kalıyorum. Kız birden çığlık atıyor ve çığlığı atarken yüzü bana doğru yaklaşıyor etraftaki herşey siliniyor sadece onun yüzünü ve çığlığını görüyorum. sonra da uyandım amk böyle rüyanın diyip geri yattım.
Aç yatmıştım sonra rüyamda ''ne olur yemek yiyelim'' diye sayıklıyordum. Benim için çok trajikti.
Dün gece gördüğüm ve çok kötü etkilendiğim ve unutamadığım rüyadır. Rüyamda cem Yılmaz'ın Gora gilmindeki galaksi gemisindeyim kaçmaya çalışıyorum benle birlikte iki kişi daha var onlarda kaçmaya çalışıyor tam kaçtık sanarken hepimiz aynı noktada en az 200 kişi tarafından bunlara yakalanıyoruz. Kaktüslü meksika çöllerinden birindeyim ordan kurtulmak adına kapadokyada ki balonlardan görüyorum biniyim de kurtulayım diyorum tam balon 15 mt yükselirken o yükselikten aşağı atlıyorum. En sonunda da 8.sınıfa başlamışım okul kantinindeyim kantinci kadına tam tost yaptırıyorum parasını da önceden vermişim kadın tam tostu yaparken o kaşar peynirin tostun arasında sucukla cızzzz diye eridiğini görürken kadın tostu bana doğru getirirken...

The end.
Hayatımda hiçbir tostun yapılışını o kadar arzuyla izlememiştim.
Bu rüyaların birbirlerine nasıl bağlanışını da hatırlamıyorum ama hepsini bir gece de gördüm.
paris metrosundan çıkıp beşiktaş sahiline indim dün gece rüyamda. parise de hiç gitmedim üstelik. nasıl keko bir rüya belli değil.
65074 yılındayım ve başka bir yerdeyim(nasıl geldiğimi hatırlamıyorum) sonra bir markete ama orayı kendi evim sanıyorum sonra markette kayboluyorum bu da böyle bir rüyam işte.