bugün

durgunum biraz ama fena olmayan bir durgunluk.
(bkz: iyi gibi)
görsel
Hep böyle... iyi geceler.
Boynuma "ben üzgünüm,üzgünüm ben, üzgünüm ben üzgün" yazan bi pankart asıp öyle yaşamak istiyorum. Yani üzgünüm
görsel
iyi değil yine şişelere vuracağız mecbur.
görsel
bir ülke düşünüyorum, bazen bir deniz.. kaçamıyorum, saklanamıyorum, savaşamıyorum. boyumdan büyük işlere kalkışıyorum şu ara; bir şeyleri anlamaya çalışmak gibi. anlayamadıkça yitiyor gönlümde savruk bir güz çiçeği.

dudaklarımın esrikliğini tutuyorum muhafazakar bir itemle.

ne yaptığımı bilsem anlatırdım.
görsel

düşünceli,
geleceğin karanlığından korkar misali..

karşısında kalbini hiç saklayamadığından sanki..
hayatı çok seven fakat sık sık intihar etmeyi düşünen biri.
Ahanda böyle haushsjsb.

Dünyanın en mükemmel karesi budur abi şuna bakar mısın ahahah.
görsel
intikam duygusunun ne kadar yaralayıcı bir şey olduğunu anlamış olmanın şaşkınlığı içinde. Şaşkınlık diyorum intikam alan ben değildim, kendi çıkmazlarında boğulan bir adam tüm saçmalıklarını ben yaptırmışım gibi benden intikam aldı. Ama güzel intikam aldı gerçekten tebrikleri hak etti.

Hayır insan gözünün önündeki gerçekleri göremiyor ya ben en çok gözlerime kızıyorum.
zehirlendim galiba. başım dönüyor.
Kırığım.Birilerine karşı,bazı şeylere karşı.Kırıklarımı umursamadan ayağa kalkmaya çalışıyorum ama yaralı yaralı devam etmek çok zor oluyor.Ama saramam,daha değil.Zaten dayanabilirsem yolumda yürürken kapanacak kırıklarım kendi kendine,geçecek.Sadece güç lazım bana,çok güç lazım.
intikam duygusunun ne kadar yaralayıcı bir şey olduğunu anlamış olmanın şaşkınlığı içinde. Şaşkınlık diyorum intikam alan ben değildim, kendi çıkmazlarında boğulan bir adam tüm saçmalıklarını ben yaptırmışım gibi benden intikam aldı. Ama güzel intikam aldı gerçekten tebrikleri hak etti.

Hayır insan gözünün önündeki gerçekleri göremiyor ya ben en çok gözlerime kızıyorum.

Edit: Hiç intikam almadım hayatımda, her konuda başkalarından çok kendimi sorguladım. Kendime haksızlık ettim. Hep de bu nedenle karşımdakilerin doğru söylediğine inandım. Bu nedenle benden kolay intikam alındı! Bu da burada bir not olarak akıllarda kalsın!
Uçlarda değil, standart takılıyorum bu gece.
Okyanusta yüzme bilmeden kalakalmışlık hissi.
görsel
görsel
Keyfine bakıyor.
görsel
"birimiz bir bedeni, diğerimiz bir ruhu öldürüyoruz."

başımı sol göğsüne koy, hayranım kalp ritmine.
görsel
Doğmayan bir güneş gibi.
Hakikaten. N'apıyorum lan ben?

görsel
mazeretim var, asabiyim ben.